پنس جدید کروناویروس نقش پرسش در مورد بهداشت عمومی ثبت

بزرگنمایی این تصویر

معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که او قرار داده و او را در اتهام از دولت coronavirus پاسخ. اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اوان Vucci/AP

زمانی که رئیس جمهور تهمت چهارشنبه اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس در امر نظارت بر تلاش دولت برای مهار سریع, پخش كردن, کروناویروس گفت: سابق فرماندار ایندیانا “دارای استعداد خاصی برای این کار است.”

اما نه هر کس موافق است.

پنس سلامت عمومی رکورد به خصوص در حالی که او فرماندار در حال حاضر به آینده سخت تحت بررسی.

پنس که هیچ پزشکی تجربه منجر خواهد شد پاسخ — هر چند در روز پنج شنبه گفت که دبی Birx در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده و متخصص در زمینه اچ آی وی و ایدز را گزارش او به کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده.

شش سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد رئیس جمهور سابق اوباما برای انتصاب دیرین مشاور ران Klain به رهبری پاسخ دولت به ابولا به جای یک حرفه ای پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای انتخاب پنس شنبه با این استدلال که ابولا یک بیماری جدی تر. در واقع coronavirus به نظر می رسد بسیار پایین تر مرگ و میر از ابولا اما این گسترش به طور گسترده تر. در طول 2014-16 شیوع ابولا وجود دارد 28,600 موارد و 11,325 مرگ و میر.

بدون در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب معاون رئیس جمهور برای این نقش است که انتقاد بیشتر برای رکورد خود را در سیاست های بهداشتی از عدم پزشکی تجربه کنید.

سخنگوی پنس نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

شیوع HIV

در طول پنس زمان به عنوان فرماندار یکی از ایندیانا فقیرترین شهرستانهای ضربه سخت بود با شیوع HIV. بیش از 200 عفونت شد و در نهایت نسبت به شیوع این بیماری در شهرستان اسکات Ind.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از فرود در دولت برای بررسی. شیوع سرزنش شد در اعتیاد به مواد مخدر و سوزن های و کارشناسان بهداشت و درمان به نام برای یک سوزن ارز.

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

اما پنس بود تاخیر در پاسخ گفت: او از نظر اخلاقی مخالف به دولت ارائه سوزن به مواد مخدر — حتی اگر آن سوزن می تواند به طور موثر کاهش سرعت گسترش اچ آی وی است.

“من باور نمی کنم که موثر مبارزه با مواد مخدر سیاست شامل توزیع متعلقات به مواد مخدر توسط مقامات دولتی گفت:” در آن زمان است. “من رد آن است.”

او در نهایت کوتاه آمد و امضا اضطراری اعلام می کند که اجازه اسکات شهرستان برای شروع یک سوزن ارز برنامه اما او نه قانونی عمل در سطح ایالت.

یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی یافت که تا به حال ایندیانا عمل قبل از آن تعداد زیادی از مردم را تحت تاثیر قرار شده است می تواند با کاهش بیش از 90 درصد است.

“یافته های ما نشان می دهد که با زودتر اقدام واقعی تعدادی از عفونت های ثبت شده در شهرستان اسکات — 215 — ممکن است پایین آورده و به کمتر از 56 اگر دولت عمل کرده بود در سال 2013 یا به کمتر از 10 عفونت اگر آنها تا به حال در پاسخ به… شیوع در 2010-2011 گفت:” فارست, Crawford, استادیار آمار زیستی در دانشگاه ییل که به مطالعه منتشر شد.

منتقدان با اشاره به شیوع HIV به استدلال می کنند که پنس است که فرد اشتباه منجر به پاسخ.

“وجود دارد شیوع HIV در ایندیانا چند سال پیش به دلیل فرماندار مایک پنس وحشتناک بود بر بهداشت عمومی سیاست” توییتی تشکر. دیوید Cicilline D-R. I. “بنابراین من نه رها که تهمت به او منجر coronavirus تلاش است.”

دموکرات مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که او ابراز نگرانی و به پنس در مورد شیوع HIV هنگامی که او به او صحبت کرد در مورد موقعیت جدید خود را.

“این است که در مورد منابع آن را نیز در مورد پرسنل آن را نیز در مورد احترام به علم برای تصمیم گیری مبتنی بر شواهد,” پلوسی گفت.

مسائل دیگر

پلوسی همچنین با انتقاد پنس برای تصمیم گیری های گذشته به بریده بریده ایندیانا سلامت عمومی بودجه و کار خود را به محدود کردن دسترسی به سقط جنین.

به عنوان WFYI را Jake Harper گزارش در سال 2016 پنس قانون را امضا کرد که قطع ایندیانا بودجه برای بهداشت عمومی برنامه با وجود ایندیانا بالا, سیگار, نرخ بالا چاقی رای بالا و نرخ مرگ و میر نوزادان. دولت فقط صرف $12.40 هر ساکن در بهداشت عمومی در پنس را در سال گذشته به عنوان فرماندار — کمتر از تقریبا هر کشور دیگر.

پنس یک مسیحی انجیلی که قاطعانه مخالف سقط جنین ساخته شده است که پایان دادن به بودجه عمومی برای والدین یکی از امضا مسائل سیاسی.

“اگر والدین می خواهد درگیر در ارائه خدمات مشاوره و تست اچ آی وی آنها باید نمی تواند در کسب و کار ارائه سقط جنین او گفت:” در سال 2011. “تا زمانی که آنها آرزوی انجام است که من پس از آنها.”

پنس را به نبرد در برابر کلینیک سقط جنین نیز ممکن است داشته باشد در واقع صدمه دیده توانایی خود را برای مقابله با ایندیانا HIV بحران به عنوان یک Planned Parenthood درمانگاه که در بسته اسکات شهرستان بود و در شهرستان تنها تست HIV تسهیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im