‘لطفا امید را از دست ندهید,’ مقامات می گویند به عنوان L. A. شهرستان coronavirus مرگ و میر افزایش به 78

مرگ و میر از coronavirus شروع به پریدن کرد و دوباره پنج شنبه به 78 در لس آنجلس به عنوان مقامات به شهروندان هشدار داد “چند هفته از کار” بودند پیش قبل از منطقه ممکن است نشانه هایی که پخش شد کاهش.

اگر چه موارد در حال افزایش در سراسر ایالت لس آنجلس — دولت پرجمعیت ترین — دیده می شود تعداد زیادی از مرگ و میر و موارد جدید. مقامات اذعان روانی تلفات و خسارات اما گفت: ضروری است مردم در حفظ و اجتماعی زیر فاصله قوانین و پیروی از دستورالعمل های بهداشتی.

“لطفا امید را از دست ندهید و لطفا don’t stop زیر همه از دستورات است که شما به دنبال در حال حاضر به سرعت گسترش COVID-19” گفت: باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت.

این شهرستان را تایید کرد 13 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از دوشنبه آوردن تلفات به 78. دوازده نفر از قربانیان مسن تر از 65 و همه به جز یکی از آنها تا به حال اساسی شرایط بهداشتی فرر گفت. دیگر کسی که مرده بود و بین سنین 41 و 65 و نیز شرایط بهداشتی اساسی, او گفت:.

تبلیغات

لس آنجلس مقامات همچنین اعلام کرد 534 جدید COVID-19 موارد است. ساحل طولانی که خود وزارت بهداشت اعلام کرد 14 مورد جدید آوردن این شهرستان در مجموع به 153. وجود 49 موارد تایید شده در پاسادنا که همچنین خود را در بخش بهداشت و درمان. وجود بیش از 4000 مورد تأیید کلی در L. A. شهرستان از پنج شنبه شب. روزانه تعداد افزایش بیش از 1000 نفر در 48 ساعت.

“تاثیر روانی افزایش مورد شمارش و مرگ و میر واقعی است هر دو فردی و جمعی و من از همه می خواهیم به مراقبت از سلامت عاطفی خود و برای بررسی در اغلب با کسانی که خود را تمدید جوامع” فرر گفت. “این خواهد بود که یک مسافت های طولانی و ما باید بسیاری از هفته های پیش رو کار قبل از ما شروع به دیدن مزایای تلاش های ما برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه راهپیمایی خود را در سراسر کالیفرنیا تعداد موارد در دولت متورم بیش از 11,000 روز پنج شنبه — با مرگ و میر شکوه 240. از این موارد 40 درصد رخ داده است در L. A. شهرستان است.

در میان موج مقامات در ادامه به اصرار مردم به حمل با سابقه اجتماعی فاصله اقدامات در حالی که همچنین عجله برای دریافت بیشتر منابع به بيمارستان میان افزایش بیماران.

تبلیغات

گسترش سریع این ویروس جدید را به ارمغان آورد نگرانی در مورد اینکه آیا دولت به سیستم بهداشت و درمان می تواند رسیدگی به این جریان از بیماران. بسیاری از بیمارستان کالیفرنیا و محلی در مراکز درمانی در حال دست و پنجه نرم کردن با کمبود منابع در میان تقلا برای آماده شدن برای آنچه که انتظار می رود به یک سیل از بیماران در هفته های آینده.

اگر چه تعدادی از عفونت همچنان متورم ایالت Gov. گاوین Newsom گفت که او معتقد است دولت اجتماعی فاصله تلاش ساخته شده اند یک تفاوت.

“ICU اعداد و بیمارستان در حالی که آنها در حال رشد در حال رشد به طور قابل توجهی که شما در حال دیدن در دیگر نقاط کشور است,” او گفت:. “ما نه از جنگل توسط هر کشش از تخیل.”

Newsom گفت: 816 بیماران در بخش مراقبت های ویژه و 1,922 بستری شده اند از COVID-19 در کالیفرنیا که از روز شنبه.

فرماندار همچنین اعلام کرد که کالیفرنیا نمی خواهد که خود را به آب خاموش به دلیل عدم پرداخت صورتحساب در طول coronavirus بحران و کسانی که در حال حاضر آن را خاموش پس از 4 مارس زمانی که ایالت coronavirus اورژانس رفت به اثر خواهد شد که خدمات خود را دوباره بازسازی شد.

Newsom را رهنمود می آید در پاسخ به تماس از عدالت زیست محیطی سازمان برای کمک به کم درآمد ساکنان رو نصب فشارهای مالی.

“مردم تحت فشار زیادی از لحاظ اقتصادی و آخرین چیزی که آنها نیاز به نگرانی در مورد در حال حاضر است که با داشتن دسترسی به آب گفت:” استیو Fleischli مدیر ارشد آب طرح در شورای دفاع منابع طبیعی.

سانتا باربارا شهرستان ثبت اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز شنبه. کسی بود که در دهه 60 و حال اساسی شرایط سلامت, بهداشت عمومی, مقامات گفت.

تبلیغات

اورنج کانتی دیدم بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus عفونت چهارشنبه به مقامات اعلام 107 موارد جدید و اضافی مرگ و میر. روز پنجشنبه مقامات اضافه شده 56 مورد به لیست و سه مرگ و میر آوردن این شهرستان کشته شدگان به 13.

Riverside County Sheriff معاون ترل جوان بر اثر عوارض ناشی از کوروناویروس بخش گفت پنج شنبه. او خدمت در گروه به مدت 15 سال بود و اول آن عضو به تسلیم شدن به ویروس.

سرخ گزارش از لس آنجلس مایرز و سنت جان از شمال کالیفرنیا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im