پاکستان اسلامگرایان متهم defacing pro-زن دیواری

اسلام آباد – ده ها تن از طلاب مرتبط رادیکال طرفدار طالبان روحانی مخدوش یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد دو رنگ توسط فعالان حقوق به مناسبت روز بین المللی زنان در پایتخت اسلام آباد پلیس و فعالان گفت.

از حقوق زنان با مضمون نقاشی دیواری نقاشی روی دیوار یک خانه در نزدیکی آلاینده جامع عوسجه حوزه علميه شد اسپری رنگ سیاه و سفید سه شنبه. این defacing از نقاشی دیواری پس از یک دادگاه در اوایل حکومت است که فعالان حقوق می تواند سازماندهی زنان حقوق مارس.

پلیس گفت که آنها را باز کرده اند و رسیدگی به این حادثه و تا کنون هیچ یک بازداشت شده است.

زنان پاکستانی برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات در سراسر این کشور به مناسبت روز بین المللی زنان برای جلب توجه به تلاش های خود را به دنبال فرصتهای شغلی بهتر حمایت در محل کار و پایان دادن به خشونت خانگی.

حقوق زنان تظاهرات هستند و هر سال برگزار می شود و آنها برانگیخت سال گذشته زمانی که فعالان معرفی یک شعار جدید: “بدن من است انتخاب من است.”

زنان پاکستانی را تا حد زیادی محروم شده از حقوق خود از این کشور را به دست آورد استقلال در سال 1947. حدود 1000 نفر از زنان کشته شده در هر سال توسط بستگان در اصطلاح ناموسی.

بین المللی زنان روز یکشنبه است و فعالان حقوق در پاکستان برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات به مناسبت روز است. برخی از محافظه کار زنان پاکستانی قول داده اند که برای برگزاری یک “عفت مارس” برای مقابله با تظاهرات فعالان لیبرال.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im