عکس از دانش آموزان با صلیب شکسته و مؤتلفه پرچم roils ریورساید مدرسه

یک عکس از یک گروه از رودخانه نوجوانان نما با یک نماد نازی ها در مقابل یک مؤتلفه پرچم که شروع به گردش در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته باعث واکنش از دانش آموزان و والدین.

این عکس نشان می دهد که هشت مارتین لوتر کینگ دانش آموزان دبیرستانی — برخی از خندان — با مؤتلفه پرچم و یک برگ برنده 2020 بنر. یکی از دانش آموزان در حال برگزاری یک نماینده از یک صلیب شکسته. یکی دیگر از چشمک یک ژست دست tha سفید supremacist گروه ادعا می کنند نشان دهنده حروف “WP” برای سفید قدرت با توجه به ضد افترا لیگ.

این تصویر که گرفته شده بود در خارج از دانشگاه منتشر شد که در میان بدنه دانشجویی در هفته گذشته. این وضعیت موجب ترس و خشم در پردیس اصلی مایکل وست گفت.

“در این زمان در کشور ما frank واقعیت این است که سیاسی و دیدگاه های اجتماعی به شدت برگزار می شود توسط افراد” غرب گفت: در یک ویدئو منتشر شده دوشنبه. “فردی انداز در حالی که مردم به عنوان آنها ممکن است در درگیری مستقیم با کسانی که از دیگران مدرسه ما و منطقه ما ارزش است.”

تبلیغات

او پیشنهاد کرد که معلمان و کارکنان مدرسه کنار هم به صحبت با دانش آموزان در مورد “تنوع تحمل و احترام و نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی در یک راه مثبت است.”

مدیریت مدرسه در این سال ایجاد شده سهام کمیته وظیفه در حال توسعه برنامه ها و رویدادها با هدف بهبود توجه و توازن نژادی در محوطه دانشگاه. مدرسه نیز آغاز شده فرهنگی رهبری کلاس و سازماندهی آنچه در آن خواستار “همکاری روز” برای کمک به دانش آموزان رسمیت شناختن و احترام به تفاوت های خود را, اما همچنین پیدا کردن ارزش در و قدردانی خود شباهت غرب گفت.

“این تعلیم لحظه ای را از دست داده و در ما,” او گفت:.

آن است که روشن نیست که آیا هشت دانش آموزان در عکس اقدام انضباطی روبرو خواهد شد.

تبلیغات

تیموتی واکر رودخانه Unified School District دستیار سرپرست دانش آموز خدمات گفت که او نمی تواند بحث در مورد هر گونه مجازات با استناد به حقوق و حریم خصوصی. او گفت: این منطقه در حال انجام تحقیقات.

“ما در حال تلاش برای آوردن جامعه با یکدیگر است. این مسئله از احساسات خارج وجود دارد در خانه ها و جوامع هستند که به ارمغان آورد به مدرسه” او گفت:. “ما سعی می کنید به تمرکز بر روی برنامه های آموزشی و حمایت از کودکان و نوجوانان ما در یک اجتماعی و عاطفی قلمرو. بخشی از آن این است که برای حمایت از آنها را زمانی که بحران رخ می دهد.”

از MLK 3000 دانش آموزان بزرگترین بخش — 38% — سفید, با توجه به داده های اخیر از کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش با دانش آموزان لاتین ساخت تا حدود 36 درصد و دانش آموزان بیش از 8 درصد در هر.

خاکستری Mavheria که سیاه و سفید است و دارای دو فرزند در مدرسه گفت: مطبوعات-سازمانی که این مسائل جدید برای دانشگاه. فرزندان خود شده اند به عنوان “برداشت پنبه” و گفته شده است به نشستن در پشت اتوبوس, او گفت:.

“من در تصویر و گفت:” چه کسی؟” او به این روزنامه گفت. “من آن را “جهنم دبیرستان’ به دلیل آنچه که آنها قرار داده ایم بچه ها من از طریق و دیگر اقلیت های کودکان و نوجوانان از طریق.”

یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط ضد افترا در لیگ مرکز افراط گرایی نشان داد افزایش در supremacist تبلیغات در 2019. این گزارش نشان داد 2,713 موارد گزارش شده در سال گذشته که شامل توزیع های نژادپرستانه و ضد یهودی و ضد تجاوز آگهی, برچسب, بنر و پوستر. که تعداد بیش از دو برابر آنچه در این مرکز ثبت شده در سال 2018 در این گزارش آمده.

در حالی که این گزارش نشان داد تبلیغات لمس هر ایالت به جز هاوایی بالاترین سطح محور شد در 10 ایالت از جمله کالیفرنیا داده ها نشان می دهد.

رودخانه عکس های اخیر در یک سری از حوادث مربوط به جنوب کالیفرنیا مدارس.

تبلیغات

در مارس 2019 در نیوپورت-مسا Unified School District بررسی یک سری از آشکارا نژادپرستانه پیام مشترک در میان افراد جوان از جمله دانش آموزان از نیوپورت بندر دبیرستان در نیوپورت بیچ در Instagram ،

یکی از اعضای گروه پرسیده شد که آیا هر کسی می خواست یک سوغات در حالی که فرد در آلاباما و می سی سی پی و اشاره کرد: “من به شما یک واقعی مؤتلفه پرچم.”

فرد دیگری در این گروه سپس پرسید: “آیا آنها هنوز هم فروش سیاه و سفید کردن مردم وجود دارد؟”

فرد مصرف این سفر پاسخ داد: “اگر من همه جدید کشت و زرع کارگر.”

همان مدرسه ساخته شده سرفصل های ملی ماه قبل هنگامی که یک گروه از دانش آموزان در یک حزب مطرح شده با فنجان های پلاستیکی چیده شده در شکل یک صلیب شکسته به عنوان برخی ایستاده بود و با دست دراز نازی سلام.

برایان لوین مدیر مرکز مطالعه نفرت و افراط گرایی در Cal State San Bernardino گفت: عکس و دیگران مانند آن به معنای “پیوند تجربه برای افراد جوان که نادان هستند و در حال تلاش برای ارسال یک پیام به یک تغییر جامعه است.”

“در زمانی که بیش از 40 درصد از آمریکایی ها می گویند سفید پوستان مورد حمله این افراد جوان در حال ارسال یک شوک پیام است که آنها هنوز هم مربوطه و بزرگترین طنین شما زمانی است که شما قلاب را به قبیله ای و تعصب” لوین گفت. “برخی از این شورش جوان اما نمی بچه خودتان: این هم نمونه دیگری از سیاسی جریان اصلی از سفید برتری و نازی ها و نمادها است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im