لس آنجلس تایمز در حال راه اندازی یک پادکست جدید به عنوان بخشی از ماموریت ما به وقایع کالیفرنیا. آن را به نام “کروناویروس در کالیفرنیا: داستان از خط مقدم” و من میزبان. هر روز هفته پادکست ما را به شنوندگان اعزام از کالیفرنیا که در ضخامت از این بیماری همه گیر. اجازه دهید به ساکنان می دانم چه خبر است در حال حاضر و به هر کس دیگری در مورد وضعیت چه در آینده. ما یک رهبر در سراسر جهان در خوب و بد — ابدی چرخه رونق و رکود. و coronavirus و COVID-19 خواهد بزرگ این واقعیتی مانند چند لحظات دیگر در تاریخ ما است.

بعد از چند ماه — و امیدوارم دیگر از آن — این پادکست شما را به داستان ها و مردم در خط مقدم از این بحران است که شما نیاز به شنیدن از — هنرمند کارگر معلم دکتر و بنابراین بسیاری از مردمی است. پادکست ما را مقابله با پرسش های دشوار مانند آنچه در واقع در ما در بیمارستان ها و محله ها در حال حاضر ؟ چگونه است که زندگی در حال تغییر به دلیل COVID-19? چه چیزی می تواند به ما کمک کند ؟ ما همچنین درخواست شنوندگان برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با تماس به خط تلفن — (213) 986-5652 — و سپس ما بازی بخش هایی از داستان های خود را در پادکست.

به عنوان کالیفرنیا ما همیشه شکایت چند چیز ما متحد علاوه بر عشق برای اواخر سال هوول هاوسر. اینجا coronavirus به ما هم از هلال احمر شهرستان به چولا ویستا از اسقف به بونا پارک.

اولین قسمت از “کروناویروس در کالیفرنیا” برای اولین بار روز شنبه, آوریل 8. مشترک شدن در امروز هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. با تشکر از شما و ایمن ماندن.

تبلیغات

اعتبارات

تیم ما پشت “کروناویروس در کالیفرنیا” پادکست شامل خبرنگار و میزبان Gustavo Arellano, تولید, پیج Hymson و استن لی ارشد تولید Rina Palta تهیه کننده اجرایی Abbie Fentress سوانسون و مهندس مایک vickery motorsports. موضوع آهنگ ما تشکیل شده بود توسط اندرو Eapen. با تشکر ویژه از جولیا Turner, Clint Schaff, Lora Victorio مت Wilhalme مری کیت Fime, آلیسون فاریاس, Brandon طرف هکتور بکررا Shelby گراد و جف گلاسر.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de