برنامه ریزی برای پایان زندگی مراقبت است مهم تر از همیشه. در اینجا چگونه

With many Americans dying of COVID-19, it's more important than ever to have advance directives – and conversations about your wishes for intensive and end-of-life care.

بزرگنمایی این تصویر

استر لیو برای NPR

Coronavirus همه گیر شده است استارک یادآوری “است که همه چیز می تواند تغییر در یک دقیقه — و بنابراین شما آماده کردم می گوید:” سونیتا پوری مدیر پزشکی برای مراقبت تسکینی در کک مرکز پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. یکی از راه هایی برای انجام این کار این است که تصمیم بگیرید چه نوع درمان شما می خواهید (و یا نمی خواهید) در مورد شما شد بدحال و سپس سند آن ولنتاین و به اشتراک گذاری آنها را با عزیزان.

COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به .04 درصد از صهیونیست ها از کل جمعیت – و فرستاده و حتی بالاتر نسبت به بیمارستان برای درمان فشرده. اما بسیاری از – برخی از 63 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده ساخته شده است برنامه های رسمی برای آنچه آنها می خواهند خود را مراقبت ويژه و اگر از آن می آید به آن, مرگ خود را به مانند نگاه کنید.

پوری می گوید: مشغول به کار در مراقبت تسکینی او دیده می شود نمونه های متعددی که مراقب پایان زندگی برنامه ریزی انجام شده پیش از بحران می تواند یک تفاوت بزرگ را. برای مثال دختر یکی COVID-19 بیمار در حال حاضر در مورد این مسائل با مادر — قبل از مادر شد بدحال و کمک کرد که دختر و تیم پزشکی تصمیم گیری و حذف برخی از کرنش در اطراف تصمیم گیری برای ادامه تهاجمی مراقبت.

به عنوان یک پزشک “شما همیشه می خواهید توصیه های خود را در تراز با آنچه بیمار می خواهم چه ارزش آنها چه تنظیمات خود هستند می گوید:” تروور Bibler یک عضو هیات علمی در Baylor College of Medicine, مرکز اخلاق پزشکی و سیاست های بهداشتی. که فاقد اطلاعات زمانی که عزیزان و متخصصان پزشکی نیاز به تصمیم گیری های دشوار در یک زمان فشار “می تواند به منطقه های اضافی از پریشانی” او می گوید.

بنابراین آماده سازی برخی از ساده مدارک و داشتن چند مکالمات مهم – است مهم تر از همیشه می گویند کارشناسان در تسکین دهنده پزشکی و اخلاق زیستی. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

پیدا کردن دستورات اشکال برای دولت خود را

اولین گام را برای تکمیل دستورات. این یک فرم است که اجازه می دهد تا شما را به اصل جعبه چک در مورد چه نوع از زندگی تداوم مداخلات شما می خواهید یا نمی خواهید چنین به عنوان احیا و یا داشتن یک لوله تغذیه. اینها از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده در اسناد و مدارک و به طور معمول نیاز به شاهد (و گاهی اوقات یک دفتر اسناد رسمی). این اشکال و پرسش های خود را متفاوت برای هر ایالت یک لیست جامع از دولت اشکال ایجاد شده توسط ملی خانقاه و مراقبت تسکینی سازمان در دسترس است برای هر کسی به صورت رایگان از AARP.

تامل خود را به اهداف و آرزوها

هنگام پر کردن خود دستورات را برخی از زمان برای درون نگری. به یاد داشته باشید این فرم ممکن است مجبور به صحبت می کنند برای شما در یک لحظه زمانی که شما نمی توانید برای خودتان صحبت می کنند.

همچنین آگاه باشید که این اشکال همیشه ارائه یک مسیر کاملا روشن برای مراقبت از Bibler یادداشت ها. “مردم فکر می کنم که اگر من را پر کنید و سپس آن را به طور کامل و بدون ابهام به عنوان به آنچه که برای من اتفاق می افتد در پایان زندگی من,” او می گوید. “اما اغلب پیشرفته مراقبت از اسناد برنامه ریزی سخت به تفسیر یا وضعیت بالینی ممکن است دقیقا آنچه که مردم فکر می کنم.”

است که در بخشی به دلیل اشکال سعی کنید برای گرفتن خواسته های خود را در ساده ترین شرایط (بدون احياء برای مثال). اما زندگی و به خصوص مراقبت بحرانی و مرگ پیچیده است و فوق العاده متنوع است. آنچه که شما ممکن است را دیده اند تحمل نسبی (شاید کاهش آهسته از طریق پیشرفته زوال عقل) می تواند بسیار متفاوت از وضعیت شما ممکن است چهره (مانند سریع و شدید coronavirus عفونت).

یک راه برای کمک به دیگران در درک خواسته های خود را به فکر می کنم در مورد آنچه که ایده خود را از خوب و بد مراقبتهای نگاه می خواهم برای شما Bibler می گوید. “آیا فقط با تکیه بر یک زن و شوهر از جعبه چک” در فرم ، “اضافه کردن عناصر روايت” است که نشان می دهد اهداف خود را. آن می تواند به عنوان ساده به عنوان و اشاره کرد که “اگر من هرگز نمی تواند ارتباط برقرار کردن با نوه من دوباره من نه می توان راحت,’,” او می گوید. “است که بسیار مفید روایت عنصر است که می دهد خیلی بیشتر بینش به آنچه فرد ارزش دارد.”

فکر کردن در مورد تصمیم گیری بالینی مانند این که آیا ما می خواهیم تهویه مکانیکی و در چه شرایطی می تواند سخت “از آنجا که ما نه کارشناسان پزشکی” یادداشت ربکا Sudore یک تسکین دهنده پزشکی, پزشک و استاد دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, دانشکده پزشکی. “اما آنچه ما کارشناسان در این است که خودمان و زندگی ما است. ما کارشناسان در مورد آنچه که ما به ارمغان می آورد معنی و کیفیت زندگی است.”

برای کمک به مردم در فکر کردن و صحبت کردن در مورد این مسائل او و همکارانش ایجاد کرده است بر اساس تحقیقات منابع آنلاین به نام آماده است که در دسترس در زبان انگلیسی و اسپانیایی و شامل دولت خاص دستورات اشکال در زبان های متعدد.

آن را نیز ممکن است کمک کند به یاد داشته باشید که این برنامه ریزی است و نه فقط برای شما. “این واقعا همه چیز در مورد کمک به خانواده و دوستان خود” Sudore می گوید.

در نظر بگیرید یک سوال

حتی اگر شما را پر کرده پیشبرد دستورات در گذشته در حال حاضر ممکن است زمان مناسبی برای نقد و بررسی آنها را به مطمئن شوید که آنها منعکس کننده فعلی خود را خواسته Bibler یادداشت ها. برخی از مردم ممکن است تغییر ذهن خود را در مورد این که آیا آنها می خواهم برای رفتن بر روی یک ونتیلاتور اگر آنها COVID-19 چه مدت آنها می خواهم به ماندن در تهویه و بدون نشانه ای از بهبود و یا اگر آنها احساس خوبی در مورد خود ارائه ونتیلاتور به بیمار دیگر که بهتر است شانس زنده ماندن وجود دارد باید یک کمبود تجهیزات.

COVID-19 ساخته شده است یک سوال ویژه فوری است. هواکش ماشین آلات است که می تواند کمک به شما تنفس می کنید اگر شما نمی توانید انجام دهید پس خود را که می تواند اتفاق می افتد در شدید COVID-19 موارد است. تهویه مکانیکی گاهی اوقات می تواند صرفه جویی در زندگی است اما همچنین بسیار تهاجمی: یک لوله قرار داده شده است در گلو خود را به نیروی هوا به داخل ریه های خود را.

در هر زمان شما را در یک ونتیلاتور وجود دارد یک خطر شما را بهبود می خواهد خود را صرف آخرین روز یا چند هفته قادر به صحبت می کنند و به شدت تسکین یافته.

در اوایل این بیماری همه گیر از آن نگاه مانند رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی بود longshot در شرایط بقا. مطالعات نشان داد یک اقلیت آمد کردن دستگاه زنده است. اما بیشتر شواهد اخیر شده است تا حدودی امیدوار کننده است. برای مثال یک مطالعه در مجله لانست نشان داد که از 203 بدحال COVID-19 بيمار قرار داده و در هواکش در نیویورک بیمارستان کمتر از نیمی (حدود 41 درصد) فوت کرده است یک ماه پس از دنبال.

یک مطالعه انجام شده در چندین ويژه در آتلانتا Ga., یافت که از 165 تهویه بیماران 35.7% درگذشت, با کمتر از 5 درصد هنوز در تهویه در پایان مطالعه.

و به عنوان اطلاعات بیشتر بیرون می آید در مورد COVID-19 درمان شما ممکن است تصمیم به انتخاب کردن برای درمان های مختلف تنظیمات. دستورات پیش نیز می تواند تجدید نظر دوباره پس از همه گیر. “مردم تغییر ذهن خود را در مورد آنچه آنها می خواهند در زمان های مختلف” Bibler می گوید.

انتخاب چندگانه عوامل بهداشتی

یکی دیگر از عناصر مهم مراقبت ويژه برنامه ریزی نامگذاری شده است حداقل یک مراقبت های بهداشتی عامل (نیز نامیده می شود از یک پروکسی و یا جانشین). این مردم هستند (به نام خود و دستورات) که شما تعیین به تصمیم گیری های پزشکی از طرف شما اگر شما در حال ناتوان و نمی توانید آنها را به خودتان. و آنها خواهد بود تعیین شده در یک منظور خاص است بنابراین تنها یک نفر به عنوان نماینده رسمی در هر زمان.

Bilber توصیه نامگذاری به عنوان بسیاری از پشتیبان گیری به عنوان امکان پذیر است به خصوص در طول بیماری همه گیر. برای مثال کل خانواده در حال بیمار شدن پس از داشتن افراد دیگر که می توانید پر کنید که باید نقش اول و یا حتی دوم عامل بیمار شدن است به خصوص مفید در حال حاضر.

این مهم است که روشن است که اگر چه منصوب عوامل بهداشتی مجاز به صحبت می کنند از طرف شما تکمیل شده پیشرفت دستورات معمولا مقدم بر کلمات خود Bibler می گوید. در واقع حتی اگر یک عامل اصرار دارد که خود عزیزان می خواستم یک رویکرد متفاوت نسبت مشخص شده در بخشنامه پزشکان می تواند مسئولیت اگر آنها در برابر سند قانونی. این دلیل دیگری است که به بررسی دستورات پیش به طور منظم و اطمینان از آنها هنوز هم در همسویی با خواسته های خود را — و به دیگران اجازه دهید می دانم که اگر شما هر چیزی تغییر کرده. Bibler همچنین توصیه می کند “اجازه دادن به آنها را می دانیم چرا شده است وجود دارد تغییر” است که می تواند کمک به همه را متنوع تر تصمیم گیری های بعد از آن در صورت لزوم.

آن را نیز ممکن است با توجه به ارزش اگر مردم شما را نمی خواهم به کمک به تصمیم گیری از طرف شما. “همیشه وجود دارد رفتن به آن شخص که فقط نشان می دهد تا” زمانی که بحرانی تصمیم گیری نیاز می شود ساخته شده است می گوید پوری که همچنین نویسنده که شب خوب. “وجود دارد نه خاص جعبه برای این, بنابراین من پیشنهاد می کنم مردم فقط نوشتن آن را در.”

‘بحث’

تنظیم زمان به خود بگویید منصوب عوامل بهداشتی است که شما به نام آنها و صحبت کردن از طریق تصمیم گیری های خود می گوید: Sudore.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از کنفرانس ها من تا به حال با خانواده و دوستان است که اساسا حتی نمی دانند که نام خود را نوشته شده بود در دستورات به طوری که آنها حتی نمی تواند آماده سازی خود را,” او می گوید. “و به این افراد حتی فقط تصوری از آنچه مهم است [به شما] واقعا می تواند کمک کند.”

کارشناسان می گویند که گفتگوهای خود را با مهم ترین عزیزان خود را در مورد مراقبت از خواسته های فوق العاده مفید است. (و مردم بیشتر به شما, حلقه, در, بهتر, می گوید Bibler.)

گفتگو ندارد به وحشتناک می گوید Sudore. اگر آن را آسان تر به هدایت روشنی از احیا یا تهویه جزئیات برخی از موضوعات دیگر در واقع ممکن است به اثبات می شود مفید تر در نهایت برای ساخت مراقبت از تصمیمات او اشاره می کند.

برای مثال او می گوید: شما می توانید به مردم بگویید: “اینها چیزهایی است که زندگی ارزش زندگی کردن و به من کیفیت زندگی و اینها چیزهایی است که اگر من نیست که این امر می تواند واقعا سخت است بر من.”

این برنامه ریزی مکالمات ممکن است آسان باشد اما آنها کلید را به ما بیشتر می گویند در تصمیم گیری مراقبت. “ما یک صورت ظاهر از کنترل اگر ما می تواند برنامه ریزی کمی,” پوری می گوید. “وجود دارد خیلی بیشتر رنج می برند که هیچ کس تا به برنامه ریزی برای هر چیزی است.”

کاترین هارمون شجاعت علم مستقل و سلامت روزنامه نگار و سردبیر نویسندگان به صورت علمی آمریکا و بورسی و نویسنده. شما می توانید پیدا کردن خود را در توییتر @KHCourage.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet