پیت Buttigieg رسید پیش از برنی ساندرز در نیوهمپشایر 1 درصد, بر اساس یک نظرسنجی جدید منتشر شده جمعه توسط مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه در ادامه ثابت معراج که به دنبال عملکرد قوی در آیووا قفقاز دوشنبه.

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا در حال حاضر انتخاب بالا از 25 درصد از احتمال نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رای دهندگان به دنبال Sanders دموکراتیک سوسیالیستی سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت در 24 درصد است. آنها سوار توسط ماساچوست ایالت Elizabeth Warren 14 درصد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن 11 درصد و مینه سوتا به گزارش ایسنا ، ctq, 6 درصد با توجه به نظرسنجی.

پس از دقت لبه ساندرز در ایالت آیووا در هيئت دولت معادل Buttigieg سوار یک موج حرکت به نیوهمشایر بالا رفتن از 14 درصد در همان Suffolk روزانه ردیابی نظرسنجی از دوشنبه, زمانی که او در 11 درصد است. این اولین منجر به Buttigieg در ردیابی نظرسنجی که بوستون گلوب و WBZ-تلویزیون به عنوان شرکای.

در طول همان زمان ساندرز مانده است تخت در 24 درصد وارن به دست آورده 1 درصد و بایدن که به پایان رسید چهارم در آیووا کاهش یافته است 7 درصد است.

“آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته پس از ما شروع به ردیابی قبل از آیووا, طول, و در حال حاضر پس از این است که او بسیار فراتر از انتظارات بر خلاف ساندرز گفت:” دیوید Paleologos مدیر بازرگانی Suffolk دانشگاه سیاسی مرکز تحقیقات اشاره کرد که ساندرز led دو سه نظر سنجی در آیووا. “ساندرز آیا برنده شدن در دور نخست (رای گیری) اما او قطعا نیست بسیار بیش از انتظار مانند پیت Buttigieg.”

Buttigieg افزایش آمده است در هزینه بایدن با توجه Paleologos که به گفته معاون سابق رئیس جمهور تا به حال یک “کاهش چشمگیر” در حمایت از رای دهندگان ارشد درها به Buttigieg پس آیووا. شهردار نیز برداشت از رای دهندگان مردد گفت.

“این رای دهندگان نیوهمپشایر احساس نمی راحت چرخش به وارن یا ساندرز به دلیل ایدئولوژی و به دلیل لین که آنها اشغال شده,” او گفت:. “پس Buttigieg یک مکان امن برای آنها به رفتن کسی که جوانتر بودم که به اشتراک گذاشته بایدن را در میانه خط و که بسیار فراتر از انتظارات ، وقتی که جمعیتی درون منفجر من هم جو بایدن شانس را باید در ردیف بالا.”

این نظرسنجی بر اساس مصاحبه روزانه از 500 به احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان انجام پنج شنبه و جمعه می آید تنها چند روز قبل از روز سه شنبه اول-در-این-ملت نیوهمپشایر اولیه. حاشیه خطای این است که 4.4 درصد

در طول روز جمعه تلویزیونی, نیوهمشایر, مناظره بایدن عنوان انتظارات خود را.

“من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا” بایدن گفت و اشاره کرد که ساندرز از یک کشور همسایه برنده بیش از 20 امتیاز در نیوهمپشایر در سال 2016 مقدماتی نیوهمپشایر.

اگر بایدن مبارزات در نیوهمشایر او را فشار زیادی به پیروزی در نوادا و کارولینای جنوبی که در آن او را به رهبری در پای صندوقهای رای است. Buttigieg که تا به حال مشکل پیدا کردن حمایت در میان اقلیت رای دهندگان تلاش کرده است برای نشان دادن کشش در هر دو کشور.

Paleologos گفت: او همچنین معتقد است Buttigieg بهره مند از انجمن-شمارش هرج و مرج در یمن به دلیل آن را به او چهار روز از گسترش پوشش تلویزیون که تا حد زیادی مشخص می شود او را به عنوان برنده.

“که تکرار به مدت چهار روز در حالی که معمولا آن را دوشنبه شب برنده اعلام شده است و که این. شما نمی بینید هر گونه تمدید دید. بنابراین من فکر می کنم یک بار از مرتب کردن بر اساس راه مقابله با آنچه که بسیاری از مردم پیش بینی شده بود که Buttigieg منفجر یک فرصت برای به دست گرفتن لحظه ای مخالف اتفاق افتاده است.”

ساندرز است برای ماه ها در نظر گرفته شده است که frontunner را به نفع خود گرانیت دولت در حالی که دیگر همسایه, نامزد, Warren, کاهش یافته است, در نظر سنجی در نیوهمپشایر زمانی که او شروع به کاهش در سراسر کشور در ماه اکتبر.

ساندرز هنوز آگهی دو, دیگر, اخیر, New Hampshire کشور ، یک NBC/Marist نظرسنجی منتشر شد جمعه بود ساندرز با 25 درصد و Buttigieg با 21 درصد در حالی که یک نظرسنجی از امرسون کالج یافت ساندرز با 31 درصد و Buttigieg با 24 درصد است.

اما Paleologos گفت: جمعیتی Buttigieg است “بسیار متوازن” نامزد از دیگران از جمله Sanders. او گفت: نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن است که به شدت متکی به رای دهندگان ارشد; وارن آن را زنان رای دهندگان و برای ساندرز آن را در مدارس ،

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“این تعادل کامل” Paleologos گفت: از Buttigieg. “اما او باید تعادل حمایت از نظر جنسیت و سن وابستگی حزب نظر از اینکه آیا آنها در حال دموکرات یا مستقل.

“که بیشتر سازگار محل می شود. برابری او را نشان می دهد در جمعیت همراه با حرکت باعث می شود او را یک مدعی بسیار قوی در نیوهمپشایر.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im