Pelosi تیکه تهمت سخنرانی. سمت راست وجود دارد بر روی سکو.

واشنگتن – و سپس او پاره گفتار.

زودتر به حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید و دولت از آدرس اتحادیه از مجلس پلوسی پاره پاره مقاله در آن چاپ شده بود در دو.

سمت راست وجود دارد, در, دوربین, پشت مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب. به عنوان او پایین پا او پاره پاره دوباره. سپس بار سوم. و یک چهارم. اگر تهمت می دانستم که در مورد آمریکا قتل عام در پشت او واکنش نشان نمی دهند به عنوان او به سمت چپ. اما پلوسی شد در چمن با درک عمیق از مخاطبان — و او به پایان رسید. در صورت هر گونه سردرگمی باقی مانده پلوسی برگزار شد تا آنچه باقی مانده از این آدرس به خانواده اش در گالری مشاهده کامل خبرنگاران.

“این یک مانیفست دروغ,” پلوسی به خبرنگاران گفت: او به عنوان چپ کاپیتول. تبدیل نمی شد برنامه ریزی شده با توجه به یک فرد نزدیک به حزب دموکرات سخنران بود که غیر مجاز به صحبت های عمومی.

خواهان اخراج او نمایش در آستانه مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در واکنش به استیضاح دادگاه به عنوان یک اوقات تلخی.

“او ممکن است و همچنین rip کردن هر برنامه ای برای جذب رای دهندگان مستقل,” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت. “پلوسی و دموکرات ها نشسته دست خود را از طریق تمام اخبار خوب برای آمریکایی ها که در گفتار.”

“این سخنرانی در مورد آمریکایی قهرمانان و کارگران آمریکایی ایم” استیو Scalise از لوئیزیانا از حزب جمهوری خواه رای-counter. “او تصمیم گرفت که ارزش به معنای واقعی کلمه از هم میپاشد.”

پاره گفتار به Pelosi آخرین کلمه بصری بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن که گفته بود به خانه از موضع قدرت. او وارد اتاق بازرگانی با نیروی کامل از حزب جمهوریخواه پشت سر او. او رهبری یک حزب در تلاطم یک تفرقه نامزدی ریاست جمهوری مبارزه است که تا به حال botched از کیکآف آیووا قفقاز تنها شب قبل از. خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در سازمان دیده بان. اما سنا آماده شد برای تبرئه او.

از شروع این رویداد بی دست و پا بود چرا که تاریخ بین این دو بود پس از یخ است. آنها تا به حال صحبت از اکتبر زمانی که پلوسی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن در بیش از یک کاخ سفید میز کنفرانس پیشنهاد کرد که روسیه کنترل او و راه می رفت.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن از بازگشت به اتاق که در آن او بود استیضاح ایستاده قبل از همان دموکرات که او را به نام نا مناسب برای دفتر و به دنبال بیرون راندن او. او پا به تریبون و دست سرمه پوشه حاوی سخنرانی خود به Pelosi و معاون رئیس جمهور مایک پنس. عکس از لحظه ای که نشان می دهد که تهمت به اشتباه دست پنس را کپی به Pelosi. خارج می خواند در طلا نامه: “رئیس مجلس سنای ایالات متحده است.” که پنس را به عنوان.

در آن لحظه پلوسی تمدید یک دست. تهمت نیست اذعان آن به جای چرخش به اطراف برای شروع سخنرانی.

پلوسی معروف برای ریخته گری سایه به خصوص در مغلوب ساختن پیشی جستن به یک نگاه.

برای 78 دقیقه مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ستودن یک “بزرگ به آمریکا باز گشت” در سازمان دیده بان خود را تنها سه سال پس از او در زمان اداره decrying سرزمین “آمریکا قتل عام” تحت سلف خود. Pelosi خواندن از طریق کپی به عنوان او صحبت کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا مدال افتخار بر Rush Limbaugh به خشن تشویق و ملول پذیرش از آمریکا.

“من همکار آمریکایی, بهترین ها هنوز در راه اند” او به پایان رسید.

پلوسی در حال حاضر جمع آوری مقالات برای پایان, که او بعدها گفته بود که “ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.”

لحظه ای بود که کمتر شاد اکو در سال گذشته دولت از اتحادیه هنگامی که پلوسی به سرقت برده و با نشان دادن پوزخند زدن و کف زدن و چشم به چشم با مغلوب ساختن پیشی جستن. سپس دموکرات ها بودند که پیروز پس از انتخابات سود که بدبختانه مجلس از حزب جمهوری خواه کنترل قرار داده و پلوسی در بلندگو صندلی.

آن شب Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز وارد در صحنه پوشیدن سفید caped pantsuit و نشسته برجسته در مرکز دموکراتیک بخش است. سه شنبه شب در آستانه مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه این کنگره قلم سخنرانی در دسترس نباشد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“پس از شور و مشورت بسیار من تصمیم گرفتم که من نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” Ocasio-کورتز توییتی چند ساعت قبل از سخنرانی. “هیچ یک از این طبیعی است و من نمی خواهد مشروعیت بخشیدن به آن است.”

__

دنبال tanya warren و Mascaro در توییتر در http://www.twitter.com/APLaurieKellman و http://twitter.com/LisaMascaro

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر