همه گیر دیدگاه: آنچه در 20 فقیرترین و ثروتمندترین کشور صرف بهداشت و درمان

جهان در فقیرترین کشورهای جمهوری دموکراتیک کنگو صرف حداقل هر شهروند در مراقبت های بهداشتی — 19 دلار برای هر نفر در سال است.

و در سیرالئون بالاترین بهداشت spender در جنوب صحرای بزرگ آفریقا, آن را بیش از سه گانه — $66 سرانه.

که هنوز هم فقط کسری از چقدر جهان ثروتمندترین کشورها صرف در هر یک از ساکنان خود را ، در ایالات متحده تعداد نزدیک به $10,000. نیمی از 20 کشور ثروتمند صرف حداقل 5000 $در هر فرد است.

در حال بارگذاری…

در حالی که کارشناسان هشدار می دهند که بالاتر از هزینه های بهداشت و درمان لزوما منجر به نتایج بهتر آن کمک می کند تا در یک بیماری همه گیر.

بودجه این صندوق بیمارستان. آنها برای پزشکان و پوشش هزینه های ضروری پزشکی و خدمات مانند تخت های مراقبت ويژه دارو و هواکش.

بسته سلامتی-مراقبت بودجه و ضعف زیرساخت های مخاطره coronavirus پاسخ کوتاه مدت و دراز مدت سلامت در کشورهای جنوب صحرای آفریقا جایی که فقیرترین کشورهای جهان در حال خوشه اما این تنها بخشی از تصویر. برای این کشورها که در حال حاضر مبارزه دیگر شیوع بیماری ایدز ابولا و سل – راهکار همواره نگاه متفاوت است.

به عنوان تایید موارد ویروس کوه در سراسر کشورهای در حال توسعه و کشورهای توسعه نیافته قبلا در امان توسط ویروس نابرابری در تست ظرفیت ميانگين زمان caseload تخمین می زند در کم منابع کشور به احتمال زیاد undershoot دامنه واقعی این بیماری می گوید: دکتر آندریا Tenner که نظارت جداسازی واحد در سیرالئون در طول 2014 شیوع ابولا و کمک به توسعه مراقبت های اورژانس در تانزانیا.

در بالای این فقیر رکورد نگه داشتن از موارد و مرگ و میر است و آن را حتی سخت تر را به طور کامل اندازه گیری دامنه ویروس. رو به یک کمبود قابل اعتماد و تثبیت ملی تعداد بسیاری از دولت ها در حال پرواز کور آنها به عنوان رول در پاسخ به شیوع بیماری است.

“اسناد و مدارک [از مرگ] است که عمدتا از مقاله” Tenner به یاد می آورد از او تجربه کار در این کشور است. “این سخت است به دنبال.”

همچنین کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که به شدت وابسته به واردات دارویی و محصولات دارویی, چهره حاد کمبود منابع مورد نیاز برای درمان COVID-19.

با توجه به گزارش کمیسیون سازمان ملل متحد برای آفریقا نزدیک به 94 درصد از کل آفریقا سهام از محصولات دارویی وارداتی هستند. و حداقل 71 سازمان ملل در حال حاضر اعمال محدودیت یا ممنوعیت روی صادرات ضروری COVID-19 لوازم وادار بسیاری از فقیرترین کشورها به مناقصه جنگ بیش از بسیار فوری بسیار قیمت محصولات پزشکی.

“چه اتفاقی برای کشور نیاز به انتخاب بین حمایت از جمعیت مبتلا به سوء تغذیه و یا گرسنگی و یا گرفتن تجهیزات حفاظت شخصی برای بیمارستان ها?” Tenner می گوید. “و آن را بسیار سخت برای به اجرا درآوردن این نوع مقررات با مردم [که] … خوردن چه آنها کسب درآمد در هر روز است. آنها نمی توانند در خانه بمانند و به مدت دو هفته و زنده ماندن است.”

این بی عدالتی اجرا عمیق تر از هر واحد پزشکی منبع: بانک جهانی تحقیقات در سال 2015 نشان می دهد که 54 درصد از تمام مرگ و میر پایین و کشورهای با درآمد متوسط می تواند مانع شده اند کافی prehospital یا اورژانس.

نه همه چالش ها را با پول یا منابع مادی. بسیاری از کشورهای جنوب صحرای کشورها باید دست و پنجه نرم کردن با مردم نشان داده نمی شود تا برای دریافت مراقبت های پزشکی به خصوص در طول یک بیماری عفونی شیوع.

پیتر برمن رئیس دانشگاه بریتیش کلمبیا در دانشکده بهداشت عمومی می گوید: در اتیوپی برای مثال شهروندان به طور معنیداری بیشتر ساکت به دنبال مراقبت های پزشکی در طول بحران ابولا. این منجر به افزایش در میزان مرگ و میر از دیگر اغلب علل قابل پیشگیری.

“مردم را به شدت کاهش استفاده از آنها بسیار مهم است اقداماتی است که در دسترس هستند به آدرس دیگر علل بیماری و مرگ و میر” برمن گفت. “آنها متوقف خواهد شد آوردن فرزندان خود را برای درمان عفونت تنفسی یا اسهال بیماری است. آنها متوقف خواهد شد گرفتن واکسینه چرا که آنها می ترسند برای رفتن به درمانگاه. آنها متوقف خواهد شد بیشتر برای درمان بیماری سل مالاریا [HIV] و یا مشکلات دیگر که شایع هستند.”

در عین حال حتی در صورت از عوامل فرهنگی مانند این تحقیقات نشان می دهد که داشتن پول نیست و همه در آن طول می کشد به نگه داشتن افراد سالم به هر حال.

یک 2019 گزارش جهانی سلامت و امنیت توسط محققان در طرح تهدید هسته ای از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و واحد اطلاعات اقتصادی نشان می دهد عمده آسیب پذیری برای کشورهای فقیر و غنی — که آن را به دفاع در برابر یک بیماری همه گیر. با وجود ثروت خود را به برخی از ثروتمندترین کشورهای کمتر شده و آماده برای مقابله با یک بیماری همه گیر از محققان رود.

جسیکا بل, یکی از این گزارش منجر توضیح می دهد: کشورهای ثروتمند اغلب نمی اولویت بندی سیستم های سلامت و پیشگیری از بیماری در راه همسنگ خود را به منابع قدرت است.

همین دلیل است که چگونه یک ملت صرف پول آن را می تواند مهم تر از این مقدار دلار از یک کشور ثروت صرف نظر از اینکه وجود یک بیماری همه گیر.

“تصور کنید که اگر ما به صرف $100 سرانه به ساخت بسیار بالا-سطح بیمارستان ها که در درمان بیماری های پیچیده — که انجام نمی دهد بسیار برای جمعیت عمومی” برمن می گوید. “اگر ما صرف که همان پول در اطمینان که همه واکسن و یا درمان این کودکان عفونت و بنابراین ما می توانید ببینید بسیار مهم در کاهش مرگ و میر در سطح جامعه.”

وقتی که می آید به یک بیماری همه گیر, گذشته تجربه کمک می کند تا این کشورها هم می گوید Krutika Kuppalli یک بیماری عفونی پزشک و نایب رئیس انجمن عفونی امریکا جهانی کمیته بهداشت و درمان. او برای مراقبت از بیماران مبتلا به ابولا در سیرالئون و کار با بیماران مبتلا به HIV و بيماران مبتلا به سل در اتیوپی.

“شما باید تجربه کردن زیرساخت های بهداشت و درمان مراقبت از نیروی کار است که مستقر شده و کار با آن بالا-نتیجه عوامل بیماری زا. شما باید مردم دوباره که آموزش دیده برای انجام تماس با ردیابی که مهم است” Kuppalli می گوید.

کشورهای فقیر استفاده می شود برای اعمال نفوذ بسیار محدود منابع Kuppalli و Tenner می گویند که چیزی است که کشورهایی مانند ایالات متحده استفاده می شود. Tenner که در حال حاضر کمک به شهر سان فرانسیسکو در پاسخ به COVID-19 شیوع توصیف نقاشی از تجربه خود در آفریقا: او شروع به بیماران نبولایزر درمان در هوا باز و نه در ساختمان به کاهش خطر است که پزشکی کارگران در معرض ابتلا به کوروناویروس.

“در ایالات متحده درمان بیماران در خارج چیزی است که ما تا کنون انجام” Tenner می گوید. “در اتیوپی من مشغول به کار در یک درمانگاه که در آن ما شاهد بسیاری از [سل] بیماران و ما شاهد همه آنها خارج است.”

با وجود این کاهش عوامل Tenner نگران است که فقیرترین کشورها ممکن است از دست دادن به ثروتمند آنهایی که در جهانی با شتاب برای لوازم پزشکی — ویرانگر رسید.

“آنها می تواند مناقصه را در مقابل سان فرانسیسکو در برابر نیویورک و سیاتل یا دارالسلام در تانزانیا و یا فریتاون [در سیرالئون],” او می گوید.

“هنگامی که شما در آن جنگ مناقصه بالاترین قیمت برنده است.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>