پپسی به دنبال افزایش در بازار نوشیدنی انرژی با خرید Rockstar

بزرگنمایی این تصویر

شرکت پپسی است که به دنبال به گسترش سهم بازار خود را در نوشیدنی های انرژی دسته با کسب راک استار پیشی نگرفتند انرژی نوشیدنی. جواهر صمد/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جواهر صمد/خبرگزاری گتی ایماژ

غول آشامیدنی PepsiCo, Inc. موافقت کرده است برای خرید انرژی نوشیدنی ساز راک استار پیشی نگرفتند انرژی نوشیدنی برای $3.85 میلیارد دلار این شرکت اعلام کرد که روز شنبه. این یک حرکت پپسی گفت کمک خواهد کرد که آن را تبدیل به “مصرف کننده محور و سرمایه گذاری بر روی افزایش تقاضا است.”

نوشابه های انرژی زا بوده و نسبتا ضعیف منطقه برای پپسی و رقیب خود Coca-Cola, اما هر دو شرکت در تلاش برای تقویت حضور خود را در سریع گسترش آشامیدنی دسته.

این حرکت همچنین نشان دهنده تغییر سلایق مصرف کنندگان باید به طور پیوسته گرایند خود را از نوشابه به دیگر ارائه شده است که همچنین شامل چای و قهوه-نوشیدنی با طعم و کم کالری نوشیدنی.

هر چند گاهی اوقات با اشتباه و یا فشرده به نوشیدنی دسته که شامل ورزش, نوشیدنی, نوشابه های انرژی زا در نظر گرفته شده یک محصول متفاوت است.

“آنها به بازار عرضه شده برای افزایش هوشیاری و انرژی سطح حاوی مقادیر قابل توجهی کافئین و به همان اندازه و یا بیشتر قند در نوشابه. بسیاری از نوشابه های انرژی زا بسته حدود 200 میلی گرم کافئین به مقدار دو فنجان قهوه دم کرده” با توجه به دانشگاه هاروارد تغذیه منبع سایت.

به عنوان بازار برای نوشابه های انرژی افزایش می یابد, شرکت ها مانند شرکت پپسی که در حال حاضر توزیع مقابله با Rockstar در شمال امریکا به دنبال سرمایه گذاری بر روی آن تقاضا است.

“ما انتظار می رود را به تصرف خود ما سهم عادلانه از این سرعت در حال رشد بسیار سود آور دسته بندی و ایجاد معنی دار جدید مشارکت در انرژی فضا” پپسی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت رامون Laguarta در بیانیه ای گفت.

اهل وینر, راک استار پیشی نگرفتند بنیانگذار اضافه شده است که او هیجان زده بود به پپسی-Rockstar در رابطه “به سطح بعدی.”

“رشد بازارهای سهام ما روح رقابتی و سرمایه گذاری در رشد نام تجاری ما و حتی بیشتر. من با افتخار از آنچه که ما ساخته شده و ما چگونه تغییر کرده بازی در انرژی فضا” وینر گفت.

پپسی نمونه کارها از نوشابه های انرژی زا در حال حاضر شامل Mountain Dew را آمپر و بازی سوخت. یکی دیگر از نوشیدنی های ذکر شده در زیر آب نوشیدنی شامل Mountain Dew Kickstart.

Coca-Cola, نمونه کارها شامل سهام در انرژی هیولای غول پیکر را به عنوان به خوبی به عنوان Coca-Cola انرژی که آن را شروع به فروش در ایالات متحده آمریکا در این سال با توجه به یک شرکت مطبوعاتی.

به عنوان وال استریت ژورنال اشاره پپسی-Rockstar مقابله هنوز بسته است, اما اگر آن را ندارد, از آن خواهد شد اولین خرید بزرگ پپسی ساخته شده پس از سال 2018 هنگامی که آن را به دست آورد seltzer ساز SodaStream.

آن را نیز نشان دهنده اولین معامله عمده تحت Laguarta که در زمان بیش از پپسی به عنوان برترین اجرایی پس از سلف خود ایندرا Nooyi پایین پا در سال 2018 است. او به رهبری شرکت برای 12 سال است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر