اورنج کانتی coronavirus عفونت بیش از دو برابر در یک هفته در حال حاضر بالای 700

اورنج کانتی گزارش 57 جدید کروناویروس عفونت جمعه پیاده روی مجموع آن تعداد از موارد به 711 — بیش از دو برابر آنچه در آن بود یک هفته پیش.

شهرستان تلفات بدون تغییر باقی مانده است در 13 — اولین بار در چهار روز که بیشتر COVID-19-مربوط به مرگ و میر شده اند گزارش شده در منطقه است.

Countywide, 103 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری 44 از آنها در بخش مراقبت های ویژه با توجه به مراقبت درمانی اورنج کانتی.

به تاریخ 8,727 افراد آزمایش شده است برای عفونت کروناویروس در شهرستان است.

تبلیغات

به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش countywide محلی مقامات بهداشت در حال حاضر گفت: شهروندان باید در نظر پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها بیرون بروید.

“استفاده از یک پارچه صورت پوشش در هنگام خروج از خانه برای فعالیت های ضروری ممکن است کمک به کاهش گسترش COVID-19 ساکنان که مثبت هستند اما لازم نیست که هر گونه علائم” شهرستان سلامت افسر دکتر Nichole سریع در بیانیه ای گفت. “این مهم است که اعضای جامعه به یاد داشته باشید که پوشش صورت نیست جایگزینی برای اقدامات پیشگیری اجتماعی مانند فاصله و شستن مکرر دست ها که همچنان بهترین راه برای محافظت از خودتان را.”

مسئولان شهرستان نیز در این هفته اعلام کرد که آنها وارد شده به یک توافق برای تبدیل دو Ayres هتل واقع در پرتقال و لاگونا وودز به مسکن موقت و امکانات پزشکی برای بی خانمان ها.

تبلیغات

هتل ها خواهد بود استیجاری در یک ماه به ماه بر اساس به پناهگاه و ارائه مراقبت های پزشکی برای بی خانمان افرادی که بیش از سن 65 سالگی باید زمینه ای شرایط بهداشتی در حال نشان دادن علائم کروناویروس یا که آزمایش مثبت شهرستان خبر داد.

“با سرعت از بیشترین اهمیت” شهرستان اجرایی فرانک کیم گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. “توانایی ما به عنوان یک جامعه برای به اشتراک گذاشتن در این فوق العاده دشوار بار به عنوان به خوبی به عنوان پاسخ به عنوان سریع که ممکن است برای منزوی کردن این بالاترین افراد در معرض خطر و ارائه خدمات لازم پزشکی و ارائه خدمات در این متل محیط چیزی است که ما به کارگردانی انجام دهد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im