اورنج کانتی نگه می دارد سواحل باز اما می گوید که خارجی ها به دور ماندن در طول موج گرما

برخی از اورنج کانتی سواحل باز به عنوان منطقه بزرگ موج گرما از سال بازدید کالیفرنیای جنوبی است.

در حالی که مردم از دیدن O. C. سواحل خواهد بود قادر به گرفتن بر روی شن و ماسه و آب با مناسب اجتماعی فاصله های پارکینگ بسته باقی خواهد ماند. و مقامات در حال ترغیب خارجی ها به دور ماندن.

که ممکن است سخت ترین: لوس آنجلس سواحل (به عنوان به خوبی به عنوان مسیرهای پیاده روی و مناطق تفریحی) باقی می ماند بسته شده است. بنابراین اورنج کانتی سواحل که ممکن است در نهایت یک قرعه کشی بزرگ.

در اینجا نگاهی به جزئیات:

اورنج کانتی

اورنج کانتی مقامات مورد بحث این هفته که آیا به سواحل شهرستان و مسیرهای پیاده روی در آینده موج گرما پس از ساکنان ساحلی نگرانی در مورد out-of-towners نزولی در جوامع خود را در droves. پس از شهرستانهای اطراف به طور کامل توقیف خود را در سواحل اورنج کانتی بوده است هولناک با مردم لس آنجلس و سن دیگو شهرستان و اینلند امپایر سرپرست لیزا بارتلت گفت: در این هفته.

تبلیغات

“هنگامی که شما یک نگاهی به مردمی که در حال پایین آمدن آنها نه تنها پیوستن به امن تر-در-خانه سیاست در جوامع خود آنها و نه حتی ماندن در خود شهرستان است. به خصوص با آب و هوای گرم من فکر می کنم آن را برای رفتن به مشکل” او گفت:.

اورنج کانتی مقامات در نهایت تصمیم به نگه داشتن سواحل باز و اما در سمت چپ در محل پارکینگ محدودیت های آن را کاهش می دهد دسترسی داشته باشید. برخی از شهرستانها از جمله لاگونا بیچ و مهر و موم در ساحل بسته شده اند امتداد شن و ماسه در صلاحیت این دادگاه ها.

لاگونا بیچ

لاگونا بیچ بسته تمام آن متعلق به شهرستان سواحلمجاور ساحل پارک ها و trailheads در ماه مارس آن را برای اولین بار در شهرستان به انجام این کار در اورنج کانتی. مقامات ابراز نگرانی در مورد شهرستان, سواحل, فقط در خارج از شهر باز بودن در طول موج گرما.

لاگونا بیچ شهردار باب واندن خواسته اورنج کانتی هیئت ناظران این هفته به سواحل پیش از آب و هوای گرم.

تبلیغات

“این به این معنی است که بازدید کنندگان خواهد بود رفتن به فقط چند سواحل و مسیرهای پیاده روی که در حال باز کردن و تمرین های اجتماعی فاصله دشوار خواهد بود و توسط برخی از نادیده گرفته” واندن نوشت. “ما را همه دیده اند تصویری از سواحل فلوریدا است که به تازگی بازگشایی شد و هیچ دلیلی برای انتظار نتیجه ای متفاوت در اینجا با آب و هوای گرم در حال آمدن است.”

سن کلمنت

پس از دو هفته از بسته شدن مقامات در جنوبی اورنج کانتی شهر رای دادند سهشنبه اجازه می دهد تا “اوقات فراغت” در سواحل شهرستان و ساحلی و مسیرهای پیاده روی. پارکینگ دسترسی محدود خواهد شد.

لس آنجلس

محلی و ایالتی و فدرال را به اجرا ادامه تعطیلی و یا به شدت محدود دسترسی به صدها نفر از سواحل پارک مسیرهای پیاده روی و جنگل همه مرحله به مرحله در اوایل ماه مارس. در عین حال به عنوان اقدامات حرکت به دومین ماه از اجرای تفاوت در سیاست های دولت و اجرای تبدیل شده اند بیشتر آشکار است.

L. A. رئیس پلیس میشل مور به نام بر Angelenos به مقاومت در برابر اصرار به سر ممنوع سواحل و مسیرهای پیاده روی به عنوان درجه حرارت انتظار می رود به پیش افتادن از 90 درجه در روزهای آینده.

تبلیغات

“اجتناب از آن غیر ضروری و فعالیت” مور گفت. “ذخیره ضعف ما نیاز به شما نصیحت.”

شهرستان ونتورا

شهرستان ونتورا کاسته سخت آن بسته شدن در پارک ها و سواحل این هفته در تلاش برای کمک به ساکنان ماندن ذهنی و جسمی سالم میان coronavirus بیماری همه گیر.

تحت یک اصلاح فرمانساکنان هم اکنون می توانید دسترسی به این شهر سواحل اسکله تفرجگاه ها و پارک ها به عنوان طولانی به عنوان آنها در حفظ و فاصله آنها از یکدیگر و فعال باقی می ماند. مردم می تواند راه رفتن به عقب و جلو بر روی اسکله و یا شن و ماسه اما مجاز به نشستن و یا ایستادن در برابر نرده به ماهی به عنوان مثال.

شهرستان سواحل نیز باز است.

تبلیغات

شهرستان ونتورا مقامات همچنین به تازگی اصلاح اقامت خود را به خوبی در صفحه اصلی به منظور اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی مکان فیزیکی با 10 کارگران به عنوان طولانی به عنوان آنها را از خدمت ، زمین های گلف و دوچرخه مغازه ها نیز شده اند مجاز به بازگشایی همراه با فرد خرید و فروش وسایل نقلیه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>