اتاوا کمک های مورد نیاز به طوری مسافران دنبال قرنطینه برنامه, B. C. بالا دکتر می گوید

ویکتوریا—بریتیش کلمبیا بالا دکتر می گوید به شدت او را تشویق می کند که دولت فدرال برای استفاده از منابع آن برای نظارت بین المللی مسافران وارد استان است.

دکتر بانی هنری می گوید: خدمتگزاران مردم از های مختلف استانی وزارتخانه انجام شده است که کار برای اطمینان از حدود 18000 نفر تا کنون به دنبال خود انزوا قصد دارد پس از بازگشت به B. C.

هنری می گوید: “خیلی دقیق پیگیری” مورد نیاز است اگر و زمانی که مرز بین ایالات متحده و کانادا است بازگشایی به اطمینان حاصل شود که هر کسی با علائم COVID-19 نیست انتقال بیماری به دیگران.

او می گوید: بحث انتظار می رود که برگزار می شود با او فدرال همتایان چگونه است که می توان با کمک از اتاوا. نمایندگان برای دولت فدرال بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هنری می گوید: این استان است beefing تا بهداشت عمومی تیم در این تابستان برای اطمینان تست ردیابی و پیگیری از بیماری نگه داشته است تا قبل از اینکه بیشتر موارد احتمالی در پاییز با ورود سایر بیماری های تنفسی.

او اعلام کرده است 10 مورد جدید از COVID-19 و دو مرگ و میر بالغ بر یک در مجموع 157 مرگ و میر در استان است.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>