فیلادلفیا غیر انتفاعی باز ملت را برای اولین بار تحت نظارت محل تزریق در هفته آینده

بزرگنمایی این تصویر

رندا Goldfein که منجر فیلادلفیا غیر انتفاعی Safehouse می گوید: این گروه باز خواهد شد برای اولین بار تحت نظارت محل تزریق در این کشور در هفته آینده بیش از اعتراض وزارت دادگستری و برخی از اعضای جامعه. ناتالی Piserchio برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ناتالی Piserchio برای NPR

پس از دو سال نبرد قانونی فیلادلفیا غیر انتفاعی Safehouse می گوید هفته آینده آن را باز کردن فضا برای اولین بار در ایالات متحده که در آن مردم به مبارزه با اعتیاد می تواند استفاده از مواد مخدر و دیگر مواد مخدر غیر قانونی تحت نظارت آموزش کارکنان.

چهارشنبه اعلام می آید یک روز پس از ایالات متحده منطقه قاضی با صدور حکم نهایی اعلام تسهیلات را نقض نمی کند فدرال قوانین مواد مخدر. این حالت جامد در میآید اکتبر تصمیم گیری که اولین بار بود که یک دادگاه فدرال وزن در بر قانونی بودن تحت نظارت تزریق تسهیلات و یا چه طرفداران call مصرف بیش از حد پیشگیری سایت.

مورد استفاده در کانادا و بخش هایی از اروپا و تحت نظارت تزریق سایت یک فضای که در آن مواد مخدر خود را از مواد مخدر و اداره آنها را در حالی که تحت تماشای پزشکی کارکنان مسلح با مصرف بیش از حد-معکوس داروی نالوکسان. Safehouse مقامات می گویند این طرح با هدف صرفه جویی در زندگی و ارائه یک پل به درمان در میان مخدر بدتر شدن بحران است.

“فیلادلفیا مانند ملت است که در, مصرف بیش از حد بحران” گفت: Safehouse معاون رئیس جمهور و مؤسسین رندا Goldfein در روز چهارشنبه. “با تصمیم دیروز ما در حال حاضر دارای اختیارات قانونی برای باز کردن Safehouse,” او گفت:. “این یک مدل پزشکی.”

برنامه ریزی شده راه اندازی بحث تسهیلات چهره سفت مخالفان از وزارت دادگستری. برای ماه دادستان فدرال توصیف کرده اند ابتکار عمل را در خود چهره فعالیت های غیر قانونی.

لایحه McSwain ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق پنسیلوانیا قول داده است به درخواست تجدید نظر تصمیم دادگاه هموار راه را برای سایت برای باز کردن درب های خود را.

“چه Safehouse پیشنهاد یک رادیکال آزمایش که دعوت هزاران نفر از مردم بر روی اموال خود را به منظور تزریق مواد مخدر” McSwain گفت.

“Safehouse باید عمل عاقلانه و نه عجله برای باز کردن در حالی که درخواست تجدید نظر در حال بررسی است. اما اگر آن را به عجله به جلو دفتر من را ارزیابی همه گزینه های در دسترس تحت قانون” اضافه شده McSwain.

اما Safehouse مقامات می گویند دولت فدرال برنامه ریزی شده درخواست تجدید نظر نمی کند و برنامه های خود را با استناد به یک بحران مرگبار است که نشان دادن هیچ نشانه ای از فروکش. در سراسر کشور بیش از 68,000 مردم overdosed در سال 2018 است.

“ما باید بیشترین میزان مرگ ناشی از هر شهر بزرگ در آمریکا” Goldfein گفت. “سه بار که از شیکاگو است که شماره 2 و پنج بار است که از نیویورک است که هیچ 3,” Goldfein گفت. “سه تا پنج نفر از مصرف بیش از حد هر روز در فیلادلفیا است.”

کنزینگتون محله در شمال فیلادلفیا مرکز شهرستان است که کانون بحران مواد مخدر و غیر انتفاعی امن سازی در جامعه با برنامه های با استفاده از آن به عنوان یک نظارت محل تزریق.

روز چهارشنبه اما Safehouse مقامات گفت: اولین مرکز خواهد بود در جنوب فیلادلفیا.

پلیس محلی که قبلا متعهد به در نظر گرفتن یک دست کردن رویکرد به سایت. اما هنوز معلوم نیست چه دیگر در دسترس اجرای گزینه های ممکن در اختیار فدرال اجرای قانون است.

در شدید ارز در روز چهارشنبه یکی از جنوب فیلادلفیا همسایه قطع Goldfein به عنوان او صحبت کرد و گروهی از هرگز خواهان جامعه حمایت یک ارز است که برجسته چگونه احساسات خام شده اند و در حال اجرا در بخش هایی از فیلادلفیا جامعه که مورد استقبال در این فضا.

“شما blindsided ما گفت:” همسایه که نمی شناخت خودش است. “شما نمی نشستن وجود دارد و زندگی در آن جامعه است. شما نمی خواهید بچه های خود را به مهد کودک مانند من انجام دهد. من در مورد مراقبت از آنچه فرزندان من باید برای دیدن در 6 و 10 ساله که من مجبور به توضیح سخت اعتیاد به مواد مخدر. این غیر قابل قبول است. و شما دزدکی حرکت کردن در مورد آن.”

مقامات بالا با شهر فیلادلفیا است که پشتیبانی از سایت های است اما نمی ارائه هر گونه کمک های مالی برآورد که فضاهای ذخیره کنید می توانید بین 25 تا 76 زندگی در سال است.

“حتی اگر آن را موجب صرفه جویی در زندگی می کند 25, آن را به ارزش آن است” گفت: سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی. اد Rendell یک Safehouse عضو هیئت مدیره که یک بار به سخره دولت فدرال “آمده و دستگیری من” در میان تهدیدات سرکوب.

“صرفه جویی در زندگی بسیار مهم است به ویژه هنگامی که شما تعادل در برابر حرکت نزولی این است که من فکر می کنم بسیار کوچک است” Rendell گفت. “این هدف ما به Safehouse در تعدادی از مکان در سراسر شهرستان.”

داوطلبان از جمله فرماندار سابق در حال برنامه ریزی برای همراهی کاربران به تسهیلات به منظور سپر کسانی که مایل به بازدید از سایت از معترضان یا بالقوه اجرای قانون عوامل شبیه به مدل شاغل در Planned Parenthood مکان.

لئو Beletsky استاد حقوق و علوم سلامت در دانشگاه که مطالعات تحت نظارت تزریق سایت وجود دارد گفت: بیش از 200 نفر از این امکانات در سراسر جهان است.

باز از کشور اولین بار در فیلادلفیا او گفت که می تواند جرقه یک واکنش زنجیره ای.

“من فکر می کنم این خواهد شد که گسترده انشعابات. وجود اماکن در سراسر کشور از جمله سیاتل و بوستون و دنور, نیویورک, که در آن مردم شده اند از نزدیک به تماشای این تحولات” Beletsky گفت. “یکی از کلید استدلال در برابر طرفداران این است که این قانون حل و فصل نشده است و این که پیامدهای قانونی هستند مشخص نیست. خوب است که بحث فقط دچار یک شکست.”

Michaela Winberg کلی انتساب گزارشگر در WHYY بیلی پن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im