بزرگنمایی این تصویر

معاون رئیس جمهور پنس صحبت می کند در این جلسه در کاخ سفید در مارس 9 مورد شیوع کروناویروس. کارولین Kaster/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کارولین Kaster/AP

با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امید برای تزریق آنجا که $1 تریلیون دلار به اقتصاد برای مقابله با نصب coronavirus بحران, معاون رئیس جمهور, پنس روز سه شنبه هشدار داد که اختلالات از شیوع بیماری می تواند همچنان حداقل تا نیمه تابستان.

صحبت یک روز پس از رئیس جمهور تهمت پرده برداری گسترده دستورالعمل جدید مشاوره آمریکایی ها برای جلوگیری از میله, رستوران ها و تجمعات بیش از 10 نفر برای 15 روز معاون رئیس جمهور گفت: دولت این است که فرح برای اقتصادی شدید اختلال.

“15 سال است که در مورد اقدامات ما معتقدیم می تواند تاثیر رشد و گسترش این ویروس در ایالات متحده” پنس گفت NPR استیو inskeep را در مصاحبه ای در کاخ سفید است. “اما ما به طور کامل انتظار داریم که ما را در برخورد با کروناویروس در ایالات متحده برای ماه … با توجه به برخی از ما مدل سازی ما به خوبی می تواند در برخورد با کروناویروس موارد در ایالات متحده به خوبی به ماه جولای است.”

پنس سخنان آمد به عنوان دولت اعلام کرد که این تماس در کنگره به تصویب عظیم جدید بسته محرک اقتصادی که ارسال مستقیم پرداخت نقدی به آمریکایی ها است. $1 تریلیون دلار برچسب قیمت زیر بحث خواهد گرفتگی دلار 787 میلیارد بسته محرک است که کنگره با تصویب در سال 2009 و در اوج بحران مالی است.

در حالی که معاون رئیس جمهور نمی خواهد رفتن به جزئیات در مورد بد چگونه دولت انتظار دارد که بحران به رشد او گفت: “بسیاری از هزاران نفر” از آمریکایی ها خواهد قرارداد این بیماری است.

اما او گفت: “ما هنوز در آن نقطه در گسترش coronavirus در ایالات متحده که در آن قوی عمل حس مشترک بهداشت شخصی و چه به آنها تماس بگیرید اجتماعی فاصله در حال حاضر در میان هر آمریکایی می تواند به طور قابل توجهی گسترش ویروس.”

روز دوشنبه گزارش یک بیماری همه گیر مدلسازی گروه در امپریال کالج لندن گفت که تا زمانی که یک واکسن در دسترس بود — که می تواند به عنوان طولانی به عنوان 18 ماه با توجه به پنس — محدودیت شدید در کار مدرسه و گردهمایی های اجتماعی مورد نیاز خواهد بود.

در این گزارش گفت که حتی با نسبتا متوسط محدودیت در فعالیت های اجتماعی مرگ و میر می تواند بالای 1 میلیون. محققان دریافتند که اگر آمریکا در زمان هیچ وجه به سرعت گسترش coronavirus به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی می میرند.

با تعدادی از موارد در ادامه به صعود آمریکایی ها به نظر می رسد به از دست دادن اعتماد به نفس در دولت فدرال مدیریت بحران است. یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که تنها 46 درصد از آمریکایی ها احساس می کنم دولت در حال انجام است به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش coronavirus از 61 درصد در ماه فوریه است.

و در زمانی که اعتماد به نفس در مقامات دولتی در نظر گرفته شده است حیاتی برای هماهنگی در واکنش به شیوع این نظرسنجی در بر داشت تعدادی از آمریکایی ها فاقد اعتماد به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. شصت درصد از آمریکایی ها گفت: آنها تا به حال نه خیلی زیاد و یا هیچ اعتماد در همه در آنچه که آنها در حال شنیدن از رئیس جمهور. تنها 37 درصد گفت: آنها تا به حال یک مقدار خوب و یا یک معامله بزرگ از اعتماد.

که بی اعتمادی رانده شده است حداقل در بخش نظرات توسط رئیس جمهور ظاهری به تطهیر شدت coronavirus. او در مقایسه با ویروس آنفولانزا حتی اگر دولت خود از کارشناسان آن را به نام “10 بار کشنده تر از به طور منظم آنفلوآنزای فصلی”; او گفت: در مه “یک روز — آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند”; و به تازگی به عنوان 7 مارس گفت که او “نگران نیست در همه” وقتی پرسیده شد که در مورد این ویروس گسترش و نزدیک به واشنگتن و کاخ سفید است.

رئيس جمهور در تن است و از آنجا منتقل شده است. روز دوشنبه وی با تشریح coronavirus به عنوان “نامرئی دشمن” و اذعان به آن را “تحت کنترل برای هر مکان در جهان است.”

مخلوط پیام ظاهرا منجر به عمیق حزبی تقسیم در چگونه آمریکایی ها را درک کنید. با وجود 6,300 موارد و بیش از 100 مرگ و میر در سراسر کشور از روز شنبه تنها 56 درصد از آمریکایی ها در نظر coronavirus “تهدید” پایین 10 درصد از فوریه.

نظرسنجی دریافتند که شیفت رانده شدن توسط خواهان — 40 درصد از آنها در حال حاضر تماس با کروناویروس یک تهدید واقعی از 72 درصد در ماه فوریه است. برعکس بیش از 3 در 4 دموکرات ها در حال حاضر می گویند وقوع است یک تهدید واقعی است.

در مورد تقسیم پنس گفت: “من فکر نمی کنم شما باید بگویم هر آمریکایی که با تهدید coronavirus به ما جمعیت واقعی است. مردم درک کنند که. و آنها نیز درک کنند که خطر بیماری های جدی برای آمریکا به طور متوسط چه سطح پایین باقی خواهد ماند.”

کسانی که بیشتر در معرض خطر برای بیمار با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هستند و افراد مسن و کسانی که با جدی شرایط پزشکی مزمن مانند بیماری های قلبی و دیابت و یا بیماری های ریوی.

معاون رئیس جمهور همچنین در دفاع از این دولت را در پاسخ به بحران گفته بود که رئیس جمهور تهمت نیست به حالت تعلیق در سفر به آمریکا از چین “ما خواهد شد نگاه بسیار زیادی را در این کشور مانند اروپا امروز انجام می دهد.”

جدی تر تهدید پنس گفت: “این است که آمریکایی ها که ممکن است در معرض تبدیل شدن به coronavirus می تواند سهوا افشا سالمندان با جدی شرایط بهداشتی اساسی به کوروناویروس.”

“هیچ آمریکایی” او افزود: “می خواهد به سهوا گسترش coronavirus برای ارشد با جدی بیماری زمینهای و یا هر گونه دیگر آمریکایی با یک نقص ایمنی. ما همه در این با هم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im