زائران به نوبه خود به نماز خویشاوندی در طول coronavirus ترساندن

اورشلیم – یک گروه از زائران مسیحی از آلاباما است که تبدیل به نماز و تفکر مثبت آنها به عنوان مقابله با یک باز coronavirus قرنطینه محدود به کرانه اتاق های هتل ها در حالی که آنها صبر کنید برای ترخیص کالا از گمرک به بازگشت به ایالات متحده است.

Chris Bell سرب پاستور در 3Circle کلیسا در آلاباما علا., گفت: 13 عضو گروه وارد هفته گذشته برای آنچه که قرار بود یک رویا-از-یک-عمر سفر به سرزمین مقدس. اما پس از دو روز از تور اورشلیم و بیت لحم آنها اطلاع داده شد که آنها ممکن است در معرض ویروس بعد از یک گروه از گردشگران اقامت در هتل همان حال آزمایش مثبت است. آنها دستور داده شده است که توسط مقامات محلی به باقی می ماند در هتل خود را به طور نامحدود.

“ما واقعا غم انگیز است که همه چیز معلوم شد راه آنها” بل گفت. “این یک وضعیت, اما ما در حال تلاش برای ایجاد بهترین از آن.”

او گفت: این گروه ساخته شده است کلیسای کارکنان و همسران و برای تقریبا همه آن را اولین بار خود را در سرزمین مقدس. او گفت: این آشنایی و ایمان همراه با سخاوت از هتل و جامعه محلی کمک کرده است تا آنها را از طریق مصیبت.

او گفت: این گروه محدود به یک طبقه از هتل. هر روز صبح او گفت مردم قرار دادن بر روی دستکش و ماسک و ملاقات در راهرو با هم دعا کنیم. آنها همچنین خواندن مواد و wi-fi را اجازه می دهد آنها را به خواندن اخبار فیلم های جریان باقی می ماند و در تماس با جهان خارج است.

“ما یکدیگر را دوست دارم. بسیاری از ما همسران ما با آمریکا نیز هست. بنابراین همه که تعامل انسان حتی اگر آن را از طریق دستکش و ماسک و در فاصله واقعا ما کمک می کند تا از طریق هر روز,” او گفت:.

بل گفت: این هتل کارکنان تحت درمان گروه خود را با مهمان نوازی ضد عفونی اتاق و تحویل مواد غذایی در کیسه های پلاستیکی. او گفت: جامعه محلی فرستاده است محموله از همه چیز از shawarma به نان و چیپس و از Popeye مرغ به داروها. گروه خود را همچنان در تماس با فلسطینی ها و مقامات اسرائیل و همچنین آمریکا مقامات کنسولی در سفارت آمریکا در اورشلیم.

گروه آزمایش شده برای این ویروس است و در انتظار نتایج, او گفت:. در ضمن هیچ کس نشان دادن هیچ نشانه ای از بیماری. او گفت: همه همچنان امیدوار است که آنها به زودی مجاز به ترک و بازگشت به خانه.

“ما مردم با ایمان است. و ما باور نمی کنیم این یک حادثه است” بل گفت. “ما می دانیم که ما خدا می داند دقیقا همان جایی که ما هستیم. و او یک طرح برای این است که او در حال رفتن به ما را حفظ کند و او را برای رفتن به وفادار به ما. و ما فقط می خواهم به نمایندگی از او را به خوبی در حالی که ما در حال راه رفتن را از طریق ما.”

گروه هتل های واقع در بیت جلا در یک روستا در حومه بیتلحم که تبدیل به کانون غرب بانک coronavirus را بترساند. چهارده از 19 مورد تأیید از coronavirus در کرانه هتل کارگران است.

هتل, مدیر, Maryana al-Arajah است که در میان کسانی که آلوده گفت که هر کس مبتلا به این ویروس است در اتاق بسته و قرنطینه در یک طبقه در حالی که کسانی که در معرض خطر مانند آمریکایی ها هستند که جداگانه در طبقه.

او گفت: کارگران که آلوده شده اند با توجه به دستکش و ماسک و لباس محافظ در حالی که آنها ارائه مواد غذایی و در ادامه به ضد عفونی کردن ساختمان است. در همه 42 نفر در قرنطینه, او گفت:.

Coronavirus ترساندن است و ایجاد یک حس وحشت در سراسر بیت لحم — شهر مقدس احترام مسیحیان به عنوان زادگاه عیسی مسیح است. خیابان ها شده اند خالی از اولین موارد هفته گذشته اعلام کرد و کلیسای ساخته شده در غار که در آن سنت می گوید مسیح متولد شد بسته شده است.

اسرائیل ضمن تایید کرده است 25 نفر از coronavirus از جمله یک زن 38 ساله که در بیماری جدی در روز یکشنبه. برخی از 20000 نفر دستور داده شده است به 14 روز خانه قرنطینه protectively, در حالی که سفر محلی بخش گرفته است ضرب و شتم به عنوان نمرات از پرواز در داخل و خارج از کشور لغو شده اند.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم صدمه زدن به” بل گفت. “بنابراین ما نه فقط دعا کنیم برای خودمان. ما در حال دعا برای صدمه زدن به مردم این منطقه به این دلیل ما آنها را دوست دارم.”

“ما فقط امیدوار است که ما قادر به رفتن به خانه و خاطرات بزرگ و یک داستان بزرگ به در پایان یک داستان حماسی,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

___

محمد Daraghmeh در رام الله در کرانه کمک گزارش.AP

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de