روز یکشنبه کشیش متقابل فرهنگ مسیحی مرکز در لودی, کالیفرنیا., استقبال شد توسط چند افسر پلیس در پارکینگ حدود یک ساعت قبل از او در نظر گرفته شده برای برگزاری در فرد و خدمات با وجود coronavirus محدودیت.

کشیش جان دانکن که کوچک انجیلی کلیسای اجاره فضا در بتل باز Bible Church, وارد, صبح روز یکشنبه, یکشنبه نخل, برای پیدا کردن که بتل که متوقف داشتن فرد خدمات در مارس 15, حال تغییر قفل در ساختمان برای جلوگیری از عبادت از ورود لدی پلیس سرهنگ مایکل Manetti گفت: بار.

دانکن به حال در ادامه به برگزاری فرد خدمات متقابل فرهنگ مسیحی مرکز در میان شیوع کروناویروس.

“ما در حال رفتن به ملاقات, به عنوان اغلب به عنوان ما می تواند برآورده و ما بر این باور است که این حق است و حفاظت شده توسط 1st اصلاح و باید در نظر گرفته شود ضروری است” دانکن گفت: در مصاحبه با KTXL-تلویزیون هفته گذشته است.

تبلیغات

دانکن گفت: ایستگاه خبری که کلیسا تا به حال اجرا اقدامات ایمنی و تشویق اجتماعی فاصله.

“ما یک کلیسا است که این ویروس به آرامی و نه ما در ذهن ما به عمل بی پروا” دانکن گفت. “ما اعتقاد داریم که اقدامات احتیاطی باید گرفته شود.”

در مارس 25, Lodi افسران پلیس آمد و به یکی از دانکن شنبه خدمات و گفت: پاستور در مورد شهرستان و دستور دولت در برابر جلسات عمومی.

“آن را به شدت آموزشی” Manetti گفت.

تبلیغات

کلیسا حفظ یک وکیل از Escondido-بر اساس مرکز ملی قانون و سیاست های محافظه کار مسیحی غیر انتفاعی مرکز قانون.

در مارس 27, وکیل, Dean R. Broyles با ارسال شش-صفحه بس-و-دست برداشتن نامه به شهرستان لودی (ابهامزدایی) گفت: ماموران حال, “مختل مسالمت آمیز و قانونی عبادت است.” او گفت: این شهرستان و خود را به مأموران اجرای قانون احترام به کلیسا 1st اصلاح حقوق.

“این کلیسا در نظر دارد برای دیدار با این یکشنبه و تمام آینده روزهای چهارشنبه و یکشنبه در آینده” در این نامه گفت.

اما از “عشق واقعی و نگرانی برای همسایه خود را در نور COVID-19” کلیسای اجرا اجتماعی-فاصله اقدامات نامیده می شود به صورت منظم شستن دست و پرسید: “افراد مسن و بیمار یا سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد به ماندن در خانه.”

Broyles در بیانیه ای گفت به بار: “قانون اساسی ایالات متحده است نه معلق توسط یک ویروس است.”

روز جمعه ماموران پلیس ارسال شده اطلاع از موقت San Joaquin County بهداشت عمومی افسر مگی پارک در ساختمان کلیسا.

در این نامه خطاب به کشیش مایکل آلیسون از بتل باز کردن کتاب مقدس کلیسا گفت: عبور از فرهنگ جامعه کلیسا شد و در ادامه به استفاده از ژامبون لین تسهیلات و دستور داد آن را و پارکینگ خود را بسته است. نقض اضطراری, منظور, نامه, گفت, بود جرم تخطی از قانون مجازات جریمه نقدی و یا زندان.

چندین افسر پلیس از جمله Manetti وارد صبح روز یکشنبه به مطمئن شوید که دانکن کلیسا نیست دیدار Manetti گفت. “بتل باز کردن کتاب مقدس کلیسا تغییر کرده بود قفل درها در پاسخ به این” Manetti گفت.

تبلیغات

افسران صحبت دانکن در پیاده رو حدود یک ساعت قبل از خدمات خود را به آغاز خواهد شد. بحث “بود نسبتا صمیمی” و افسران به او یک کپی از شهرستان سفارش Manetti گفت.

به عنوان افسران به تماشای بیش از یک دوجین ماشین سعی کردم به جلو و به پارکینگ و شد را به رانندگی در اطراف گوشه.

دانکن به طور خلاصه صحبت با مردم در هر خودرو و به آنها نسخه چاپی کتاب Manetti گفت.

“ما درک می کنیم تمایل مردم به عمل خود ایمان” Manetti گفت. “اما در کلیسا به طور کلی مردم هستند و نزدیک به یک دیگر … دست دادن و آواز خواندن.” “این برای همه رفاه” Manetti اضافه شده است. “ما باید برای محافظت از مردم است.”

یک هزار اوکس عضو شورای شهر استعفا داد پست خود با اشاره به تصمیم خود برای برگزاری ربانی در کلیسای او یکشنبه در سرپیچی از اقامت در خانه سفارشات در محل به نبرد coronavirus شیوع.

راب McCoy در پاستور از Godspeak Calvary Chapel ارائه استعفای خود را در نامه ای شنبه شب گفت که او برنامه ریزی شده به نقض دستورات است که خیال کلیساهای غیر ضروری.

“به عنوان یک انتخاب رسمی من در جنگ و در نتیجه باید مناقصه استعفای من از شورای,” او نوشت: در نامه ای به دست آمده توسط این زمان. “من هیچ تمایلی به قرار دادن جامعه ما در معرض خطر و نمی خواهد. … با این حال این را به تصویر کشیده است لطفا می دانم که من موظف به انجام این کار است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im