Orange County sheriff می گوید هیچ فوری برنامه ریزی برای آزادی زندانیان اولیه بیش از coronavirus

یک روز پس از اولین اورنج کانتی اهل بیت آزمایش مثبت برای coronavirus بخش کلانتر گفت: آن طرح برای آزادی زندانیان اولیه میان رشد همه گیر تا زمانی که همه گزینه های دیگر خسته شده اند.

حتی به عنوان دیگر شهرستانهای آزادی برخی از زندانیان و محدود کردن تعداد زیادی از مردم به رزرو بازداشت Orange County Sheriff همین بارنز به خبرنگاران گفت: دوشنبه در زندان امکانات می تواند جای حدود 100 زندانی در انزوا در صورت لزوم.

“هدف من این است که هرگز به آزادی مردم زود” بارنز گفت.

اگر چه او گفت که او هیچ برنامه فوری برای آزادی زندانیان بارنز با موفقیت درخواست Orange County Superior Court برای اجازه به آزادی زندانیان محکوم به 60 روز زود است. “ما نیاز به قرار دادن همه چیز را در جدول برای تفکر رو به جلو گرفتن پیش از این و در صورت لزوم آزادی افراد زود از ما بازداشت,” او گفت:.

تبلیغات

بارنز اعلام می آید یک روز پس از 40 سال زندانی در زندان مرکزی در سانتا آنا آزمایش مثبت برای coronavirus. که زندانی است که در زندان به اتهام جنایت پس از ماه ژوئن 2018 در خوابگاه-نوع مسکن. زندانیان در آن واحد مسکن در حال حاضر در قرنطینه و تحت نظارت بارنز گفت. اگر آنها در این نمایشگاه علائم او گفت: آنها را نیز جدا شود و درمان با توجه به دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

شش زندانی در قرنطینه و در انتظار نتایج آزمون.

در تلاش برای متوقف کردن گسترش بیماری در زندان های شهرستان بارنز گفت: نمایندگان مصرف شد “اقدامات شدید.” آنها شامل قبل از بازداشت نمایش از زندانیان چک از کارکنان و لغو بازدیدکننده داشته است و برخی از زندان برنامه های.

“ما شده ایم در مقابل این به عنوان یک احتیاط و اندازه گیری, اجرای استراتژی به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه” بارنز گفت. “ما پروتکل در محل و همیشه برای بیماری مسری و کنترل است.”

تبلیغات

این هفته مقامات بهداشت تایید اورنج کانتی اول مرگ و میر به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد همچنان به صعود. همانطور که از چهارشنبه کلی مورد شمارش شد 187.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im