اتاوا به استان: نمی پنجه پشت CERB برای کارگران در کمک های اجتماعی

اتاوا مشاوره استان به پنجه پشت کانادا واکنش اضطراری مزایای از مردم در کمک های اجتماعی که از دست داده اند با دستمزد کم کار می کنند با توجه به COVID-19 بحران است.

کارلا Qualtrough فدرال وزیر برای استخدام نیروی کار توسعه و ورود ناتوانی است “مطرح شده با همتایان اهمیت حصول اطمینان از کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند و استانی و منطقه ای کمک های اجتماعی برنامه های کار با هم برای حمایت از کانادایی و کسانی که کانادایی که در حال دریافت CERB نیست جریمه” یک سخنگوی وزیر روز دوشنبه گفت:.

“دولت ما معتقد است که CERB نیاز به در نظر گرفته معاف توسط استان ها و مناطق در همان راه به عنوان کانادا کودک بهره مند شوند برای اطمینان از آسیب پذیر کانادایی ها نمی افتد” گفت: Marielle Hossack در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

این بیانیه می آید که برخی از ساکنان انتاریو در کمک های اجتماعی که خود را از دست فقر در سطح مشاغل در حال دریافت تا آنجا که $3,500 در CERB پرداخت برای پوشش دستمزد از دست رفته در ماه های مارس و آوریل است.

اتاوا شروع به صدور CERB پرداخت 2000 دلار در ماه در هفته گذشته برای هر کارگر که از دست رفته کار خود را با توجه به همه گیر و به دست آورده حداقل 5000 دلار در 12 ماه گذشته. پرداخت مبلغ به 500 دلار در هفته و عطف به ماسبق به 15 مارس. آنها انتظار می رود برای ادامه برای چهار ماه.

اما بسیاری از مردم در کمک های اجتماعی نگران پارک ملکه در حال رفتن به پشت پنجه پول و پا زدن آنها را خاموش استانی مزایای آنها را بدتر.

“من نمی دانم که چگونه به حتی گزارش این درآمد گفت:” الیزابت تریسی است که با این نسخهها کار تمام وقت در حالی که شریک زندگی خود را که کور است متکی, Ontario Disability Support Program مزایای. آنها دریافت $1,750 یک ماه به عنوان یک زن و شوهر در ODSP منهای یک درصد از تریسی دستمزد.

با توجه به مسائل مربوط به سلامت تریسی مجبور به ترک شغل خود را در یک داروخانه مارس 15 وقتی استان تحمیل فیزیکی فاصله مورد نیاز به سرعت گسترش COVID-19.

“وجود دارد هیچ پرداخت و یا به نفع خرد (با CERB پرداخت). فقط این سپرده را به حساب بانکی من گفت:” تریسی, 62. “من در از دست دادن با این و نمی خواهید برای دریافت dinged با داشتن به پرداخت ODSP یا CERB برای هر پرداخت.”

در حالی که انتاریو است که هنوز هم “بررسی” این CERB و “با توجه به” آثار آن بر مردم دریافت کمک های اجتماعی تریسی و دیگران امیدوار بودند اتاوا خواهد روشن کردن سردرگمی و درخواست استان برای معاف موقت فدرال بهره مندی از clawbacks به عنوان Qualtrough آیا شنبه.

Qualtrough بیانیه آمده است “بسیار لذت بخش است” گفت: تورنتو, سیاسی اجتماعی, متخصص جان استاپلتون سابق انتاریو خدمات اجتماعی بوروکرات. “این است که در روح یک سنت طولانی مدت از غیر حزبی درخواست به استان از وزیران فدرال رفتن 40 سال است.”

“مردم در کمک های اجتماعی (در انتاریو) که وحی گزارش درآمد خود را هر دو هفته نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها گزارش چنین مبلغ زیادی از پول” او در مصاحبه ای گفت:. “و بسیاری از کسانی که گزارش آن را ممکن است برای پیدا کردن خود را لگد کردن سیستم در ماه آینده بدون دارو و مزایای پزشکی.”

مردم در کمک های اجتماعی که سقوط درآمد بین 40 درصد و 60 درصد زیر خط فقر هستند در میان محروم ترین زمانی که آن را به می آید اجتماعی منزوی و کمبود برنامه های اجتماعی از جمله مواد غذایی بانک ها و حمایت های دیگر با توجه به همه گیر استاپلتون اشاره کرد.

“مطمئنا کسانی که کار کرده اند به افزایش ناچیز مزایای نباید punished,” او گفت:. “و قطعا استان نباید چنگ زدن به عقب و حفره ها این پول فدرال.”

بیش از 960,000 مردم در انتاریو تکیه بر کمک های اجتماعی یا ODSP برای افراد معلول و یا انتاریو کار می کند برای کسانی که تلقی قادر به کار است. در مورد 75,000 از آنها شغل دارند که پرداخت حداقل $5,000 یک سال و بنابراین می تواند واجد شرایط برای CERB, استاپلتون گفت.

انتاریو است که هنوز هم “کار با دولت فدرال به درک جزئیات چگونه CERB خواهد شد نورد” گفت: پالمر Lockridge یک سخنگوی انتاریو وزارت, کودکان, جامعه و خدمات اجتماعی.

“همانطور که این کار در جریان است و این وزارت است و با توجه به اثرات این سود ممکن است در استان ما به کمک های اجتماعی مشتریان ما در حال صحبت کردن با ما استانی و ارضی همتایان برای به دست آوردن درک درستی از چگونه CERB درمان خواهد شد و در سراسر کشور” در ایمیل.

انتاریو به طور خاص پرسید که چگونه اتاوا در حال جمع آوری و به اشتراک گذاری داده ها با ولایت در کارگرانی که دریافت سود Lockridge اضافه شده است.

استاپلتون گفت: او یک “کمی از دلسوزی” برای وزارت بوروکرات تقلا برای درک چگونگی مشمول مالیات CERB تاثیر دیگر برنامه های استانی.

“اما آنها حداقل باید روشن با مردم و به آنها بگویید به گزارش درآمدی خود را به کمک های اجتماعی کارگر) تا زمانی که آنها یک سیاست,” او گفت:.

در حالی که انتاریو می داند چه باید بکنید, B. C. دولت در مارس 2 معاف EI و CERB از کمک های اجتماعی clawbacks در حالی که این استان در تلاش برای حمایت از ساکنان در طول بیماری همه گیر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

ائتلافی از بیش از 130 مراقبت های بهداشتی کارگران و سازمان های جامعه و ساکنان انتاریو در فقر زندگی نوشت, نامه ای سرگشاده به خدمات اجتماعی وزیر Todd Smith, آوریل 7 اصرار پارک ملکه برای افزایش کمک های اجتماعی, نرخ و نه به پشت پنجه CERB از کسانی که در جریان و ODSP که از دست داده اند شغل خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

در بیانیه هفته گذشته NDP نیز نامیده می شود در فورد دولت برای جلوگیری از clawbacks.

“خانواده ها احساس اضطراب در طول این بحران بی سابقه آنها به عنوان نگرانی در مورد سلامت خود شغل خود و پرداخت صورتحساب” گفت: MPP لیزا Gretzky این NDP جامعه و خدمات اجتماعی منتقد. “انتاریو سیاست مجازات خانواده های شاغل و اضافه کردن توهین به جراحت داده شده در حال حاضر abysmally کم کمک های اجتماعی نرخ.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>