پالوس وردس دبيرستان تست مثبت برای coronavirus منطقه می گوید

یک پالوس وردس دبیرستان دانش آموز دارای گزارش تست مثبت برای COVID-19 منطقه مقامات روز دوشنبه گفت:.

دانشجو به پدر و مادر اطلاع پالوس وردس شبه جزیره Unified School District از نتیجه Supt. الکس Cherniss در بیانیه ای گفت.

“ما اعتقاد داریم که این گزارش معتبر,” او گفت:. “منطقه اعلام کرده است لس آنجلس وزارت بهداشت و ما منتظر راهنمایی بیشتر. منطقه را در جهت مرتبط با این وضعیت و افراد از DPH. لطفا همچنان به دنبال دولت فدرال و راهنمایی های مربوط به کوروناویروس.”

اطلاعات اضافی دربارهی دانش آموز را شرط نمی شد فورا در دسترس است.

تبلیغات

این گزارش جدید در مورد روز پس از مقامات منطقه گفت: آنها اطلاع داده شد که پدر و مادر از دانش آموزان در نقره خار مدرسه ابتدایی و Valmonte Early Learning Academy نیز تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

“این پدر و مادر به اشتراک گذاشته است که آنها مطلع بیمارستان مثبت آزمون” Cherniss نوشت: در یک پیام به خانواده ها در این منطقه در روز جمعه و اضافه کرد که این فرد “نیست یا با وارد مدرسه پردیس خانواده به واشنگتن.”

Cherniss تاکید کرد که این منطقه — که در خدمت حدود 11,400 دانش آموزان در پالوس وردس شبه جزیره — بود “اطلاع داد که وجود دارد شناسایی مواجهه با بیماری در مدرسه در رابطه با این حادثه است.”

تمام منطقه مدارس تعطیل هستند حداقل تا 6 آوریل.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet