اورنج کانتی گزارش 3 جدید کروناویروس مرگ و میر به عنوان عفونت بالا 1,300

اورنج کانتی مقامات بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد سه اضافی coronavirus مرتبط با مرگ و میر آوردن تلفات به 22 و پایان دادن به آنچه تا به حال شده یک رشته از روز نسبتا پایین شماره جدید تایید عفونت.

این شهرستان همچنین اعلام اضافی 87 COVID-19 موارد با مجموع در حال حاضر در 1,376. تعداد موارد جدید چهارشنبه اعلام کرد بیش از گذشته سه روز در ترکیب با توجه به مراقبت درمانی اورنج کانتی.

این شهرستان تا به حال شاهد یک کاهش در تعداد عفونت های این هفته — با تنها هفت مورد جدید گزارش دوشنبه و سه شنبه 21 — اگر چه مقامات بهداشت تاکید کرد که به طور کلی روند رو به پایین است به مراتب مهم تر از چند را انتخاب کنید امتیاز داده.

تبلیغات

“هدف ما ماندن در خانه نظم و اجتماعی فاصله است برای پهن کردن منحنی پس از آن به گسترش این موارد در طول زمان و در حالت ایده آل به منظور کاهش حجم از افزایش” دیوید Souleles مدیر عمومی خدمات بهداشتی و درمانی به بخش مراقبت های بهداشتی آژانس روز سه شنبه گفت.

از کسانی که فوت کرده اند, 12 شد حداقل 65 سال و هفت نفر 45 تا 64. دو نفر دیگر سن 25 تا 34 و 35 تا 44. ده نفر از قربانیان زنان و 12 مردان است.

مسئولان شهرستان نیز منتشر شد یک شکست از قربانیان نژاد و قومیت نشان داد که نه از کسانی که مرده بودند آسیایی, پنج سفید شدند یکی دیگر از پنج اسپانیایی بودند یا لاتین و یکی سیاه بود و یا آفریقایی آمریکایی. که اطلاعات در دسترس بود برای این دو باقی مانده قربانیان.

تبلیغات

همانطور که از چهارشنبه 104 نفر در بیمارستان بستری شدند و 45 از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

Countywide, 15,305 افراد آزمایش شده است برای عفونت کروناویروس تا 328 از شنبه. حدود 58 درصد از کسانی که تست مثبت حداقل 45 سال.

تبلیغات

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>