بیش از 1.5 میلیارد دلار در سطح جهانی خواست به ماندن در خانه برای فرار از ویروس

پاریس – شکار برای, ماسک هواکش و سایر لوازم پزشکی پرمصرف در ایالات متحده و اروپا به بیش از 1.5 میلیارد نفر — یک پنجم از جمعیت جهان — بودند خواست و دستور داد كه در خانه بمانند دوشنبه به تلاش برای بلانت گسترش coronavirus.

فلج سیاسی متوقف تلاش برای سریع بسته کمک از کنگره است. سرمایه گذار نگرانی در مورد شیوع اقتصادی تلفات دادند سهام ایالات متحده در معاملات صبح حتی پس از فدرال رزرو گفت: آن را به اندازه خرید بدهی دولت به عنوان لازم و وام به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی برای کمک به آنها در مقابله.

در نیویورک نزدیک به مستند زمان اثر ایالت بیش از آخر هفته در میان نگرانی ها در شهر 8.4 میلیون می تواند تبدیل به یکی از بزرگترین نقاط داغ. نزدیک به 10 ، 000 نفر را آزمایش مثبت در شهر و تقریبا 100 فوت کرده اند.

فرماندار اعلام کرد قصد دارد تبدیل به یک کلان شهر نیویورک مرکز کنوانسیون به یک بیمارستان با 1000 تخت. شهردار هشدار داد که این شهر بیمارستان فقط 10 روز دور از کمبود در “واقعا پایه منابع” مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران به طور یکسان.

“اگر ما نمی تواند تجهیزات ما به معنای واقعی کلمه در حال رفتن به از دست دادن زندگی” شهردار, بیل د Blasio سی ان ان گفت.

خطر ابتلا به پزشکان و پرستاران و دیگران در خط مقدم تبدیل شده است ساده: ایتالیا دیده است حداقل 18 پزشکان با کروناویروس می میرند. اسپانیا گزارش داد که بیش از 3,900 مراقبت های بهداشتی کارگران تبدیل شده اند آلوده حسابداری برای حدود 12 درصد از این کشور در مجموع موارد.

انگلیسی, سلامت کارگران التماس برای بیشتر دنده گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ.” در فرانسه پزشکان scrounged ماسک از کارگران ساختمانی, کارخانه کف یک معمار.

“وجود دارد یک مسابقه برای دریافت فولاد ماسک” فرانسوا Blanchecott یک زیست شناس در خط مقدم از تست گفت France Inter رادیو. “ما در حال درخواست از شهرداران’ دفاتر و صنایع و هر شرکت که ممکن است یک فروشگاه از ماسک است.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی می گویند که آنها در حال خواسته به استفاده مجدد و جیره یکبار مصرف ماسک و دستکش. کمبود فن های مهم برای درمان جدی COVID-19 موارد نیز تبدیل به بحرانی به عنوان یک کمبود کیت تست مطابق با سازمان بهداشت جهانی را تشویق به آزمون به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.

با بحران کاهش در چین که در آن شروع و در اواخر سال گذشته تنها منطقه در اطراف شهر ووهان شد و هنوز هم در نظر گرفته در معرض خطر با مردم خواست به ماندن در داخل.

در ایالات متحده شدید سیاسی نبرد بیش از هواکش پدید آمده است به خصوص پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران است که آنها باید خود را پیدا کنید و تجهیزات پزشکی اگر آنها فکر می کنم آنها می توانید آن را سریع تر از دولت ایالات متحده. آلاسکا است که انتظار می رود برای اجرا از پول imminently پرداخت به پزشکان ، بیمارستان و درمانگاه ها که درمان پزشکی بیماران است.

چین شده است که یک ملت برای مقابله با این روند ارسال planeloads از تجهیزات مانند ماسک و دستکش و محافظ دنده و همچنین پزشکان به کشورهای در سراسر اروپا از جمله سخت-آمار و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و همچنین مکان های با ضعف سیستم های پزشکی مانند بلغارستان و صربستان.

“ایالات متحده به طور کامل به هدر رفتن وقت با ارزش است که چین برنده برای جهان” گفت: Geng Shuang چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه.

Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری کارشناس وعده داده است که تجهیزات پزشکی در حال شروع به ریختن در و خواهد بود “به وضوح کارگردانی برای کسانی که نقاط داغ که به آن نیاز دارید.”

در ضمن تلاش برای سریع اقتصادی بسته امداد از کنگره شک و تردید عمل. مجلس سنای آمریکا رای دادند در برابر پیشبرد نزدیک به 2 تریلیون دلار طرح که سرپا نگه داشتن کسب و کار و ارسال تسکین چک به خانواده های آمریکایی. دموکرات استدلال آن را کج و به سمت شرکت به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. یکی دیگر از رای بود و انتظار می رود روز شنبه.

تاخیر را تکان داد سرمایه گذاران به عنوان تجمع لغو رویدادهای بزرگ و کوچک و افزایش تعداد بیکاران و گسترده ای از عقب نشینی در هزینه.

در سراسر جهان بیش از 350000 نفر آلوده شده اند و 15000 نفر از ویروس. به عنوان موارد در چین زوال یافت خطرات به اروپا و ایالات متحده آمریکا به طرزی اگر چه آلمان روز دوشنبه با احتیاط گزارش برخی مسطح از آن عفونت منحنی.

تنها پس از چند هفته در ایالات متحده بیش از 35,000 موارد و بیش از 400 مرگ و میر. نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز دستور داده اند که ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها را به دلیل ضروری به بیرون بروید.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 100 ، 000 نفر بهبود یافته اند عمدتا در چین است.

مقامات نگه داشته تا خود را از فشار به مردم به در خانه بمانند اما برخی از آنها به وضوح به گوش دادن نیست.

سایت های رسانه های اجتماعی نشان داد عکس از بسته بندی های زیرزمینی لندن قطار.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock شرح آن نادیده گرفتن دولت اجتماعی فاصله توصیه به عنوان “بسیار خودخواه” و هشدار داد که قوانین سختگیرانه تر ممکن است به زودی.

“اگر مردم به عرض 2 متر از دیگران که با آنها زندگی نمی کنند سپس آنها در حال کمک به گسترش این ویروس,” او گفت:. “و عواقب ناشی از آن هزینه های زندگی می کند.”

کشورهای دیگر هر چند گفت که این محدودیت ها مشغول به کار بودند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

پس از 12 روز ملی مستند در دانمارک “ما با هم موفق به تغییر رفتار ما بسیار اساسی” نخست وزیر Metter Fredericksen گفت: در گسترش بسته شدن تا اواسط ماه آوریل است.

ایتالیا عفونت در ادامه به سنبله ضربه 59,000 موارد و 5,476 مرگ و میر و هند در زمان فوق العاده ای گام از خاموش کردن ملت سیستم راه آهن این است که نیروی حیاتی کشور از 1.3 میلیارد نفر است. ورود به جهانی همه گیر در سوریه و همچنین نوار غزه نگرانی از آن می تواند اجرا شایع در برخی از آسیب پذیر ترین مناطق در خاورمیانه.

دو نفر از مسافران این ویروس آلوده الماس شاهزاده خانم کروز کشتی درگذشت آوردن به 10 تعداد مرگ و میر ناشی از کشتی است که تا به حال بیش از 700 عفونت و می ایستد به عنوان یک مثال از چگونگی حاوی شیوع.

با مراسم عروسی و دیگر اجتماعات بزرگ ممنوع در بسیاری از مکان های بی حد و حصر تعداد تدفین در حال رفتن به جلو با چیزی بیش از یک وزیر در یک مراسم تشییع جنازه به خانه کارمند و یکی از عزیزان به شهادت.

جمهوریخواه رند پل از کنتاکی شد اولین سناتور ایالات متحده به اعلام او آلوده پیوستن به امثال مشاهیر مانند opera سوپراستار Plácido Domingo. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خودش را در قرنطینه پس از یک دکتر که به او واکسن ذات الریه آزمایش مثبت است. ایالت مینه سوتا ctq سابق ریاست جمهوری نامزد فاش کرد که شوهرش آلوده شد.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اذعان کرد که به تعویق انداختن این سال بازیهای المپیک تابستانی می تواند اجتناب ناپذیر است. کانادا و استرالیا به اضافه فشار در المپیک دهندگان نشان می دهد که نمی خواهد ارسال ورزشکاران به توکیو در این تابستان. کمیته بین المللی المپیک گفت: این امر بررسی وضعیت بیش از چند هفته آینده.

مرکزی چین در شهر ووهان که در آن شیوع اول ظهور روز دوشنبه گفت این است که در حال حاضر اجازه می دهد ساکنان جنبش محدود به آن ماه بلند مستند به تدریج برطرف.

دانشمندان در لندن پیش بینی کرد که این بیماری همه گیر مرگ و میر به راحتی می تواند بالای 1 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی.

اما تهمت پیشنهاد کرد که راه حل برای مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله در سراسر جهان مالی بدون درد ممکن است بیشتر و مضر تر از شیوع خود و قول داد به ارزیابی مجدد محدودیت دولت پس از 15 روز از ایالات متحده shutdown.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بود بدتر از این مشکل به خودی خود” او است.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر