همه گیر نیروهای اکسپدیشن قطب شمال به 3 هفته استراحت

برلین – سازمان از یک سال بین المللی قطب شمال علوم اعزامی می گویند که آنها در بر داشت یک راه برای نگه داشتن رفتن و با وجود مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر مستند, اما آن را نیاز به سه هفته استراحت در این ماموریت است.

آلمان آلفرد وگنر موسسه قطبی و اقیانوس تحقیقات روز جمعه گفت که سفر کشتی RV Polarstern را ترک خواهد کرد و موقعیت خود را در بالای قطب شمال در ماه آینده و از طریق شکستن اطراف دریای یخ برای قرار ملاقات گذاشتن با عروق آوردن لوازم و خدمه جایگزین.

این manoeuvr لازم است زیرا سفر از محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید را برنامه ریزی تدارکات و توسط هوا یا دریا از نروژ یا روسیه غیر ممکن است.

سفر رهبر Markus رکس به اسوشیتد پرس گفت که این مستند می توانست scuttled باقی مانده از ماموریت.

“برای مدت زمان طولانی آن را در لبه چاقو و حتی یک احتمال است که این سفر ممکن است به شکسته شود,” او گفت:.

140 میلیون یورو ($158 میلیون) اعزامی مجموعه ای از سپتامبر گذشته با 100 دانشمندان و خدمه از 17 سازمان ملل از جمله ایالات متحده و فرانسه و چین و بریتانیا است. هدف آن است که به بررسی تاثیر گرمایش جهانی بر روی قطب شمال و بهبود مدل های علمی استفاده می شود به هوا چگونه آب و هوا را تغییر دهید در سراسر جهان است.

به عنوان درجه حرارت در قطب شمال کاهش یافت و سطح اقیانوس منجمد بیش از پاییز گذشته دانشمندان ساخته شده است یک پژوهش اردوگاه بر روی یخ با Polarstern اقدام به عنوان پایگاه خود را.

رکس گفت: سفر اعضای خود را مجبور به توقف های متعدد علمی اندازه گیری طول در سه هفته عرضه اجرا شود اما این بهتر از رها کردن ماموریت ها در کامپیوتر است.

“با در نظر گرفتن این چالش عظیم ناشی از جهانی همه گیر ما هستید بسیار خوشحالم که ما می توانیم این کار را انجام,” او گفت:. اگر همه به خوبی می رود Polarstern را به بازگشت به آن تحقیقات پست و در ادامه سفر تا اکتبر به عنوان برنامه ریزی شده.

دو Twin Otter هواپیما که در آمد از طریق کانادا قادر به فرود بر روی یخ در کنار Polarstern شنبه و انتخاب هفت نفر از اعضای تیم که به فوریت نیاز به بازگشت به خانه اما هواپیما بودند بیش از حد کوچک اجازه می دهد تا برای بزرگتر خدمه چرخش و تدارکات مورد نیاز است.

رکس گفت که ورودی خدمه را صرف 14 روز در قرنطینه در شهرستان بندر برمرهافن برای اطمینان از آنها coronavirus-رایگان.

بودن قطع از بقیه جهان در یک دریای یخ فراهم کرده است کسانی که در حال حاضر در اکسپدیشن کوچک قدرت پردازش نیست و ممکن است در جاهای دیگر در حال حاضر گفت: رکس.

“این یکی از آخرین جوامع انسانی در جهان که در آن یک صد نفر می تواند یک کباب با هم,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>