پدر و مادر از پالم دیل پسر که فوت مشکوک متهم در قتل و شکنجه اتهامات

پدر و مادر نوح Cuatro 4 سال گراش پسر که فوت مشکوک شده اند متهم در قتل و شکنجه اتهامات در مرگ او.

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه اعلام کرد توسعه سهشنبه پس از یک هیئت منصفه بازگشت کیفرخواست در Jan. 23.

خوزه ماریا Cuatro جونیور و اورسولا ایلین Juarez بازداشت شدند و در ماه سپتامبر به ظن قتل پسر خود را. هر یک در حال حاضر چهره یک تعداد از قتل و شکنجه. Cuatro همچنین چهره یک تعداد از حمله به یک کودک باعث مرگ و یک تعداد از جنسی از یک کودک با سن کمتر از 10. Juarez همچنین چهره یک تعداد از سوء استفاده از کودکان تحت شرایطی به احتمال زیاد به علت مرگ است. دفتر دادستان منطقه توصیه کرده است $4 میلیون وثیقه برای Cuatro و $3 میلیون وثیقه برای Juarez.

نوح درگذشت جولای 6, یک روز پس از پدر و مادر خود تماس گرفته شده 911 و گفت: پسر خود را به حال غرق در یک مجتمع آپارتمانی ، Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا بعدا به خبرنگاران گفت که مرگ به نظر می رسد در تضاد با غرق شدن باعث راه اندازی تحقیق و تفحص است.

تبلیغات

او در طول چهار سال از عمر نوح قرار داده شد در پرورش و مراقبت حوصلگی بین حضانت از پدر و مادر خود و مادر بزرگ, اوا هرناندز. پس از دستگیری Cuatro و خوارز هرناندز بازگو او نوه بزرگ را درخواست برای ماندن با او قبل از او برداشته شد از او مراقبت.

در سال 2014 نوح قرار داده شد در پرورش و مراقبت بعد از آن در هرناندز را بازداشت کرده است. سال بعد نوح بود بازگشت و به پدر و مادر خود را, اما رفت و برگشت به پرورش و مراقبت بعد از بازگشت به خود بزرگ مادر بزرگ در سال 2016 زیر اتهامات که او تا به حال شده پزشکی نادیده گرفته شده توسط پدر و مادر خود را.

در سال 2018 به دادگاه بازگشت نوح به مراقبت از پدر و مادر خود را. پس از بیشتر اتهامات از غفلت در مارس 2019 گروه از کودکان و خانواده خدمات مداخله کرد. به تحقیقات خود ادامه داد: یک مددکار اجتماعی به دنبال حکم دادگاه برای حذف کودک از خانه خود را در 15 مه پس از دستگیری نکته که نوح احتمالا تا به حال شده است از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته.

مددکاران اجتماعی در گذشته شاهد نوح در اواخر ماه ژوئن 2019. نوح درگذشت دو هفته پس از آنها به روز شده در دادگاه و خواسته برای 30 روز تداوم به بررسی بیشتر است.

تبلیغات

یک گزارش در مورد مرگ پسر تبرئه DCFS مسئولیت در این مورد اما به حمایت از این سازمان در برابر پتانسیل پرونده های حقوقی و یا در آینده بررسی توسط هیئت ناظران.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر