پاسادنا مدارس از سر گرفتن و رفتن وعده های غذایی پس از coronavirus آزمون upends خدمات

در پاسادنا Unified School District دوباره ارائه گرفتن و رفتن وعده های غذایی برای دانش آموزان, یک روز پس از این سرویس به حالت تعلیق در آمد چرا که یک مادر کارمند مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus.

“اجتماعی با استفاده از فاصله و بهداشت عمومی دستورالعمل وعده های غذایی ارائه خواهد شد توسط یک فروشنده با کمک از شهر پاسادنا داوطلبان” منطقه Supt. برایان مک دونالد نوشت: در پیام اعلام کرد روز سه شنبه راه اندازی مجدد.

خدمات غذایی ارائه خواهد شد از 9 تا 11 صبح روزهای هفته در هفت مدارس. یک لیست از سایت های موجود در منطقه ،

این طرح برای منطقه کارکنان به گام به عقب در مارس 14, با توجه به مک دونالد.

تبلیغات

این منطقه به طور موقت به حالت تعلیق خدمات غذا دوشنبه پس از یادگیری ممکن است اما هنوز تایید نشده COVID-19 مورد مربوط به یک کارگر در یکی از آن آشپزخانه.

از روز شنبه وجود دارد 25 تایید موارد coronavirus در پاسادنا با توجه به شهرستان مقامات بهداشتی.

مک دونالد گفت: این منطقه را از عمق تمیز و پاکسازی آن آشپزخانه و دیگر امکانات و توصیه کرده است کارمند همکاران آنها ممکن است در معرض.

تبلیغات

“اگر چه ما در حسرت این مشکلات درگیر با تعلیق موقت ما به طور کامل متعهد به سلامت و ایمنی دانش آموزان ما کارکنان و جامعه” او گفت:.

مدارس در سراسر کشور ارائه شده گسترده تر به رفتن غذا خدمات پس از coronavirus شیوع شروع به اطمینان حاصل شود که آنها هنوز هم می توانید تغذیه دانش آموزان در نیاز حتی در حالی که مدارس تعطیل هستند.

پاسادنا منطقه مدارس توقیف حداقل تا مارس 5.

“من سپاسگزار برای قدرت و تعهد نشان داد که هر روز توسط کارکنان PUSD,” مک دونالد گفت.

“در زمان بحران مانند یکی از ما در زندگی از طریق در حال حاضر روشن است که قهرمانان همیشه نمی پوشند capes. به جای آنها استفاده از رایانه و تلفن به تدریس جواب تلفن و ایمیل به نگه داشتن عملیات ما عملکرد و آماده سازی وعده های غذایی به طوری که ما دانش آموزان و خانواده های آنها همچنان به دریافت خدمات ضروری آنها تکیه می کنند برای دریافت از طریق این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im