Rescue members and firefighters work after a plane skidded off the runway at Istanbul's Sabiha Gokcen Airport on Wednesday.

بزرگنمایی این تصویر

می Erok/AP

به روز شده در 6:15 p. m. ET

هواپیما careened کردن یک باند در استانبول فرودگاه سابیها گوچن در شب چهارشنبه انداختن بیش از 100 پا به زمین که در آن شکست را به قطعات. مقامات ترکیه می گویند که حداقل سه نفر کشته شدند و 179 نفر دیگر مجروح شدند.

هواپیما از ترکیه کم هزینه حامل به نام Pegasus Airlines بود که از غرب شهر ازمیر بود و در تلاش برای زمین در استانبول در آب و هوای بد.

“با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده این هواپیما … بازم به زمین به عنوان یک نتیجه از فرود سخت” ترکیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: “آناتولی”.

استانبول فرماندار علی Yerlikaya گفت: این skidded در باند حدود 160, پا, به گزارش آژانس خبری. “سپس آن را سقوط از ارتفاع حدود 30 متر [100] در اینجا,” او گفت: بیش از یک جاده و در نهایت خالی میشه.

فیلم دوربین مدار بسته به دست آمده توسط رویترز نشان می دهد که هواپیما در حال حرکت روی باند فرودگاه و قبل از به طور ناگهانی ناپدید ظاهرا از یک صخره. در این گزارش همچنین پشت سر هم به شعله های آتش.

عکس از صحنه نمایش طرح شکسته به سه قطعه با بینی به طور کامل قطع از بقیه هواپیما. به گزارش آسوشیتد پرس مسافران “تا به حال به تخلیه از طریق ترک در شکست هواپیما.” این هواپیما حامل 177 مسافر و شش خدمه اعضای Koca اعلام کرد.

هواپیما skidded کردن باند فرودگاه توفنده به زمین و شکستن به قطعات. Emrah Gurel/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Emrah Gurel/AP

با توجه به Flightradar24 این هواپیما یک بوئینگ 737-800 که ساخته شده بود در سال 2009. آن قبلا توسط هوایی برلین پیوست و ناوگان هواپیمایی پگاسوس در سال 2016.

پرواز موقعیت داده های به دست آمده توسط وب سایت ردیابی نشان می دهد که هواپیما فرود در مرکز باند قبل از veering به چپ از خط و در نهایت واژگونی کردن لبه آن.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که پرواز به و از فرودگاه در استانبول متوقف شد در پی این حادثه به دلیل بسته شدن باند فرودگاه.

با توجه به Anadolu دادستان تحقیقات را به سقوط. رویترز گزارش می دهد که یک محلی پخش گزارش داد که این هواپیما دو خلبان در شرایط جدی هستند.

حسن Eraydin گفت: AP که او به خانه رانندگی هنگامی که او را دیدم به سقوط.

“ما در حدود 30 متر دور … ما سعی در رسیدن به صحنه برای کمک به, اما وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از یک کانال در بین و آن را غیر ممکن بود,” او گفت:. “ما فکر ‘به امید خدا هیچ کس مرده است’.”

این برای اولین بار یک هواپیما متعلق به این شرکت هواپیمایی. ماه گذشته یکی دیگر از آن هواپیما تضعیف کردن باند در همان فرودگاه هر چند هیچ کس مجروح شد.

در سال 2018 در خصوص دراماتیک حادثه پگاسوس هواپیما skidded کردن یک باند و یک صخره به پایین صورت می شود. آن را متوقف قبل از آن کاهش یافت و به دریای سیاه در زیر آن است و هیچ کس در هیئت مدیره صدمه دیده بود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de