بزرگنمایی این تصویر

بازار قفسه ها شده اند تخلیه کاغذ توالت به عنوان مصرف کنندگان به دنبال به سهام تا برای اجتماعی فاصله. اما پلیس در نیوپورت سنگ., خاطر نشان کرد ساکنان که در حال اجرا از کاغذ توالت است و در واقع اضطراری شایسته شماره گیری 911. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

Coronavirus بوده است نه نوع برای تامین کاغذ توالت. همراه با آشکار اقلام مانند ضد عفونی کننده دست و سایر ضدعفونی کننده های رول بافت شده اند به طور فزاینده ای سخت برای پیدا کردن در بازارهای محلی به مردم سهام تا به سر خم کردن در جهانی همه گیر.

اما, لطفا, برای, خوبی, خاطر, عصبی نشوید اگر از شما اجرا.

که حداقل این است که به صورت جدی درخواست از اداره پلیس در نیوپورت سنگ.

“این سخت است به این باور است که ما حتی به این پست. تماس نیست 9-1-1 فقط به خاطر شما فرار از کاغذ توالت” این بخش گفت: ساکنان یک یادآوری ارسال به Facebook در آخر هفته گذشته. “شما زنده خواهد ماند و بدون کمک های ما.”

قفسه های فروشگاه ممکن خیط و پیت کردن با دو لایه در حال حاضر دقیقا — اما پلیس هشدار داد که هر چه مردمی ممکن است فکر می کنم آنها می توانند با کمک این خاص نیاز است. به جای آنها مفید به ارائه برخی از گزینه های جمع آوری شده از حافظهی تاریخ بشر — بداهه ابزار مانند خشک ذرت cobs و صفحات پاره شده از مجلات قدیمی.

“ملوانان قدیمی استفاده می شود طناب و لنگر خطوط آغشته به آب نمک. رومیان باستان با استفاده از یک اسفنج دریایی بر روی چوب نیز در آب نمک خیس” آنها پیشنهاد شده است. “ما یک شهر ساحلی. ما یک مقدار زیادی از آب نمک در دسترس است. پوسته دریا نیز استفاده می شود.”

برای آنچه در آن ارزش برخی از مصرف کنندگان به نظر می رسد جلوتر از آنها.

قیمت محصولات سازندگان گفته اند رسانه های متعدد است که آنها را دیده ام فروش خود را پایین واشر موشک وار رفتن در هفته های اخیر. آسوشیتد پرس گزارش می دهد که دیگران چنین به عنوان یکی از مشاغل در جنوب کالیفرنیا آمده اند تا با شیوه های جدیدی برای دیدار با تقاضا — مانند یک خیابان-گوشه کاغذ توالت ارز.

نیوپورت پلیس به پایان رسید خود را اعلام خدمات عمومی با برخی از کلمات تسکین دهنده.

“این نیز بگذرد” آنها گفت. “فقط همین حالا تماس بگیرید 9-1-1. ما می توانیم شما را به کاغذ توالت.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر