پدر و مادر از ما برگزار شد در مسکو تقاضای محاکمه عادلانه برای پسر

واشنگتن – پدر و مادر سابق دریایی ایالات متحده است که آمریکا برای نزدیک به یک سال در مسکو به اتهام که او در معرض خطر افسران پلیس اصرار به سیستم دادگاه و دولت برای اطمینان از یک محاکمه عادلانه برای پسر خود. آنها صحبت کرد و از دوشنبه به عنوان یک متهم دیگر آمریکایی به بیش از یک دهه در زندان در یک نامربوط جاسوسی مورد.

ترور نی متهم شد در ماه اوت سال 2019 با حمله افسر پلیس بودند را به یک ایستگاه پلیس پس از چیدن او را پس از یک شب از نوشیدن سنگین در یک مهمانی. مقامات روسی می گویند که 28 ساله نی مست بود در داخل یک ماشین پلیس که او برداشت بازوی راننده باعث او را به منحرف به خط و elbowed افسر دیگر که سعی در دخالت کند.

نی آزمایشی آغاز شد در این سال و در ادامه ژوئن 30. او چهره تا 10 سال حبس و در صورتی محکوم کرد. خانواده اش می گوید که علاوه بر این به دنبال یک محاکمه عادلانه برای پسر خود را, آنها همچنین می خواهید برای اطمینان حاصل شود که مقامات ایالات متحده در حال از نزدیک پیگیری این پرونده از جمله اینکه با توجه به پتانسیل بی نظمی در سیستم عدالت کیفری است که می تواند در نتیجه ناعادلانه مجازات است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم در طول دولت ما هر دو انتخاب و در سازمان درک آنچه در جریان است در مورد او می شود یک تناسب مجازات” جوی نی پدر خود گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “که در این مرحله بر اساس شواهد و حقایق در مورد هر حکم زندان در نظر من نامتناسب است.”

پدر و مادر او صحبت کرد به AP در همان روز یکی دیگر از آمریکایی های زندانی در روسیه, پل Whelan بود محکوم به 16 سال زندان به اتهام جاسوسی پس از بسته آزمایشی است که ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد به عنوان “مسخره از عدالت است.”

Whelan پیشین دریایی اصرار او بی گناه است و گفت او راه اندازی شد زمانی که او دستگیر شد و در مسکو در ماه دسامبر سال 2018 در حالی که بازدید از روسیه برای شرکت در عروسی یکی از دوستان. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: آمریکا بود “خشم” با حکم و گفت: درمان Whelan در حالی که در بازداشت بوده است “وحشتناک است.”

نی پدر و مادر از گرانبری تگزاس می گویند که آنها نگران هستند در مورد آنچه آنها را به عنوان بی نظمی در هر دو مورد از جمله از دست رفته شواهد و حساب های متناقض توسط افسران پلیس در پسر خود را تعقیب.

در زمان دستگیری او, Trevor نی در مسکو بود که در بازدید از دوست دختر خود را و به تحصیل زبان روسی. او با حضور در یک حزب و یک هفته قبل از او برنامه ریزی شده بود به بازگشت به خانه که در آن خانواده خود را می گوید او را تشویق به نوشیدن مقدار زیادی از ودکا.

نی بود های یک خانه سوار شد که او حالت تهوع کردم و از ماشین. بعد از او شروع به در حال اجرا در اطراف در نزدیکی مشغول بلوار دوست دختر خود را به نام پلیس برای کمک به. اما به جای در نظر گرفتن او را برای مراقبت های پزشکی به خانواده می گوید که پروتکل استاندارد در مسکو افسران راند او را به ایستگاه پلیس.

داخل ماشین پلیس می گویند نی برداشت بازوی راننده زده و یک مامور با آرنج خود را. ماشین پلیس منحرف به خط در طول درگیری مقامات گفت. نی هیچ حافظه فراتر از نوشیدن ودکا در حزب و هیچ خاطره ای از آنچه اتفاق افتاده است در داخل ماشین خود, خانواده می گوید.

هنگامی که دوست دختر خود آمد به او را انتخاب کنید تا چند ساعت بعد او را مورد سوال توسط مقامات روسی بدون وکیل و یا یک کافی مترجم. او گفت: او متهم به عمد خطر انداختن افسران خانواده می گوید.

پدر و مادر خود را کشف و ضبط کرده اند در آنچه آنها می گویند در حال اختلاف. آنها می گویند ترافیک تصویری نشان نمی دهد ماشین پلیس swerving و نی دختر — یک وکیل است که از نزدیک با این خانواده شده است و مفید به دفاع — و دیگران بودند که در یک, پس, از پشت, گزارش نشده دیدن خودروی پلیس منحرف در راه به ایستگاه.

محققان همچنین انجام نمی دهد دفاع تصویری از داخل ماشین و یا ایستگاه پلیس — تصویری است که خانواده می گوید پس از پاک شده است.

نی است که در یک اتاق با حدود یک و نیم دوجین دیگر زندانیان در بازداشتگاه در مسکو و مجاز است خارج تنها مختصری از پنجره هر روز. پدر او که زندگی است به صورت دوره ای در روسیه بیش از سال گذشته بازدید کرده است او در موارد متعدد.

علاوه بر این او به تازگی با تجربه غیر طبیعی فشار خون و ضربان قلب مادرش گفت:, پائولا.

“من به شدت نگران او ابتلا به COVID-19 بیشتر از همیشه در حال حاضر” پائولا نی گفت: در یک پیام به صورت متن. “و از آنجایی اجتماعی فاصله غیر ممکن است در یک زندان وضعیت این ترکیبات نگرانی های من برای سلامتی اش.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

سفارت آمریکا در روسیه در همین حال فرستاده است نمایندگان مختلف حضور در دادگاه و خانواده می گوید که می خواهد سفارت به ادامه ارسال یک روسی زبان رایزنی برای مشاهده رید دادگاه و برای سفیر جان سالیوان برای حضور در دادگاه در نتیجه آن است.

“ما امیدواریم که روسیه در قانون به دنبال آن است و به دلیل فرایند استفاده می شود در این مورد” جوی نی گفت.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>