فیلیپین می گوید آن را به پایان خواهد رسید و آمریکا توافقنامه امنیتی

بزرگنمایی این تصویر

فیلیپین پرسنل نیروی دریایی به عنوان دیده بان نیروی دریایی ایالات متحده را چند منظوره amphibious assault ship USS WASP کشتی در پس زمینه در طول مشترک آمریکا و فیلیپین رزمایش نظامی “Balikatan 2019” در ماه آوریل است. Bullit مارکز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bullit مارکز/AP

به روز شده در 6 p. m. ET

دولت رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte است که بسیار مهم کشور از اتحاد نظامی با ایالات متحده اعلام کرد که این امر ضایعات یک توافق امنیتی است که اجازه می دهد تا نیروهای آمریکایی برای آموزش وجود دارد.

در یک حرکت است که می تواند به عواقب آن برای ضد شورش در برابر افراط گرایان اسلامی در جنوب کشور Duterte خارجی, منشی, Teodoro اهسته جونیور توییتی سه شنبه در بازدید از پیمان امنیتی با ایالات متحده خواهد بود به طور یک جانبه فسخ.

“آن زمان ما خودمان تکیه می کنند را تقویت خواهد کرد و ما دفاع خود و تکیه بر هر کشور دیگری” سخنگوی ریاست جمهوری فیلیپین سالوادور Panelo گفت: در یک به طور منظم نشست خبری به نقل از Duterte.

او گفت: مانیل خواهد بود باز به موافقت نامه های مشابه با کشورهای دیگر است. “به عنوان طولانی به عنوان آن است که مطلوب ما است و سود متقابل برای هر دو کشور ما باز است.”

1999 VFA پیمان معاف آمریکا از پاسپورت و ویزا مقررات زمانی که آنها می آیند و به صورت مشترک تمرین و آموزش نیروهای نظامی در فیلیپین.

این تصمیم به شرح زیر خشم بیش از واشنگتن گزارش داد تصمیم ماه گذشته به لغو ویزای آمریکا از فیلیپین بهداشت ، رونالد دلا روزا یک معمار ارشد از Duterte وحشیانه جنگ با مواد مخدر کرده است که به کشته شدن هزاران نفر شده است و به طور گسترده ای در محکومیت بین المللی حقوق بشر ناظران.

بزرگنمایی این تصویر

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte ارائه یک سخنرانی در روز دوشنبه در یک عکس ارائه شده توسط Malacanang ریاست جمهوری عکاسان را بدست آورد. هم رفته Lozano/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هم رفته Lozano/AP

Duterte خواستار آن است که ایالات متحده به بازگرداندن ویزا و شروع به عموم نشان می دهد او را فسخ VFA اگر آن را به انجام این کار نشد.

سفارت آمریکا در مانیل با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه خواستار Duterte حرکت “گام های جدی با پیامدهای قابل توجهی برای آمریکا و فیلیپین داد.”

“ما به دقت در نظر بگیرید که چگونه بهترین برای حرکت رو به جلو برای پیشرفت ما منافع مشترک” در بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده ارائه شده است که برخی از $550 میلیون دلار کمک نظامی به فیلیپین از سال 2016 تا 2019, انجام تمرینات نظامی مشترک مانند سالانه Balikatan یا “شانه به شانه” در تاگالوگ با نیروهای فیلیپینی. Balikatan که گاهی اوقات نیز شامل استرالیا نیروهای دیده می شود به عنوان یک نمایش قدرت در برابر ممکن است ماجراجویی های نظامی با چین است.

ایالات متحده نیز نگه داشته است به عنوان بسیاری از 100 نیروهای ویژه در فیلیپین جزیره میندانائو بر اساس دوار به کمک در مانیل مبارزه با گروه تروریستی ابو سیاف و دیگر شبه نظامیان وابسته به دولت اسلامی است.

نیروهای ایالات متحده بر روی زمین بودند در سال 2017 کمک نظامی فیلیپین در محاصره شبه نظامیان در جنوب شهر مروی. نیروی دریایی ایالات متحده نیز دیده می شود به عنوان سدی در برابر چین جاه طلبی های ارضی در دریای چین جنوبی است.

فیلیپین سابق آمریکا در خاک است که استقلال در سال 1946 به مدت طولانی مشاهده واشنگتن به عنوان قوی ترین متحد. علاوه بر VFA همچنین متقابل دفاع پیمان با ایالات متحده است که قدمت آن به 1950s. که پیمان همراه با دولت اوباما افزایش همکاری های دفاعی توافق دست نخورده باقی می ماند.

اما Duterte آمد به دفتر سه سال پیش با کلمات قوی برای واشنگتن است. در میان چیزهای دیگر, او گفته است که ایالات متحده رفتار فیلیپین به عنوان “مثل یک سگ در یک دسته سه تایی” و متهم کرده است نیروهای ایالات متحده از فعالیت های مخفی در کشور است. او آمد به دفتر اجرای دراماتیک محوری به دور از آمریکا به سوی چین به طور فزاینده ای قوی منطقه ای بازیکن.

ایالات متحده 180 روز برای پاسخ به اطلاع VFA را فسخ است.

Duterte گفته است که رئیس جمهور تهمت می خواهد به صرفه جویی در معامله. اما فیلیپین استار به نقل از سخنگوی ریاست جمهوری Panelo عنوان کرد و گفت Duterte “سرگرم خواهد شد” entreaties از آمریکا و نه او را قبول دعوت برای بازدید از کاخ سفید است.

اما در یک صدای جیر جیر اهسته وزیر امور خارجه بریتانیا به نظر می رسید نشان می دهد که لغو این پیمان بود که بیشتر به یک تاکتیک چانه زنی با هدف گرفتن برخی از نامشخص امتیاز از واشنگتن است.

و هفته گذشته در یک سخنرانی تلویزیونی سنا در جلسه صد و ذکر شده بسیار مهم امنیت تجاری و اقتصادی مزایای این توافق فراهم می کند با توجه به آسوشیتد پرس.

“در حالی که فیلیپین دارای حق فسخ VFA در هر زمان و تداوم این توافق تلقی می شود بیشتر به نفع فیلیپین در مقایسه با هر predicates شد آن را به فسخ,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>