اورنج کانتی گزارش 1 جدید کروناویروس مرگ; مقامات ستایش اجتماعی فاصله

اورنج کانتی مقامات دوشنبه گزارش داد یکی اضافی coronavirus مرتبط, مرگ, افزایش تلفات به 33.

این شهرستان همچنین اعلام اضافی 41 COVID-19 موارد با مجموع در حال حاضر در 1,676. وجود دارد 142 موارد گزارش شده بیش از شنبه و یکشنبه با توجه به مراقبت درمانی اورنج کانتی.

در حالی که در این شهرستان شاهد کاهش در تعدادی از عفونت در اوایل هفته گذشته با تنها هفت مورد جدید دوشنبه و سه شنبه 21 نفر تعداد شات بازگشت تا در طول روز است که به دنبال.

دیوید Souleles مدیر عمومی خدمات بهداشتی و درمانی به بخش مراقبت های بهداشتی در آژانس گفت: در طول یک شنبه اخبار جلسه که بستری شدن در بیمارستان باقی مانده اند “نسبتا مسطح در حالی که” و این که تعداد کل موارد بوده است دو برابر کمتر و فرکانس.

تبلیغات

“کسانی که همه شاخص ها به ما که تلاشهای اجتماعی فاصله و تلاش دیگر ما خواسته اند جامعه ما به انجام در حال کمک به شروع به پهن کردن ما منحنی کمی,” او گفت:.

به گفته مقامات شهرستان است که به دنبال راه هایی برای کاهش تاثیر درآمد از ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر.

اورنج کانتی هیئت ناظران معاون میشل فولاد گفت که از کمیته موقت با گرد هم آوردن رهبران کسب و کار برای ایجاد یک طرح به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی خود را داشته باشند اولین جلسه روز سه شنبه.

شهرستان اجرایی فرانک کیم گفت: مقامات شده اند به دنبال گسترش ظرفیت هتل برای اولین پاسخ دهندگان و زندگی مردم در شلوغ مسکن واحد که ممکن است نیاز به یک محل امن تر به خود منزوی.

تبلیغات

از کسانی که فوت کرده اند, 19 شد حداقل 65 سال و 11 بودند 45 تا 64. دو قربانیان سنی 25 تا 34 و یکی سنی 35 تا 44. بیست قربانیان شده اند مردان و 13 شده اند زنان است.

مسئولان شهرستان نیز منتشر شد یک شکست از قربانیان نژاد و قومیت نشان داد که 11 از کسانی که مرده بودند آسیایی, nine, لاتینی, هشت بودند سفید و دو سیاه پوست بودند. اطلاعات در دسترس بود برای باقی مانده قربانیان.

با توجه به اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی آژانس 18,766 افراد آزمایش شده توسط شهرستان و تجاری labs به تاریخ.

طی چند روز گذشته از شهرستان های مختلف دیده می شود تظاهرات خواستار لغو اقامت در خانه سفارشات در کالیفرنیا است. در سن کلمنت کسب و کار منطقه معترضان در روز یکشنبه برگزار شد تا نشانه هایی است که خواندن “باز ما سواحل” “Let Me Be, رایگان” “آزادی ضروری است” و “رسانه ها ویروس است.” روز جمعه در یک گروه بیش از 100 معترض با تجمع در هانتینگتون بیچ.

تبلیغات

شهرستان سرپرست دونالد واگنر گفت که معترضان شده اند قانونی ورزش 1 خود را اصلاح حقوق.

“چه شما در حال دیدن یک تعداد زیادی از مردم در اطراف شهرستان به درستی پرسیدن سوال … ‘ما چگونه این شهرستان به عقب باز برای کسب و کار؟'” او گفت:. “مردمی هستند که حق پرسیدن این سوالات و آنها می خواهند پاسخ خود را از دولت است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>