فیلیپین گزارش 1st ویروس مرگ در خارج از چین

پکن – فیلیپین روز یکشنبه گزارش داد اولین مرگ یک ویروس جدید در خارج از چین که در آن مقامات تاخیر در باز شدن مدارس در بدترین ضربه استان و محکم قرنطینه اقدامات دیگری است که اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری برای خرید تجهیزات.

فیلیپین وزارت بهداشت گفت: 44 ساله چینی مرد از ووهان بستری شد در ژانویه. 25 پس از دچار تب و سرفه و گلو درد. او توسعه ذات الریه شدید و در چند روز گذشته “بیمار پایدار بود و نشان داد نشانه هایی از بهبود وضعیت بیمار رو به وخامت گذاشته در 24 ساعت گذشته در نتیجه مرگ خود را.”

این مرد 38 ساله همراه زن نیز از ووهان اولین آزمایش مثبت برای ویروس باقی می ماند در بیمارستان انزوا در مانیل.

رئیس جمهور رودریگو Duterte تایید توقیف موقت همه مسافران به جز فیلیپینی, از چین و مناطق خودمختار. ایالات متحده و ژاپن و سنگاپور و استرالیا را به اعمال محدودیت های مشابه با وجود انتقاد از چین و یک ارزیابی از سازمان بهداشت جهانی که آنها بی ارزش صدمه زدن به تجارت و سفر.

در ضمن شش مقامات در شهر میانمار همسایه کانون ووهان در استان هوبئی شده اند اخراج بیش از “عملکرد ضعیف” در دست زدن به شیوع رسمی رادیو فردا خبر داد.

آن را ذکر شهردار عنوان کرد و گفت این شهر را “قابلیت به درمان بیماران ناکافی باقی مانده است و با کمبود شدید در تجهیزات پزشکی مانند لباس محافظ و ماسک های پزشکی.”

آمار و ارقام از ملی کمیسیون بهداشت نشان داد افزایش از 45 در مرگ و میر و 2,590 در تعدادی از موارد برای یک مجموع از 14,380 خوبی در بالا تعدادی از کسانی که در آلوده در 2002-03 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی است که شکست در جنوب چین قبل از گسترش در سراسر جهان.

پس از هوانگگنگ این مرکز تجاری از Wenzhou ساحلی در استان ژجیانگ نیز محدود مردم به خانه اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری هر روز دیگر برای خرید تجهیزات لازم.

با شیوع نشان دادن نشانه کمی از مصاحبه مقامات در هوبئی و در جای دیگر باید تمدید قمری تعطیلات سال نو با توجه به پایان این هفته به خوبی به مه. سفر سالانه بحران از میلیون ها نفر از مردم از بازگشت از زادگاه خود به شهرستانها است که به فکر تهدید عمده ای از عفونت ثانویه در زمانی که مقامات در حال تشویق مردم برای جلوگیری از تجمعات عمومی.

همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن افتتاح ترم جدید تا اطلاع ثانوی و دانش آموزان از جاهای دیگر که بازدید بیش از تعطیلات نیز معاف از کلاس.

دور در چین و جنوب شرقی سواحل تولید توپی از Wenzhou قرار داده باز از ادارات دولتی تا فوریه. 9, کسب و کارهای خصوصی تا فوریه. 17 و مدارس تا 1 مارس.

با نزدیک به 10 میلیون نفر Wenzhou گزارش کرده 241 تایید موارد ویروس, حسابداری برای یکی از بالاترین سطوح خارج هوبئی. اقدامات مشابه اعلام شده است در استانها و شهرستانها از Heilongjiang, Shandong, Guizhou هبی و هونان در حالی که عمده شهرهای شانگهای و پکن شد در مرخصی نامحدود در انتظار تحولات است.

با وجود اعمال شدید محدودیت های مسافرتی در چین chafed در آن اعمال شده توسط دولت های خارجی انتقاد از واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از غیر شهروندان که برای بازدید از چین در دو هفته گذشته. جدا از dinging چین شهرت بین المللی از جمله مراحل می تواند بدتر داخلی اقتصادی در حال حاضر در حال رشد در آن پایین ترین نرخ در دهه.

بحران فقط آخرین به مقابله با چینی رهبر چین است که احاطه شده توسط ماه از تظاهرات ضد دولتی در نیمه مستقل چینی در شهر هنگ کنگ گروههای تایوان طرفدار استقلال جمهور و انتقاد بیش از نقض حقوق بشر در آن به طور سنتی مسلمان شمال غربی قلمرو سین کیانگ. اقتصادی Xi چهره عقب مانده و تقاضا به طور چشمگیری رشد آهسته تر در حالی که تعرفه جنگ با ایالات متحده باقی می ماند تا حد زیادی حل نشده است.

کره جنوبی و هند پرواز صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان این شهرستان در مرکز منطقه ای که در آن برخی از 50 میلیون نفر هستند و مانع از خروج در یک گسترده ضد ویروس تلاش. به آسمان رفت و به یک دو هفته ای قرنطینه.

روز یکشنبه در کره جنوبی گزارش داد سه نفر و در مجموع 15. آنها شامل یک مهاجر چینی نسبی از یک مرد که تست مثبت و یک مرد که در بازگشت از ووهان.

اندونزی پرواز برگشت 241 اتباع از ووهان در روز یکشنبه و قرنطینه آنها در دور Natuna سلیمان برای دو هفته.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

این ویروس گسترش سریع در دو ماه باعث شد که در روز پنج شنبه اعلام این یک اورژانس جهانی.

که اعلامیه “بدبختانه سوئیچ” از یک نگرش محتاط به توصیه دولت آماده شدن برای امکان virus ممکن است گسترش گفت که نماینده در پکن Gauden Galea. اکثر موارد گزارش شده تا کنون بوده اند افرادی که به چین سفر و یا اعضای خانواده خود را.

آژانس عمل کرده و از نگرانی برای کشورهای فقیر که ممکن است مجهز به پاسخ گفت: Galea. چنین اعلامیه خواستار هماهنگ بین المللی پاسخ و می تواند بیشتر پول و منابع است.

که گفت این بود به ویژه نگران آن است که برخی از موارد در خارج از کشور درگیر-انسان به انسان انتقال است.

“کشور نیاز به آماده شدن برای امکان واردات به منظور شناسایی موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و به منظور آماده شدن برای یک داخلی کنترل شیوع اگر که اتفاق می افتد” Galea آسوشیتدپرس گفت.

استرالیا, آلمان, ژاپن, کره جنوبی, امارات متحده عربی, ایالات متحده آمریکا و ویتنام همه گزارش موارد جدید شنبه. اسپانیا تایید اولین مورد یک مرد آلمانی که تماس نزدیک با فرد آلوده در آلمان و سپس سفر به جزایر قناری با دوستان. چهار دوست است که در بیمارستان بستری شدند با او نشان داده اند و نه علائم.

هر دو ویروس جدید و سارس هستند از خانواده کروناویروس که همچنین شامل کسانی است که علت سرماخوردگی.

میزان مرگ و میر در چین در حال کاهش است اما تعداد موارد تایید شده را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل هزاران نمونه از موارد مشکوک هنوز به آزمایش می شود Galea گفت.

“مورد مرگ و میر نسبت به حل و فصل کردن در یک سطح بسیار پایین تر از ما بودند گزارش در حال حاضر چهار هفته پیش” او گفت:.

اگر چه دانشمندان انتظار برای دیدن محدود انتقال ویروس بین مردم با خانواده و یا دیگر تماس نزدیک آنها نگران هستند در مورد موارد عفونت در حال گسترش به افرادی که ممکن است کمتر قرار گرفتن در معرض.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیم گومز در مانیل فیلیپین Hyung-jin Kim در سئول کره جنوبی و Niniek Karmini در جاکارتا اندونزی کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر