چه نوع از یک سال آیا شما تا به حال ؟ من 2019 شده است عجیب و غریب. من به عنوان مشخص شده در پست قبلی قرار دادم اساسی آژانس نرخ در ابتدای سال بدون به درستی این ترکیب با یک بازاریابی تلاش برای اطمینان حاصل شود من می خواهم که به اندازه کافی جدید و مستقیم مشتریان برای جبران اجتناب ناپذیر افت در آژانس کار می کنند. من برای پرداخت این اشتباه با داشتن بیش شل دوره زمانی که من احساس موظف به شغل bristling با پرچم های قرمز و در نتیجه قابل پیش بینی شده است یک سال از کابوس پروژه که برخی از آنها من را نیز شرح داده شده در پست دیگری.

اما سال نیز تا به حال آن upsides. در آغاز سال من در زمان یکی دیگر از شراب البته برای بهبود تخصص من در یکی از مناطق متخصص. جدا از لذت بردن از آن را تا حد زیادی و یادگیری زیادی در مورد شراب, من به پایان رسید تا با شراب و ارواح آموزش و پرورش اعتماد (WSET به دوستان خود) سطح 3 گواهی. فراتر از دانش تخصصی است که شما می توانید اشتراک خود را به ترجمه یکی دیگر از جنبه مفید در مورد انجام متخصص CPD است که اعتماد به نفس را به شما می دهد که در هنگام برخورد با مشتریان. به تازگی به عنوان مثال من در یک رویداد شراب که در آن حدود 100 تولید کنندگان – همه مشتریان بالقوه – تا به حال نمونه برای مزه. قادر به رفتن به آنها را امتحان کنید خود را شراب و می دانم که به اندازه کافی برای گپ زدن به آنها در مورد آن با درجه مناسب از دانش چیزی بود که من نمی توانستم فکر بدون انجام دو شراب دوره من گرفته ام (اول شد WSET سطح 2). همان اعمال را برای هر متخصص منطقه شما می توانید نام.

در ماه مه رفتم به اولین ITI کنفرانس در شفیلد که من در مورد این پست نوشت. داشتن پیوست ITI نسبتا به تازگی من می خواستم برای دیدن آنچه که یکی از آن کنفرانس بود و من favourably تحت تاثیر قرار. آن را بسیار به خوبی سازمان یافته و کیفیت بلندگو بالا بود با امثال دیوید Jemielity و کریس دوربان ارائه شد و همچنین بسیاری از سرگرم کننده است. من هم دلیل دیگری وجود داشته باشد پس از ویکتوریا صبر و من داده شد این شانس را به ما RevClub پروژه (شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آنچه RevClub در مورد اینجا). قبل از ما تا به حال تنها با توجه به کارگاه ها و صحبت کردن در مقابل چنین مخاطبان زیادی تجربه جدیدی بود. اما به غیر از یک یا دو زمان سکسکه (نکته: تله پاتی با copresenter می تواند واقعا مفید است اگر شما در پیدا کردن شما در حال رفتن بیش از حد سریع و نیاز به اضافه کردن مواد اضافی است که شما قطع شده پیش از آن در ترس از overrunning) آن همه رفت و نقص و وجود دارد مقدار زیادی از علاقه پس از آن در راه ما تنظیم می کند.

گسترش این کلمه در مورد RevClub بود, در واقع یک موضوع بزرگ برای 2019 به من نوشت: در یکی دیگر از پست. چند هفته پس از شفیلد من در Aberdour در نزدیکی ادینبورگ با RevClub دیگر عضو تیم Gutteridge به یک روز کارگاه به ITI اسکاتلند از شبکه. در راه این بود که مخالف نوع تجربه به ITI کنفرانس. بود که سریع و شدید و بیشتر درگیر صحبت کردن در مخاطب است. این بود که آرام و تعاملی شامل مقدار کمتر صحبت کردن با ما و خیلی بیشتر فعالیت های ما شرکت کنندگان است. ما نیز تا به حال برای تهیه برخی از مترجمان کار کردن در زبان انگلیسی – اولین بار ما تا به حال به طراحی فعالیت های از این نوع است. من مطیع حافظه از روز سرگردان در اطراف هتل که در آن رویداد برگزار شد گوش دادن به های مختلف گروه های کوچک کار ما ورزش است. مقدار زیادی از انگلیسی صحبت می شد اما در اینجا وجود دارد برخی از مترجمان زبان فرانسه وجود دارد آنها صحبت به زبان آلمانی و در اطراف میز در گوشه ای از آنها صحبت شد ، این احساس به عنوان اگر RevClub ایده واقعا در حال رشد بود به چیزی بزرگتر و پیچیده تر از ما همیشه می تواند تصور است.

در سال 2018 تیم و ویکتوریا و من تا به حال همه برای اولین بار ملاقات نمود در این ملاقات کنفرانس در خرنا (شهر), که در آن ما به یک RevClub کارگاه. در این سال هیچ یک از آنها در METM19 در تقسیم و درگیری من وجود دارد و نه متفاوت. من موافقت می خواهم برای هماهنگ کردن گزارش جلسات توسط کسانی که حضور در آنها را که ما به نام “تواریخ”. من درگیر کار استخدام chroniclers مطمئن شوید که ما به عنوان بسیاری از جلسات که ممکن است تحت پوشش و هماهنگی این گزارش به عنوان آنها در آمد و پس از این کنفرانس است. من ارسال یک لینک به آنها را در اینجا به دلیل آنها در دسترس هستند فقط برای ملاقات اعضای, اما آنها یک راه خوب برای هر کسی که تا به حال از دست رفته این کنفرانس و یا کسی که مایل به دریافت یک طعم از یک جلسه آنها تا به حال شده است قادر به حضور به عقب بر آنچه تا به حال اتفاق می افتد شده است.

اما یک مترجم نمی تواند زندگی می کنند در کنفرانس ها به تنهایی و اگرچه کار شده و نامنظم تر از من می خواهم در این سال شده اند وجود دارد برخی از پروژه های جالب. مورد علاقه های شما باید شامل یک وب سایت به صورت عمده موزه در بارسلونا کار من به خصوص افتخار هم به دلیل از کار خود و دلیل آن را نتیجه مستقیم تلاش های بازاریابی خود من در اینجا توضیح داده شده و یک کتاب در مورد یک تاریخی شرکت در شهر جایی که من زندگی می کنند تولید شده در رابطه با ما موزه محلی. شرکت تولید رازیانه لیکور و به ویژه جالب است به دلیل آن بود که در تولد, بازاریابی, راه اندازی پوستر از هنرمندان شناخته شده و در آوردن یک پيشينه شکل بطری.

بازاریابی است که قطعا چیزی است که من قصد دارم به آن را به اولویت بندی در سال جدید است. برای بیش از حد طولانی من شده است هل دادن آن را به حاشیه مشغول به کار بر روی آن در ساعت های عجیب و غریب از شب و یا زمانی که من هیچ چیز دیگری برای انجام این کار. اما من می توانم با استفاده از زمان به عنوان بهانه ای هر بیشتر. به دلایل شخصی (پسر من به تازگی آغاز شده و متوسطه بنابراین ما باید برای دیدن او هر روز صبح برای یک 8 صبح شروع) من باید زمان بیشتری برای کار از من استفاده می شود به. با این حال من شده است با استفاده از آن زمان بسیار بد اجازه می دهد که کار من را برای گسترش و آن را پر کنید. من در سال جدید حل خواهد شد به کار کارآمد به اندازه کافی به طوری که من می توانید با استفاده از این زمان ثروت باد آورده برای بازاریابی است. به تقویت این من نیز اولویت بندی مشتری بالقوه حوادث بیش از هر دیگر قصد دارد به سرمایه گذاری در خارج از دفتر. مترجم حوادث خواهد شد در نظر گرفتن جایگاه دوم در سال 2020 است.

من دیگر قطعنامه خواهد شد را به یک مقدار سخت تر خط به نوع کار من قبول می کنم. در این سال من نوشته ام یک زن و شوهر از پست ها در مورد پروژه هایی که رفته اند اشتباه – شغل من هرگز نباید گرفته اند. در سال آینده حتی اگر نتیجه گرفتن یک ضربه مالی. من می خواهم به من به نوبه خود بر روی این پروژه. هر زمان من به دست آوردن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازاریابی من نیاز به انجام برای جبران تعادل. من می دانم این است که پایه عقل سلیم و من باید استفاده از آن را در تمام طول اما مانند بسیاری از ما من خوب نیست در کوتاه بودن کار و من معمولا ترجیح می دهم به انجام کاری ارائه پرداخت مناسب به انجام هیچ چیز نیست. اما آن زمان من نگاه فراتر از مالی کوتاه مدت خط پایین نسبت به آینده خود را به خوبی بودن.

بنابراین شاید کمتر در کوتاه مدت اما بهتر کار می کنند و یک استراتژی برای پیدا کردن مشتریان که در حال رفتن به من را بیشتر از آن. این طرح برای سال 2020 است. اگر چه همانطور که می دانیم سال همیشه کار نمی کند دقیقا راه ما قصد داریم…

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly

ایندکسر