حزب آنلاین: مجازی پنگ آبجو با خدا ممنوع می شود احساسی تاسیسات برای کارگران

بزرگنمایی این تصویر

مجازی happy hour گرفته است در درجه اول اهمیت در زمانی که زندگی در غیر این صورت در مستند. کارگران در حال یادگیری خیلی بیشتر در مورد همکاران خود را در روند. لایحه آکسفورد/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لایحه آکسفورد/گتی ایماژ

بهار قدم زدن پخت نان یا binging نشان می دهد می توان یک تونیک برای یک عمر زندگی در مستند. اما برخی از کارگران انجام شغل خود را از راه دور در حال حمل در مهمانی در, تقریبا.

به طور معمول در این زمان از سال DJ حداد و همکاران اجرا خشن دور از مسابقات بسکتبال. “ما واقعا از دست رفته مارس جنون — این نوع از چیزی که در تیم ما می گوید:” حداد مدیر عامل شرکت Haddad & شرکای یک شرکت تبلیغاتی در Fairfield, Conn., با نزدیک به 70 کارمند در سراسر جهان است.

بنابراین پنج شنبه گذشته آنها اختراع یک رویداد به آنها لقب “مارس غم” — یک نام چکیدن با طنز و الکل است.

آن درگیر مجازی پنگ آبجو با خدا ممنوع. این تنوع در یک محبوب بازی آشامیدنی که شامل یک توپ پینگ پنگ استراتژیک منعکس در سراسر یک جدول به فنجان آبجو — به جز آن همه اسیر در live chat.

این بازی بسیار چالش برانگیز — از لحاظ جسمی نمی, البته, اما عملا — و وجود دارد بحث زباله ، نرم افزار جابجایی بین تصاویر افراد در چت, که بدان معنی است که گاهی اوقات شما از دست دادن بینایی از تندرست توپ.

زندگی است حمل بر روی بیش از وب کم. از جمله برنامه های زوم FaceTime و مایکروسافت تیم به سرعت تبدیل شدن به linchpins نگه داشتن جلسات کار رفتن و دیدن پدربزرگ و مادربزرگ. در شدید تر و در پایان برخی از آنها حتی برگزاری مجازی نسخه های کارشناسی در مهمانی ها و عروسی است که لغو شد در زندگی واقعی است.

حداد اخیر پنگ آبجو با خدا ممنوع رویداد جذب 50 نفر. مرگ hards گیر کرده آن را به مدت هفت ساعت یا تقریبا به عنوان طولانی به عنوان یک روز کاری است. “همه شکست با 11 ساعت,” او می گوید.

این آنلاین shindigs او می گوید:, رفته, از, سرگرم کننده, برای, ضروری, با توجه به افزایش اضطراب که مشخصه خود را هر روز. “برای ما اقتصاد است که نگرانی بیش از حد” حداد می گوید: با هر کس بدانم که آیا کسب و کار را پایین آهسته و یا مشتریان را بکشد پروژه در دسترس نباشد.

بزرگنمایی این تصویر

اعضای Haddad & Partners مجازی بازی پنگ آبجو با خدا ممنوع در زوم به عنوان یک راه برای همیشه در ارتباط ماندن و تقویت روحیه. از طریق DJ حداد پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

از طریق DJ حداد

و البته بسیاری از دیگر نگرانی های شخصی.

اما حداقل آنلاین دریافت-togethers در حال کمک به تقویت روابط جدید به خصوص برای کسانی که مشغول به کار در پرت و دور افتاده دفاتر.

“شما می دانید, ما باید مردم در استرالیا که هرگز با برخی از مردم در کلرادو فقط به خاطر اینکه آنها در تیم های جداگانه,” حداد می گوید.

در ضمن در لمبرتویل, N. J., جاستین Dunlap نشسته است در زیر زمین خود را. آن را کاملا دنج پایین وجود دارد — در یک راه خوب — با کم سقف و لوله های مسی که قطع اینچ بالاتر از سر خود را. دوست دختر خود را در حال حاضر ادعا, اتاق آفتاب / پاسیو طبقه بالا.

وجود خارش سر و صدا در پس زمینه. “؟ این گربه با استفاده از جعبه بستر” تنسی توضیح می دهد. که در آن Dunlap آثار و احزاب است.

او به صفحة هفتگی مبارک ساعت در Blumont بین المللی بشردوستانه گروه که در آن Dunlap است مدیر توسعه کسب و کار.

در هفته های اخیر, کثیف انبوهی از لباس های شسته شده, حیوانات خانگی تعقیب توپ, کنجکاو نوزادان و خودکار Roomba جاروبرقی باید تمام تکه ساخته شده در طول فیلم یک ساعت یک مبارک. “ما تا به حال یکی دیگر از همکاران که به ما نشان داد او باغ سبزی; او احتمالا بهترین واقع به عنوان یک katey,” تنسی می گوید.

جالب است که تقریبا هیچ کس مذاکرات در فروشگاه مورد کار در این وقایع است. به جای تنسی می گوید: این به معنای واقعی کلمه می دهد هر کس یک نگاه اجمالی به همکاران خود زندگی می کند.

“هنگامی که شما در حال دیدن داخل فضاهای خود را و سپس آن را واقعا گرد کردن نوع از بقیه از نظر آن شخص” او می گوید.

مجازی happy hour حتی بیرون آورده و برخی درونگرا. “ما مردمی که هرگز به ما عادی فرد در ساعت های خوشحال اما تماس های گرفته شده به مجازی مبارک ساعت — این که آیا آن را … آنها مانند محل برگزاری بیشتر و یا آنها در نهایت تحت فشار قرار دادند به نقطه اوج ناامیدی” تنسی می گوید. ناامیدی برای تماس انسان — حتی اگر آن را مجازی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>