مرگ و میر در اورنج کانتی از coronavirus افزایش به 14 با مجموع تعداد موارد افزایش به 786 مقامات میگویند.

تعداد تلفات افزایش یافت و از 13 روز جمعه و موارد رشد 75.

مقامات گفت: 112 COVID-19 بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری با 71 در بخش مراقبت های تخت.

به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش countywide محلی مقامات بهداشت در حال حاضر گفت: شهروندان باید در نظر پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها بیرون بروید.

تبلیغات

“استفاده از یک پارچه صورت پوشش در هنگام خروج از خانه برای فعالیت های ضروری ممکن است کمک به کاهش گسترش COVID-19 ساکنان که مثبت هستند اما لازم نیست که هر گونه علائم” اورنج کانتی سلامت افسر دکتر Nichole سریع در بیانیه ای گفت. “این مهم است که اعضای جامعه به یاد داشته باشید که پوشش صورت نیست جایگزینی برای پیشگیری از اقدامات مانند اجتماعی فاصله و مکرر دست شوییکه همچنان بهترین راه برای محافظت از خودتان را.”

نیوپورت بیچ قرار دادن شش هفته توقف در اجاره تعطیلات در آخرین حرکت برای tamp پایین تعدادی از بازدید کنندگان در طول coronavirus بیماری همه گیر. شورای شهر تصمیم بر توقف شب جمعه.

Councilwoman دایان دیکسون گفت: نیروهای بازار محور توسط stay-at-home سفارشات در کالیفرنیا و در سراسر کشور در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث بیماری تنفسی COVID-19 — باید حذف شود تا 95 درصد از محلی کوتاه مدت اجاره کسب و کار. اما نیوپورت است “جذاب مزاحمت” او گفت:.

“آنچه که من نگران … است که 5 درصد” دیکسون گفت. “چرا مردم هنوز هم در حال آمدن به ساحل نیوپورت?”

تبلیغات

رهبران کسب و کار و مقامات منتخب سعی کرده اند به سهولت خرید اینترنتی از نابود پایه مشتری با کمک به کسب و کار به دست آوردن دسترسی به وام از آمریکا اداره کسب و کار کوچک. کسب و کارهای کوچک در حال التماس برای خریداران به خرید محلی.

کوستا مسا نگاه به تسهیل این فرایند را برای کسب و کارهای محلی توسط کاوش با همکاری اورنج کانتی Inland Empire کوچک مرکز توسعه کسب و کار شبکه است. مشاوره و آموزش مرکز میزبانی Cal State فولرتون است که به کمک کسب و کارهای کوچک در سراسر منطقه به عنوان حرکت آنها SBA وام روند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im