فلسطینی ها از ترس شیوع در بیت المقدس ‘زمین بدون انسان’

اورشلیم – به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جمع آوری قدرت در ماه گذشته رهبران جامعه در یک فلسطینی محله در حومه بیت المقدس تلاش برای تحمیل مستند و قرنطینه اقدامات برای حفاظت از ساکنان.

مشکل: وجود دارد هیچ پلیس برای اجرای اقدامات است.

کفر Aqab است که در داخل اسرائیل کشیده شهری مرزی از بیت المقدس که اسرائیل انداز خود را به عنوان متحد سرمایه است. از این رو محدودیت تشکیلات خودگردان فلسطین که مقر آن در نزدیکی شهر رام الله و بر بخش هایی از کرانه.

اما محله است که در طرف مقابل مانع جدایی اسرائیل ساخته شده در اواسط 2000s, به طوری که پلیس اسرائیل نمی رفتن وجود دارد یا نه.

“این است که زمین بدون انسان” گفت: شهردار Raed حمدان.

زمانی که شورای محله راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای محدود کردن جنبش در داخل و یا خارج از آن تا به حال به در تکیه داوطلبان محلی. هنگامی که آن را دستور داد تا به کسب و کار و مردم به ماندن در خانه آنها خودداری کرد.

در حال حاضر این شهر دارای حداقل 21 تایید coronavirus موارد با توجه به Sameh ابو Rumaila سر از محلی کمیته بهداشت و درمان است که مانند هر چیز دیگری است اجرا شده توسط داوطلبان است. کمیته تخمین می زند که یکی دیگر از 500 نفر در پر جمعیت محله شده اند در تماس با کسانی که آلوده بودند اما ناتوان است برای منزوی کردن آنها است.

“هیچ کس می تواند به کنترل این افراد و قرار دادن آنها را به قرنطینه” او گفت:. بیشتر اورشلیم اقامت اجازه می دهد آنها را به سفر بیشتر و یا کمتر آزادانه در کرانه باختری بیت المقدس و اسرائیل است. Rumaila می گوید: این شهر یک “تیک تاک بمب است.”

این ویروس باعث خفیف تا متوسط آنفولانزا مانند علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

اسرائیل گزارش کرده است بیش از 16,200 موارد و حداقل 235 مرگ و میر در حالی که تشکیلات خودگردان فلسطین گزارش شده بیش از 330 موارد و دو مرگ و میر. هر دو تحمیل سنگین محدودیت از چند هفته پیش برای جلوگیری از شیوع و در حال حاضر شروع به آنها را بلند به عنوان میزان عفونت های جدید را کند می کند.

اما حدود 120,000 مردم زندگی می کنند در کفر Aqab و دیگر مشابه ungoverned مناطق در حومه شهرستان. که می تواند منجر به شیوع بیماری های جدید.

Nadav Matzner معاون سخنگوی Magen David Adom اسرائیل اورژانس خدمات آن گفت: راه اندازی مرکز آزمون در یک ایست بازرسی در نزدیکی کفر Aqab در آوریل 23 است و انجام بیش از 160 تست. او گفت: آن را به طور معمول کار نمی کند و فراتر از مانع است اما فرستاده پزشکان که از آن محله در داخل برای انجام تست.

مقامات اورشلیم شهرداری نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

Haneen, 18 ساله ساکن آزمایش مثبت در آوریل 19, همراه با مادر و چهار خواهر. مادر و یکی از خواهران او در بیمارستان بستری شده است در حالی که دیگران بودند قرنطینه در یک هتل در شهر رام الله. او کاهش یافته است به نام خانوادگی او را از نگرانی های حریم خصوصی.

Haneen و خواهر است که در بیمارستان بستری کار در داخل اسرائیل, اما آنها خانه در طول دو هفته تعطیلات عید فصح در اوایل ماه آوریل زمانی که بسیاری در اسرائیل تعطیل. آنها باور دارند که آنها آلوده شدند و در کفر Aqab.

“شهر باز است, تمام مغازه ها باز هستند و همه ما بیرون رفتن و خرید از مغازه ها و تماس با افراد دیگر,” او گفت:. “وجود دارد هیچ پلیس به اعمال نظم و قانون تنها داوطلبان محلی مسدود کردن جاده ها به رام الله و بیت المقدس.”

“آنها به شما اجازه عبور اگر شما استدلال می کنند با آنها,” او گفت:.

داوطلبان دلیل باید با احتیاط. در ماه مارس یک بحث در یک ایست بازرسی در نزدیکی کفر Aqab منجر به تبادل آتش. اسرائیل مجاز فلسطینی با نیروهای امنیتی را وارد کنید و برقراری نظم اما پس از آن آنها را مجبور به عقب نشینی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

اسرائیل دستگیر شرق بیت المقدس در سال 1967 جنگ و ضمیمه آن در یک حرکت نه به رسمیت شناخته شده بین المللی است. آن را به طور یک جانبه گسترش شهر مرزها را در دستگاه های زیادی از زمین که در آن بعد ساخته شده در شهرک های یهودی نشین — و همچنین به عنوان مناطق مانند کفر Aqab که در آن زمان کوچک بودند فلسطینی روستاها.

فلسطینی ها که می خواهند در شرق بیت المقدس را به عنوان پایتخت خود را از دولت آینده مشاهده مانع جدایی به عنوان بخشی از یک طرح بزرگتر برای کاهش آنها را به خارج از شهرستان و جمعیتی آن را تغییر دهید.

آویو Tatarsky یک محقق Ir ماساژ, rimming, سیاه اسرائیل یک گروه حقوق متمرکز در بیت المقدس گفت: به نظر میرسد اسرائیل در حال برنامه ریزی برای ترسیم این شهر مرزی را به حذف کفر Aqab و محیطی دیگر جوامع است. را کاهش دهد که بیت المقدس فلسطینی جمعیت بیش از یک سوم از سراسر 330,000 فقط 200,000.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح که اسرائیل مشتاقانه در آغوش گرفت و فلسطینی ها را رد کرده اند را نیز حذف آن محلات از اورشلیم.

“اسرائیل ساخته شده که مانع جدایی در راه است که قطع کفر Aqab با صریح قصد خلاص شدن از فلسطینی ها از بیت المقدس,” او گفت:.

اسرائیل می گوید این سد ساخته شده بود در پاسخ به موج فلسطینی با بمب گذاری های انتحاری و دیگر حملات در طول 2000-2005 قیام و آن را ضروری برای امنیت اسرائیل.

کفر Aqab و دیگر در نزدیکی محلات شده اند گرفتار فقدان نظم و قانون پس از مانع بالا رفت. باندهای جنایتکار رایگان لذت ببرید سلطنت و سهل انگار اجرای کدهای ساختمان منجر به ساخت و ساز سریع آپارتمان برج — برخی تا 18 داستان بالا که بسیاری از ترس ناامن هستند.

“ما در اضطراب زیادی در اینجا” Naela Namour یک زن خانه دار و مادر دو گفت. مردم در آپارتمان برج بسته به آسانسور و فرزندان و بازی با هم در تعداد زیادی خالی و بازارهای محلی به عنوان مشغول به عنوان همیشه.

“هیچ قانون وجود دارد,” او گفت:. “حرکت مردم و کار و خرید و فروش بدون هیچ گونه محدودیت.”

___

Daraghmeh گزارش از رام الله در کرانه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>