اورنج کانتی ایجاد دستورالعمل برای زمانی که کسب و کار بازگشایی

نارنجی شهرستان هیئت ناظران به اتفاق آرا تصویب مجموعه ای از کسب و کار و دستورالعمل های جمعه که می تواند کمک به اطلاع رسانی شهرستان, احتمالی, کاهش, stay-در-خانه قوانین است که باید کمک کند گسترش coronavirus.

شهرستان است که به دنبال “اعتصاب تعادل بین نیاز به ادامه حفاظت از این بیماری و نیاز به اقتصاد به تابع دوباره” سرپرست همین واگنر گفت.

“این دستورالعمل در نظر گرفته شده به وضوح دولت حداقل است که صاحبان کسب و کار و اپراتورها باید انجام دهید, در علاوه بر این به زیر همه قوانین قضایی سفارشات,” او گفت:.

کارفرمایان باید نیاز مشتری رو کارگران به پوشیدن دستکش یکبار مصرف و یا شستن دست های خود و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست هر 30 دقیقه با توجه به دستورالعمل.

تبلیغات

“پوشش صورت باید به همه کارکنان” دستورالعمل دولت است. “همه کارکنان قبل از شروع یک تغییر باید خود را به درجه حرارت گرفته شده و اجازه داده نمی شود به کار بر خواندن دمای بالای 100.4 درجه است.”

کاربران “همچنین باید از پوشیدن مناسب چهره و پوشش” دستورالعمل اضافه کنید.

کسب و کار نیز باید “هر گونه تلاش برای محدود کردن نقاط تماس” با توجه به دستورالعمل و “به طور قابل توجهی افزایش می دهد [که] فرکانس مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های کاری و تجهیزات.”

این دستورالعمل همچنین شامل جمله بندی مربوط به فاصله فیزیکی در محل کار — “حداقل شش پا باید حفظ شود بین مشتری رو به کارکنان و عموم مردم و به حدی عملی بین کارکنان ایستگاه های کاری. که در آن شش پا … بین ایستگاه های کاری غیر عملی است, پوشش صورت باید پوشیده شود.”

تبلیغات

هنگامی که عملی کسب و کار نیز باید اجازه می دهد از راه دور با توجه به دستورالعمل.

صرف نظر از آنچه در دستورالعمل شهرستان تصویب دولت نهایی می گویند در هنگامی که و چگونه کسب و کار می توانید به بالا و در حال اجرا است.

وجود دارد می تواند پیشرفت در این جبهه ، رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت که کسب و کار دیده می شود به عنوان ارائه کمتر در معرض خطر گسترش coronavirus می تواند در عرض چند هفته آینده.

او گفت که در تماس خواهد بود ساخته شده بر اساس داده ها و شکل های بهداشت عمومی ملاحظات.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de