Out-of-towners که رفت به 7-Eleven برای ‘ضروری نوشیدنی’ هستند جریمه 1000 $در هر

اجرا به 7-Eleven آمد و در یک قیمت سنگین برای هفت نفر جمعه شب به عنوان سانتا کروز پلیس اشاره کرد و آنها را هر 1000 دلار برای نقض پناهگاه های محلی-در-محل قوانین.

جمع آوری — که مقامات به نام گران پاتوق — صورت گرفت در یک شعبه از فروشگاه راحتی در اقیانوس خیابان با توجه به سانتا کروز, اداره پلیس.

پلیس گفت: بازدید کنندگان از فرمونت است که بیش از 40 مایل دور.

“نه هوشمند” گروه نوشت: در Facebook. “هر کس باید در حال حاضر می دانیم که این زمان برای دیدار و حزب است.”

تبلیغات

پلیس گفت که این بلیط باید “کمک به این بچه ها به یاد داشته باشید زمان خود را در سانتا کروز.”

همه از شهرستان سانتا کروز زندگی می کردند تحت یک “پناهگاه در محل” منظور از مارس 16. همان می رود برای آالمدا کانتی که در آن فرمونت واقع شده است.

این دستورالعمل ها — که به معنای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 — نوار مجامع عمومی و تصریح می کند که ساکنان باید خانه های خود را ترک تنها برای اهداف تلقی می شود ضروری است.

تبلیغات

در چشم سانتا کروز رئیس پلیس اندرو میلز خارج از شهر آبجو با خدا ممنوع اجرای برآورده نمی کنند که استاندارد است.

“بازدیدکنندگان آمد از فریمانت به گرفتن برخی از ‘ضروری’ نوشیدنی. اساسا همه آنها 1000 $داده بلیط برای جرعه نقض” او در توییتر نوشت. “اگر شما از سانتا کروز و شما قرار داده و جامعه ما در معرض خطر, شما می توانید یک بلیط.”

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود داشته 88 تایید coronavirus عفونت در میان شهرستان سانتا کروز ساکنان به گفته مقامات بهداشتی. یک فرد فوت شده به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و 36 نفر دیگر بهبود یافته اند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im