بیماران و خانواده ها ناراضی COVID-19 upending انتاریو نظام سلامت در حال ساخت نگرانی های خود را شناخته شده به استان را بیمار بازرس مدیر اجرایی دفتر می گوید.

از اوایل ماه مارس بیش از یک سوم از تمام شکایات به دفتر شده اند مربوط به همه گیر, Craig Thompson گفت:

88 همه گیر شکایات مربوط به دریافت یکی از مهمترین و بارها شنیده است که در مورد ملاقات محدودیت های اعمال شده توسط بیمارستان ها و مراقبت طولانی مدت خانه تامپسون گفت.

بیمارستان ها را به حالت تعلیق در بازدیدکننده داشته است برای محافظت از بیماران و مراقبت های بهداشتی کارگران است. استثنا مجاز در مهربان زمینه و در یک مورد به مورد و بر اساس.

در خواست انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز در دراز مدت مراقبت از خانه ها تنها اجازه “ضروری بازدید کنندگان” را به امکانات خود را. بازدید کنندگان ضروری اگر آنها در حال دیدن ساکنان که در حال مرگ هستند و یا خیلی بد.

تامپسون گفت: برخی از شکایات از عزیزان که معلوم نیست در مورد تعریف ضروری بازدید کننده.

برخی دیگر از اعضای خانواده که خود را به طور ناگهانی قطع از عزیزان, او گفت:.

“برخی از مردم شده اند بسیار به طور فعال درگیر در مراقبت از خود و عزیزان بنابراین این یک تغییر بزرگ برای آنها” او توضیح داد و اشاره کرد که آن را غیر معمول نیست برای اعضای خانواده برای ایجاد بازدیدکننده داشته است روزانه به مراقبت طولانی مدت.

“این بخشی از زندگی خود را چگونه آنها می خواهند برای حمایت از خود و عزیزان” تامپسون توضیح داد.

“همه چیز در حال حرکت سریع و این محدودیت ها به سرعت اتفاق افتاد و مردم ناگهان گرفتار. این واقعا ناراحت کننده برای مردم است.”

تامپسون گفت: دفتر خود است و اجازه دادن به اعضای خانواده می دانم که از راه های دیگر برای نگه داشتن در تماس با عزیزان مانند مجازی و پنجره بازدیدکننده داشته است.

دیگر شکایت ها در مورد در دسترس بودن از ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای مراقبت های بهداشتی کارگران است.وجود دارد کمبود تجهیزات از جمله آن است که جیره بندی. قوانین در اطراف این نوع از تجهیزات مختلف حرفه ای باید بپوشند شده اند و در حال تکامل در طول بیماری همه گیر. آنها می تواند متفاوت از مرکز به مرکز.

“وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد PPE. هر کس در تلاش است برای تبدیل شدن به کارشناسان به عنوان زمانی که و که در آن آنها انتظار می رود به آن را ببینید” تامپسون گفت.

برخی از تماس گیرنده در حال حمایت به نمایندگی از مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای بیشتر PPE.

که در آن مناسب دفتر کار خود با اشاره سوالات برگشت به بخش مربوطه هیت-سازمان های مراقبت برای یک واکنش به انتشار اخبار از بیمار بازرس شدهاند.

اما زمان پاسخ به چنین پرسش کندتر است زیرا بیمار-روابط کارکنان از بسیاری از سازمان ها مستقر شده اند برای کمک به با این بیماری همه گیر پاسخ آن را ادامه داد.

کاهش صفحه اصلی خدمات مراقبت شده است یک منبع برخی از شکایات تامپسون گفت. مطالبات در این بخش افزایش یافته و به بیمارستان را تخلیه بیماران در تلاش برای افزایش ظرفیت برای افزایش COVID-19 بيمار. است که در سمت چپ صفحه اصلی-ارائه دهندگان مراقبت های گسترش نازک با برخی از بیماران از دریافت خدمات کمتر.

بیمار بازرس دفتر در حال همکاری با سازمان هایی که هماهنگ homecare برای حل و فصل شکایات.

بعضی از آنها شکایت در مورد انقطاع از دادن به مراقبت طولانی مدت یک بخش است که آمار به خصوص سخت با این بیماری همه گیر.

نیز وجود داشته اند شکایت در مورد COVID-19 ارزیابی و آزمایش است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

تامپسون گفت: به مرور در حال تغییر زمینه نظام سلامت در بهداشت عمومی اورژانس یک مخرج مشترک از بسیاری از تماس های.

“مردم فقط می خواهید بدانید که در آن برای به دست آوردن حمایت,” او توضیح داد.

موقعیت بیمار بازرس رفته پر نشده از کریستین الیوت فعلی بهداشت و درمان, وزیر, خالی آن را حدود دو سال پیش برای بازگشت به سیاست است. دولت استانی راه اندازی یک جستجو و جایگزینی برای او در ماه ژانویه است.

Theresa Boyle

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de