داروخانه tech متهم به سرقت هیدروکسی کلروکین

یک تکنسین داروخانه اتهامات جنایی مواجه است و پس از او به اتهام سرقت ترکیبی ضد مالاریا قرص و آنتی بیوتیک ها است که باید ترویج شده است توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان بالقوه برای کوروناویروس.

کریستوفر Mencias Agustin, 35, تورنس متهم شد در این هفته با دو جنایت فقره دوم-درجه سرقت در اورژانس و یک جنایت تعداد پنهان و یا خودداری از اموال به سرقت رفته بیش از $950.

آگوستین این است که متهم از ورود به بندر-مرکز پزشکی UCLA به سرقت داروهای تجویزی در دو نوبت در ماه گذشته. او متهم است با مصرف بیش از 700 قرص هیدروکسی کلروکین استفاده شده است که برای درمان مالاریا و اخیرا تبلیغ به عنوان یک امکان COVID-19 درمان همراه با آزیترومایسین.

این دارو ترکیبی برای اولین بار برگزار می شود توسط برخی از پزشکان اروپایی به عنوان کمک به جنگ علیه COVID-19 و آغوش به عنوان مفید با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اخیر مشورتی از موسسه ملی بهداشت توصیه می کند در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین در رابطه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین در COVID-19 موارد است. مشاوره حمل کد A-III معنی است که آن را یک “پیشنهاد قوی” در برابر استفاده از آن بر اساس نظر متخصص”.” NIH نقل از ترکیب دارو را “پتانسیل سمیت.”

تبلیغات

آگوستین است که با توجه به arraigned در مرکز شهر دادگاه روز شنبه. معاون Dist. Atty. مایکل سرخس از Cyber Crime بخش است که تعقیب این مورد گفت: این نسخه به ارزش $6,700.

اگر متهم به همه اتهامات در حال حاضر سابق تکنسین داروخانه می تواند تا چهار سال و چهار ماه پشت میله های زندان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>