پیمانه نیم لیتری ریخت ژولیده hairdos برش به انگلستان برطرف مستند

لندن - پیمانه نیم لیتری ریخته بودن و ژولیده hairdos در حال کاهش و مدل دهید به عنوان انگلستان عازم شنبه در بزرگ

توسط MINERALNEWS در 14 تیر 1399

لندن - پیمانه نیم لیتری ریخته بودن و ژولیده hairdos در حال کاهش و مدل دهید به عنوان انگلستان عازم شنبه در بزرگترین کاهش مستند نشده است.

در علاوه بر این به بازگشایی خیلی از بخش مهمان نوازی از جمله بارها و رستوران ها, برای اولین بار در بیش از سه ماه زوج می تواند گره کراوات یک بار دیگر و مردم می رفتن و دیدن یک فیلم در سینما.

موزه ها و کتابخانه ها نیز بازگشایی شد اما سالن های ورزشی و استخرهای شنا و ناخن میله بسته باقی می ماند. محدودیت در سفر و تماس های اجتماعی شده اند کاسته — مردم از خانواده ها هم اکنون می توانید به هر یک از دیگر خانه های, به عنوان مثال.

و بسیاری از کسانی که نومید در آنچه در آینه ببینید در نهایت می توانید موهای خود را کمرنگ است. در همه موارد اجتماعی فاصله قوانین را به دنبال داشته باشد.

"آن را خسته کننده است که من نمی تواند به من برش مو" گفت: ویلیام براون 25 ساله کارخانه مهندس در Headley آرایشگاه در Blaby مرکزی انگلستان است.

"آن انجام سر من به صداقت, من فقط خوشحالم که آن را رفته است در حال حاضر," او اضافه شده است.

استفانی Headley the 35 ساله صاحب شد و به همان اندازه که رها می شود در کسب و کار برای اولین بار پس از کامل مستند اعلام شد, در مارس 23.

Headley گفت که او یک "کمی مضطرب" و این که او شده است هولناک با رزرو وقت ملاقات پس از نخست وزیر بوریس جانسون تایید آخرین کاستن از مستند هفته گذشته است.

"من نمی توانم صبر کنید تا ببینید همه خطرناک کوتاهی مو که بیرون آمدن از قرنطینه," او گفت:.

هر چند کاستن مستند گرمی استقبال خواهد شد توسط بسیاری از نگرانی وجود دارد که دولت بریتانیا است که بیش از حد شتابزده حتی بی پروا در اعلام تغییرات داده شده در این کشور هنوز بالا coronavirus عفونت و مرگ و مير. در کشورهای دیگر بازگشایی کافه ها و رستوران ها متهم شده است برای افزایش عفونت.

روز جمعه یکی دیگر از 137 ویروس های مربوط به مرگ و میر ثبت شد در سراسر انگلستان اکثریت زیادی در انگلستان در نظر گرفتن مجموع به 44,131 تا کنون بالاترین در اروپا و سوم پشت سر ایالات متحده و برزیل است.

جانسون می گوید: این تصمیم برای سهولت مستند است و بر اساس شواهد علمی که مردم "خیلی کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر در نزدیکی" با کسی که با این ویروس از در اوج این بیماری همه گیر.

"اجازه دهید آن را در حال حاضر," او گفت:.

بزرگترین منبع نگرانی است که بر محور بارها و چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که تشنه مشتریان را به یکی بیش از حد بسیاری از. نقش جاوید یک فرمانده در لندن پلیس شهری است خواست مردم در پایتخت به "مسئول باقی می ماند و به دنبال اجتماعی فاصله به عنوان مستند محدودیت ها برداشته بیشتر در این آخر هفته."

اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل معنی رفتن به بارها و رستوران ها است که به ناچار برای رفتن به یک تجربه متفاوت را به یکی از لذت قبل از مستند, کسب و کار است که انتظار می رود سریع در روز شنبه با هشدار دهنده که در شب می تواند در نهایت به عنوان مشغول به عنوان شب سال نو.

که به احتمال زیاد درست است به خصوص در بارها شده اند که قادر به باز کردن از 6 صبح آنها را مجموعه ای از قوانین و مقررات برای دیدار از ثبت نام مشتریان پس از ورود به مطمئن شوید که جداول به اندازه کافی دور از هم به ملاقات اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. بارها و رستوران ها باید به اطمینان حاصل شود که مردم با فاصله حداقل یک متر (3.3 فوت) به غیر از کسانی که از خانواده دیگر اگر دیگر اقدامات برای نگه داشتن مردم سالم هستند و در جای خود مانند استفاده از دست عفونی. با پوشیدن ماسک حتی توسط کارکنان اختیاری است.

هنوز هم مشتریان گفت: حرف بی ربط به ارزش آن است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"این نوشیدنی, این گفتگوی بورسی با هر کس دیگری گفت:" فرانک سبز به طور منظم از Shropshire اسلحه در شمال غرب انگلستان شهرستان Chester.

این مستند را مطرح کرد یک تهدید وجودی برای بسیاری از بخش ها نیست حداقل برای انگلستان 37,500 بارها و بازگشایی ارائه می دهد برخی از امید است.

بریتانیا خزانه رئیس Rishi Sunak گفت: بخش مهمان نوازی است که "بخش مهمی" از اقتصاد است و قرار است به رنج می برند یکی از عمیق ترین رکود در 300 سال است.

"بریتانیا بارها و بارها به تنهایی استخدام تقریبا نیمی از یک میلیون نفر است که چرا این چنین خبر خوب این است که بسیاری از مردم قادر به بازگشت به کار این آخر هفته کمک به همه ما برای لذت بردن از تابستان با خیال راحت" او گفت:.

چهار کشور از انگلستان — انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی — در حال کاهش مستند در سرعت های مختلف.

یکی از شهرستان های است که شرکت در این کاهش است لستر در انگلستان. دولت reimposed مستند محدودیت وجود دارد از جمله تعطیلی مدارس و غیرضروری مغازه ها پس از افزایش عفونت های جدید. پلیس در نیروی در شهرستان به مطمئن شوید که مردم پایبند به محلی مستند

___

جو کارنی در Blaby انگلستان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب