نخست وزیر پاکستان می گوید ما ‘شهید’ بن لادن

اسلام آباد – نخست وزیر پاکستان روز پنجشنبه گفت که ایالات متحده “شهادت” به القاعده رهبر و متفکر 9-11 حملات اسامه بن لادن, یک اصطلاح است که منعکس ظریف چاقو در واشنگتن به عنوان آن به طور عمده مورد استفاده برای محترم آمار و ارقام کشته شده در نبرد.

عمران خان تحویل چاقو در درهم و برهم بودجه سخنرانی در مجلس, حمله به پیشینیان خود را’ سیاست خارجی و گفت که پاکستان در همکاری با ایالات متحده در جنگ با ترور یک اشتباه بود.

خان همچنین گفت واشنگتن با استفاده از زبان توهین آمیز علیه پاکستان سرزنش اسلام آباد برای آن شکست در کشور همسایه افغانستان و بیشتر از همه — حاضر به ارسال به اسلام آباد از آن عملیات علیه بن لادن در سال 2011 قبل از انجام مهر و موم نیروی دریایی در شب حمله. عملیات ویژه نیروی swooped به پاکستان پادگان نظامی در شهر ابوت آباد در وسط شب در مارس 2, 2011, کشتن بن لادن و بسیاری از فعالان.

“ما طرفه با ایالات متحده در جنگ با ترور, اما آنها به اینجا آمدند و او را کشتند شهادت او و … با استفاده از زبان توهین آمیز علیه ما (و) نه به ما اطلاع (حمله) با وجود این واقعیت است که ما از دست 70,000 مردم در جنگ با ترور” خان گفت: مجلس.

واشنگتن بارها متهم به پاکستان از پناه دادن به طالبان و دادن پناهگاه امن به ترس از طالبان و شبکه حقانی, طالبان وابسته است که متهم شده است که برخی از عمده حملات در افغانستان در طول سال و اعلام کرد یک گروه تروریستی توسط ایالات متحده است. ایالات متحده Adm. مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک ارتش ادعا کرده است که شبکه حقانی اجرا شد توسط پاکستان برتر سازمان اطلاعات شناخته شده توسط آن مخفف ISI.

پاکستان با رد این اتهامات گفت: واشنگتن سرزنش پاکستان برای شکست عربستان را 150,000 سربازان به شکست طالبان که در حال حاضر در قویترین خود را پس از اینکه در سال 2001 سرنگون و حکومت و یا نگه داشتن نوسان در حدود 50 ٪ از افغانستان است.

“راه ما حمایت آمریکا در جنگ با ترور و توهین ما تا به حال به چهره در بازگشت … آنها مقصر ما برای هر شکست در افغانستان است. آنها آشکارا برگزار شد ما مسئول چرا که آنها موفق نشدند در افغانستان” خان گفت.

پاکستان و عربستان سعودی و امارات متحده عربی تنها کشورهایی به رسمیت شناختن حکومت طالبان که تا به حال harboured بن لادن که او برنامه ریزی شده تروریست ها حملات خود را علیه آمریکا پس از 9-11 حملات پاکستان تبدیل شده و تبدیل به یک متحد ایالات متحده در برابر طالبان بودند سرنگون توسط ایالات متحده و ائتلاف در نوامبر 2011.

مخالفت مجلس خواجه محمد آصف ناودان خان برای فراخوانی بن لادن یک شهید گفت: القاعده ارشد آورده بود با تروریسم به پاکستان است.

“او (بن لادن) خراب کشور من است اما او (خان) است که در تماس تلفنی با شهید” گفت: Asif.

پس از مصرف بیش خان ادعا کرد که دولت او تا به تنظیم مجدد پاکستان-ایالات متحده آمریکا, ارتباط, بالا بردن آن را به یکی از احترام متقابل است, که او نیز اعتبار شخصی رابطه دوستانه او ساخته شده است با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“”هیچ کس توهین ما در حال حاضر گفت:” خان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسنده منیر احمد در اسلام آباد کمک به این گزارش.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet