دست و پا زدن مدیر بازداشت شده بود روز شنبه پس از نادیده گرفتن غریق’ سفارشات به خارج از اقیانوس در نزدیکی مالیبو اسکله با وجود ساحل, تعطیلی میان coronavirus pandemic, مقامات گفت.

شهرستان نجات غریق گشت ساحل با قایق سعی در رسیدن انسان به ساحل می آیند. با وجود سفارشات مکرر به خروج آب مرد ادامه داد: دست و پا زدن شبانه روزی برای حداقل 30 دقیقه. نجات غریق در نهایت پرچم Los Angeles County sheriff نمایندگان که در پاسخ با قایق به کمک با توجه به کلانتر.

تصویری از این حادثه گرفته شده توسط تماشاگران در امتداد ساحل و بعد از آن ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد این مرد پارو به سمت اسکله در حالی که دنبال نجات غریق و کلانتر قایق.

این مرد شناسایی شد و توسط مقامات در نهایت ساخته شده راه خود را به جایی که او به اتهام تمرد از یک نجات غریق و نقض رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش بزه. عکس از صحنه نمایش در دستبند رهبری را توسط دو نفر از نمایندگان.

تبلیغات

او رزرو شده بود در یک کلانتر ایستگاه در کالاباساس و منتشر شده در یک وعده به نظر می رسد در دادگاه کلانتر مقامات گفت. مرد چهره خوب از 1000 $یا شش ماه زندان و یا هر دو اگر محکوم به نقض دستور دولت است.

در حالی که بسیاری از ادارات پلیس گرفته اند یک رویکرد آموزشی به نگه داشتن مردم از دولت خط ساحلی این اولین بار نیست کسی مواجه شده است و عواقب آن برای بودن در اقیانوس.

گشت و گذار در منهتن ساحل جریمه شد 1000 $در آخر هفته گذشته پس از او متهم شد به همین نادیده گرفتن هشدارهای پلیس و نجات غریق هشدار او را به رفتن در آب است. این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم در این منطقه دستگیر شده اند برای نقض فرماندار سفارش.

تبلیغات

ماندن در خانه بود تا حدودی آهسته به عقب با مردم بسته بندی سواحل پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی در اوایل روز و یک حرکت است که در نهایت مقامات مجبور به منظور تعطیلی. مقامات بهداشت عمومی می گویند سواحل تهدیدی طراحی شده توسط جمعیت زیادی از مردم که در جمع بیش از حد نزدیک و به راحتی می تواند گسترش ویروس.

کالیفرنیا ساحلی کمیسیون دروازه بان از دولت نقطه عطفی قانون است که بداند, دسترسی به ساحل یک حق اساسی است اجازه مقامات محلی برای قرار دادن موقت علائم و موانع با اشاره به نیاز به حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی.

کیم Prather پیشرو جوی شیمی در موسسه موسسه اقیانوس شناسی گفت: این بار در این هفته که او ترس SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می تواند وارد آب های ساحلی و انتقال به هوا در امتداد ساحل.

“من نمی خواهد رفتن در آب اگر شما به من پرداخت می شود $1 میلیون نفر در حال حاضر,” او گفت:.

بار نویسنده کارکنان Rosanna Xia کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im