اورنج کانتی به دنبال افرادی که در تماس با 2 presumptive coronavirus بیماران

اورنج کانتی مقامات بهداشت به دنبال هر کسی که ممکن است در تماس با دو نفر از ساکنان که اعتقاد به کوروناویروس.

مقامات گفته اند که این دو presumptive coronavirus موارد اخیرا در کشورهایی که این ویروس گسترش یافته است.

“ما در حال انجام قوی تماس با تحقیقات — اگر شانس وجود دارد که شما در معرض هر کدام از این موارد در حالی که آنها در جامعه در حالی که عفونی و شما در معرض خطر ابتال به بیماری به عنوان یک نتیجه شما را از شنیدن مقامات بهداشتی,” Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس گفت.

آژانس گفت که ارائه هر گونه اطلاعات در مورد بیماران و یا جایی که آنها زندگی می کردند اما گفت که آنها در شرایط خوبی هستند و در حال استراحت در خانه است.

تبلیغات

“ما در حال انتشار این شهر/شهرستانها اقامت و دلیل خوب است. ما یک وظیفه برای حفاظت از حریم خصوصی از این بیماران و به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات است که می تواند مورد استفاده توسط جامعه برای شناسایی آنها می تواند آسیب” بهداشت و درمان سازمان گفت: در توییتر. “دانستن شهرستان که در آن صورت ساکن نیست به شما ارائه هر گونه حفاظت از بهداشت عمومی به نظر می آید به COVID19.”

بیماران در حال نظارت است اما آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

یک فرودگاه بین المللی لس آنجلس کارگر تایید شد به عنوان ویروس سهشنبه و تا کنون مورد خفیف و جدا شده است, منابع گفت. اعضای خانواده فرد نیز آزمایش شده است.

تبلیغات

این فرد یکی از هفت تایید موارد coronavirus در لس آنجلس که در روز چهارشنبه اعلام کرد یک اورژانس محلی در میان شیوع ساعت قبل از کل ایالت کالیفرنیا با صدور یک جهت مشابه است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im