اورنج کانتی coronavirus موارد افزایش به 65 به عنوان ساکنان مقابله لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا آلوده

تعداد coronavirus موارد در اورنج کانتی افزایش به 65 به عنوان ساکنان مقابله با ایالت محدودیت در حرکات.

اورنج کانتی آتش نشان در ایستگاه 4 در ارواین دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 اما “احساس خوب” مقامات روز جمعه گفت. Orange County آتش اقتدار قرار داده شده 24 سایر آتش نشانان که در ارتباط با بیمار آتش نشان به خود انزوا.

در اینجا این است که شکست اورنج کانتی موارد:

28 مربوط به سفر.

تبلیغات

7 فرد-به-فرد.

26 -جامعه به دست آورد.

4 تحت بررسی است.

تماس برای انزوای اجتماعی است که باعث بسته شدن موقت از چندین مکان تجمع برای ساکنان سراسر اورنج کانتی.

تبلیغات

برای باب Harrison 80 که شامل اورنج کانتی مدل مهندسین.

از آنجا که این سازمان به طور موقت بسته شد و قطار عملیات یک زن و شوهر از هفته پیش Harrison قصد ندارم به کوستا مسا فایرویو پارک ، او ساخته شده یک راه آهن حیاط کمی نزدیک تر به خانه در اتاق نشیمن خود را.

“همسر من ناراحت با من کمی,” او گفت:.

هریسون سن و حملات قبلی با پنومونی قرار داده و او را در دسته پر خطر برای coronavirus. او نگردند تا در مواد غذایی از چند هفته پیش و پس از نگه داشته و نزدیک به خانه. به ماندن مشغول او را سرهم بند با مدل قطار — اضافه کردن یک راه آهن اینجا و آنجا در حال اجرا از موتور.

آن او را به یاد روز خود را در حال رشد در مزرعه و رانندگی به آهنگ های راه آهن به قطار رول.

او قصد دارد برای بازگشت به فایرویو پارک راه آهن حیاط هفته آینده, اما تنها به باز کردن درب برای یک موریانه بازرس.

برای بیشتر قسمت ها او را به صرف وقت خود را تمیز کردن مجلات قدیمی نهفته برای جامعه بین المللی اتوماسیون جلسات و چت از طریق درب خود را با دوقلو 11 ساله نوه زندگی می کنند که در پایین جاده.

“من انجام بسیاری از چیزها اما من قصد ندارم به دیدن آن دو پسر کوچک رشد” هریسون گفت.

تبلیغات

کورتنی موجود زنده گفت: او را فراموش گاهی اوقات.

یکی از همسایه ها بود به همه چیز دور سهشنبه و موجود زنده در سمت چپ او لاگونا بیچ صفحه اصلی برای دیدن آنچه در دسترس بود. اما مردم آمدند و به صحبت به او یاد — “من نباید اینجا” او فکر می کردم.

روز بعد, موجود زنده, 82, بازگشت به خود منزوی در خانه اش مطابق با دولت توصیه هایی برای افراد 65 ساله و مسن تر به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19.

زمانی که اورنج کانتی, دستور این هفته که در کافه ها و رستوران ناهار خوردن در خدمات تعطیل ماریو Marovic قفل Malarky را محبوب او میخانه ایرلندی در نیوپورت بیچ.

اما او را متوقف نمی کند.

روز جمعه او در تنظیم یک-روز-فقط درایو-از طریق کاغذ توالت عملیات در توقیف استقرار در نیوپورت بلوار. او به ارمغان آورد 4,000 رول آنها را به فروش برای $5 برای 10 رول.

در روز پنج شنبه او تیمی با نیوپورت بیچ شهردار خواهد اونیل به ارائه 1,100 رول به واحه ارشد مرکز برای توزیع به کم درآمد ارشد امکانات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر