اپیدمی خاموش است سرعت سقوط زغال سنگ

بزرگنمایی این تصویر

انرژی تحلیلگران می گویند استفاده از زغال سنگ به پایین است به طوری که برخی از نیروگاه ها ممکن است اجرا از اتاق به ذخایر آن است. رید Frazier/Allegheny جلو پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

رید Frazier/Allegheny جلو

پس از coronavirus آمار ایالات متحده در معادن ذغال سنگ سراسر کشور را آغاز کرده اند تعطیل تخمگذار کردن کارگران و کاهش تولید. ورشکستگی نساجی در همه جا در این صنعت است.

“فقط در مورد همه چیز است که می تواند به اشتباه رفته اشتباه برای صنعت ذغال سنگ” می گوید: Matthew پرستون زغال سنگ تحلیلگر در شرکت وود مکنزی. او می گوید: زغال سنگ و تقاضا در این سال بین 35 و 40 درصد از سال گذشته “و در سال گذشته نبود یک بزرگ سال است.”

زغال سنگ شده است تلاش برای چندین سال. در حال حاضر وجود دارد را کاهش تقاضا به دلیل اقتصادی shutdown (و همچنین آب و هوای گرمتر) اما زغال سنگ است که کوبیده بیش از دیگر منابع انرژی است.

پرستون می گوید: در حال حاضر ذغال سنگ گران تر از گاز و باد یا انرژی خورشیدی در بسیاری از نقاط کشور است. تا زمانی که تقاضا کاهش می یابد و ذغال سنگ گیاهان برای اولین بار خاموش شد.

در واقع بیش از سه روز در اوایل این ماه و باد و خورشیدی در واقع تولید بیشتر برق از زغال سنگ در ایالات متحده اولین بار است که اتفاق افتاده است با توجه به تحقیقات جدید توجه داشته باشید از رادیوم است.

ردیوم یافت می شود که زغال سنگ اختصاص تنها 16.4 درصد از ایالات متحده برق از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مارس در مقایسه با 22.5 درصد برای یک دوره مشابه سال گذشته است.

همه این به این معنی است که — فقط به عنوان با نفت ادامه دارد — وجود دارد بیش از حد زغال سنگ نشسته در اطراف.

“ما در حال دیدن زغال سنگ انبارهای اجرا کنید تا به برخی از تاریخی سطوح بالا می گوید:” جو Aldina یک صنعت زغال سنگ تحلیلگر S&P جهانی Platts. او می گوید آن را “در واقع هل دادن محدودیت های فیزیکی از زغال سنگ از کار اخراج نسل سیستم.”

اندرو Blumenfeld یک IHS Markit تحلیلگر تحقیقات می گوید: ذخایر زغال سنگ در نیروگاه بودند “در واقع دو برابر آنچه آن را باید در این زمان از سال است.” او همچنین مظنون مازاد موجودی مجبور است برخی از شرکت های استخراج معدن را تعطیل.

Blumenfeld شده در صنعت زغال سنگ برای سه دهه و می گوید: او هرگز دیده می شود چنین ناگهانی و رکود شدید.

“ما شاهد تولید زغال سنگ شماره و برق شماره از زغال سنگ رفتن به تقریبا اواخر دهه 1960 تا اواسط دهه 1970 سطوح,” او می گوید.

جو Aldina با S&P جهانی Platts می گوید نیروگاه های زغال سنگ می تواند تصمیم به اجرا در از دست دادن این تابستان فقط برای رایت کردن سهام بیش از حد. او می بیند یک پتانسیل ارتجاعی برای زغال سنگ در سال آینده اگر قیمت گاز طبیعی افزایش به عنوان انتظار می رود.

اما Manan Ahuja یکی دیگر از S&P جهانی Platts تحلیلگر می گوید: آب و برق نیز می تواند فقط تصمیم به بازنشسته نیروگاه با سوخت زغال سنگ.

“اگر شما از دست دادن برخی از این ظرفیت به طور دائم” Ahuja می گوید: “آن را به عقب می آیند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>