ان پی آر

پنس خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

معاون رئیس جمهور پنس حذف ماسک خود را به او می رسد در تریبون به صحبت می کنند به خدمات بهداشت عمومی آمریکا در مقر خود در Rockville, Md., در روز سه شنبه. Jacquelyn مارتین/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jacquelyn مارتین/AP

معاون رئیس جمهور پنس عینک ماسک صورت برای یک جلسه توجیهی در روز سه شنبه که در آن پیام از جراح عمومی و دیگران روشن بود – آمریکایی ها باید برای انجام همان در حالی که برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

پنس به نظر می رسد در ایالات متحده خدمات سلامت در کمیسیون ستاد سپاه در Rockville, Md., پیوست توسط سایر اعضای کاخ سفید را coronavirus نیروی کار از جمله جراح عمومی جروم Adams.

معاون رئیس جمهور و دیگران برداشته ماسک خود را تنها زمانی که ارائه اظهارات.

“هنگامی که شما انجام می پوشند نه صورت خود را پوشش ما تا پایان در یک وضعیت که در آن شما ببینید بالاتر از میزان گسترش بیماری و شما را تا پایان با داشتن نزدیک به مکان” آدامز گفت. “این ماسک این صورت پوشش در واقع یک ابزار است برای آزادی آمریکایی ها اگر همه ما از آن استفاده کنید.”

آخرین پیام می آید به عنوان coronavirus موارد متحده در جنوب و غرب همچنان به افزایش است. همچنین در همان روز که دکتر Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از نیروی کار هشدار داد که ایالات متحده آمریکا است که دیدن 40,000 جدید کروناویروس موارد در روز می تواند بیش از دو برابر این رقم اگر مردم نتواند توجه به دستورالعمل.

با وجود آن افزایش پنس اصرار داشت: “ما در یک مکان بسیار بهتر از چهار ماه پیش و حتی دو ماه پیش.”

پنس در نتیجه گیری از سخنان خود به نظر می رسد ناخواسته شروع به راه رفتن دور بدون ماسک خود را. آدامز نام آن را به معاون رئیس جمهور ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتقاد شده است برای مخلوط پیام در پوشش با رئیس جمهور تهمت خود را عمدتا کاهش به پوشیدن یک. پنس رئيس جمهور گفت: تا به حال “فرسوده ماسک در مکان های عمومی” و او را ستوده و اداره کار بر روی تست و لوازم.

پنس در روزهای اخیر اصرار شده است استفاده از ماسک و پوشیدن یک خود را حداقل بخشی از زمان است. که با وجود تهمت پیشنهاد در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال در اوایل این ماه که برخی از مردم ممکن است پوشیدن ماسک به “سیگنال مخالفت” از او.

حتی پس از توافق نمایندگان مجلس نیز شده است هل دادن ماسک پیام. تنسی جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر روز سه شنبه گفت: رئیس جمهور باید شروع به پوشیدن ماسک حداقل برخی از زمان برای تنظیم یک مثال خوب است.

“متاسفانه, این, ساده, نجات غریق عمل تبدیل به بخشی از یک بحث سیاسی است که می گوید: اگر شما برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی پوشیدن ماسک. اگر شما در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن شما” الکساندر گفت.

که تمایلات تکرار شد توسط یوتا جمهوریخواه ایالت میت رامنی که به خبرنگاران گفت که این امر می تواند “بسیار مفید” اگر تهمت تشویق ماسک استفاده است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل شنبه اعلام کرد: “در یک ماسک قرار داده — آن را پیچیده نیست.”

در یک مصاحبه با فاکس نیوز, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی پیشنهاد کرد که برای ژوئیه 4, آمریکایی ها “می تواند به همه ما نشان می دهد میهن پرستی با قرمز و سفید و آبی است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول