پنومونی نیروهای پایان دادن به کنسرت التون جان در تور خداحافظی خود

بزرگنمایی این تصویر

Elton John انجام در جوایز اسکار در فوریه. 9 در لس آنجلس. او برای پایان دادن به نشان می دهد در نیوزیلند زود است. او به طرفداران خود گفت: “من به آن همه من بود.” کوین زمستان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کوین زمستان/گتی ایماژ

التون جان تا به حال برای پایان دادن به یک کنسرت در اوکلند, نیوزیلند, در اوایل روز یکشنبه پس از از دست دادن صدای خود را.

او نشان داد در Instagram که او تشخیص داده شده بود با “راه رفتن پنومونی” فرم کمتر شدید از ذات الریه.

مشاهده این پست در Instagram

من می خواهم برای تشکر از هر کسی که امشب با حضور فرفره در اوکلند. من تشخیص داده شد با راه رفتن پنومونی در اوایل امروز اما من مصمم به شما بهترین ها را نشان می دهد مثل انسان ممکن است. من و سنگ قلب من تا زمانی که صدای من می تواند آواز بخواند ، من عمیقا ناراحت و متاسفم. من به آن همه من بود. با تشکر از شما بسیار برای پشتیبانی فوق العاده و همه شما را دوست دارم به من نشان داد در طول عملکرد امشب. من تا ابد سپاسگزار هستم. عشق التون xx 📷 @bengibsonphoto

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط التون جان (@eltonjohn) در

“من می خواهم برای تشکر از هر کسی که امشب با حضور فرفره در Auckland,” او نوشت. “من تشخیص داده شد با راه رفتن پنومونی در اوایل امروز اما من مصمم به شما بهترین ها را نشان می دهد مثل انسان ممکن است. من و سنگ قلب من تا زمانی که صدای من می تواند آواز بخواند ، من عمیقا ناراحت و متاسفم. من به آن همه من بود. با تشکر از شما بسیار برای پشتیبانی فوق العاده و همه شما را دوست دارم به من نشان داد در طول عملکرد امشب. من تا ابد سپاسگزار هستم. عشق التون.”

تصویری از طرفداران و مخاطبان خود نشان داد جان در حال افزایش از پیانو با دراز و نا امید نگاه در چهره خود را. او به طور خلاصه به نظر می رسد به ریختن اشک چند قبل از اینکه چراغ خاموش مرحله.

او هشدار داد که مخاطبان در پیشبرد: “من تشخیص داده شد با راه رفتن پنومونی صبح امروز” جان گفت: با توجه به بررسی از نیوزیلند هرالد. “صدای من است اما من نمی خواهم به این خانم.”

با وجود بیماری جان موفق به سرباز طریق نزدیک به دو ساعت موسیقی, انجام 15 از 25-پخش آهنگ, با توجه به هرالد دفعات مشاهده شده است.

“راه رفتن پنومونی” یک اصطلاح است که برای ذات الریه ناشی از مایکوپلاسما پنومونیه یک “غیر معمولی” باکتری است که اغلب باعث خفیف عفونت های تنفسی. علائم شامل خستگی گلو درد و تب و سرفه و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید. علائم اغلب به نظر می رسد بیش از یک تا سه ماه و بیشتر مردم بهبود می یابند بدون آنتی بیوتیک, با توجه به U. s. National Library of Medicine.

تقریبا سه سال پیش, جان تا به حال به لغو اجرا را نشان می دهد در لاس وگاس پس از عقد قرارداد یک عفونت باکتریایی است. او صرف دو شب در بخش مراقبت های ویژه پس از یک اقامت طولانی در یک بیمارستان در مارس 2017.

جان 72 است در میان خود را از سه سال خداحافظی تور لقب “وداع با جاده آجر زرد.”

او اعلام کرد قصد خود را برای بازنشسته از تور در اوایل سال 2018 گفت: او می خواست به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را.

“این همه تغییر با داشتن فرزند” جان گفت NPR در ماه اکتبر. “ده سال پیش … من تا به حال هیچ چیز برنامه ریزی شده برای بقیه زندگی من به جز ساخت موسیقی و تور و پس از آن ما تا به حال دو افسانه پسران کوچک. … و تا آنجا که من عشق بازی من می خواهم به با پسر من در حال حاضر. این بخشی از زندگی من است.”

بلیط ها هنوز هم در دسترس است برای بیش از دو Elton John کنسرت در نیوزیلند در این هفته با تصمیم هنوز در مورد اینکه آیا آنها اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>