بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین به عنوان نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در حال سخنرانی در روز سه شنبه اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین. سوزان والش/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوزان والش/AP

Daniel B. شاپیرو (@DanielBShapiro) یک همکار مدعو در موسسه مطالعات امنیت ملی در تل آویو. او به عنوان سفیر ایالات متحده در اسرائیل و در شورای امنیت ملی در دولت اوباما.

زمانی که رئیس جمهور تهمت صادر شده خود را “چشم انداز برای صلح و رفاه و آینده ای روشن تر برای اسرائیل و فلسطینی ها” در کاخ سفید در روز سه شنبه من خاطر نشان کرد که هیچ کس نباید بیشتر فروتن در مورد نقد جدید صلح خاورمیانه طرح از کسانی که گرفته شده قبلی است. من در این باشگاه از سازمان ملل ریخت و هزاران ساعت به آن تلاش و شکست خورده است.

بنابراین من قدردانی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, Jared کوشنر و همکاران خود را’ سخت کار بیش از سه سال برای پیشبرد این علت نجیب و همچنین توجه خود را به امنیت اسرائیل. من آنها آرزوی موفقیت — اما نگران است که شکست در این مثال می تواند با آمدن شدید انشعابات است که می توان از چشم انداز برای پایان دادن به درگیری های غیر قابل جبرانی.

عمده مشکلات با رئیس جمهور طرح نتیجه از داشتن صحبت کردم فقط یک طرف در درگیری با اسرائیل است. همیشه از رئیس جمهور تهمت به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت در دسامبر 2017, تشکیلات خودگردان فلسطین را تحریم هر گونه ارتباط با دولت او. که مطمئنا یک واکنش افراطی اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به ارائه فلسطینی ها هر سیگنال که او به رسمیت شناخته شده خود را مشروع برای سرمایه در اورشلیم. با این وجود شکست ارتباطات معلول تمام تلاش ها است که به دنبال.

وقتی که من درگیر در مذاکرات سیاسی اسرائیلی-فلسطینی در حالی که خدمت در شورای عالی امنیت ملی و به عنوان سفیر ایالات متحده در اسرائیل, من می توانم خلاصه موضع مقامات دو طرف در یک جمله: “اگر شما در ایالات متحده آمریکا فقط می خواهد به اتخاذ مواضع ما را به عنوان خود را و اعمال آنها را در طرف دیگر, همه چیز خوب خواهد بود.”

که همیشه به من زده به عنوان یک فرد تعریف یک میانجی نقش. یک میانجی نیاز ندارد برای نشان دادن تعادل کامل نیست اما با توجه به نیاز به کسب احزاب اعتماد در مورد در نظر گرفتن نگرانی های خود را به طور جدی. حداقل یک میانجی نیاز به قادر به صحبت کردن با هر دو طرف است. اما برای بیش از دو سال در ایالات متحده-فلسطینی کانال دیپلماتیک شده است به طور کامل خاموش.

نتایج به شما به عنوان انتظار می رود. در تقریبا در هر موضوع عمده در اختلاف رئیس جمهور “چشم انداز” می آید پایین بصورتی پایدار و محکم در کنار اسرائیل تنظیمات.

در قلمرو این اجازه را به اسرائیل ضمیمه برخی از 30 درصد از بانک غرب از جمله تمام شهرک های اسرائیلی در حالی که ترک یک نیمه دولت فلسطین با 70% — به مراتب کمتر از فکر در مذاکرات قبلی — در قطع تکه.

در اورشلیم آن را اجازه می دهد تا اسرائیل به نگه داشتن کل شهر را به عنوان پایتخت خود را در حالی که دادن فلسطینی ها در چند, خارجی, محله فراتر از یک امنیتی اسرائیل مانع است. این میله بازگشت پناهندگان فلسطینی به اسرائیل (معقول محدودیت چرا که هیچ رهبر اسرائیل می تواند به توافق برسند به جذب چنین جمعیت زیادی که تغییر اسرائیل یهودی شخصیت) اما اجازه نمی معنادار مهاجرت فلسطینی از کشورهای دیگر حتی به فلسطینی نیمه دولتی.

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور فلسطین محمود عباس ارائه یک سخنرانی در بانک غرب شهر رام الله در روز سه شنبه پس از اعلام این خبر توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از طرح صلح خاورمیانه. عباس Momani/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

عباس Momani/خبرگزاری گتی ایماژ

امنیت آن را توصیف یک رژیم است که در آن نیروهای امنیتی اسرائیل را حفظ حضور ثابت و به احتمال زیاد تجربه اصطکاک با فلسطینی ها حتی در قلمرو خود.

در هر بینانه, صلح, طرح فلسطینی ها را مجبور به موافقت با امتیازات عمده آنها پذیرفته اند قبل از. بنابراین اسرائیل است. اما این نسخه قرار بود رهبران فلسطینی — حتی قوی تر و جسورانه آنهایی که از زمان پیری و محمود عباس در یک موقعیت غیرقابل دفاع قادر به دفاع از خود را به مردم چیزی است که به مانند یک کل تسلیم.

که باعث می شود طرح unimplementable. این تماس برای فلسطینی ها به قبول این شرایط ظرف چهار سال است. این احتمال زیاد است که این طرح یک مرده. نویسندگان و اسرائیلی ها به نظر می رسد این را می دانند.

و چشم انداز از یک طرح است که هیچ جا در رفتن است — آیا طراحی و یا قضاوت — هل دادن اسرائیل نسبت به اقدامات یک جانبه به جای آن یعنی الحاق تکه های زیادی از کرانه. در حالی که این متن نشان می دهد مانند یک جانبه الحاق می تواند در نتیجه اگر فلسطینی ها موفق به قبول این طرح طی چهار سال در حال حاضر نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, برای مبارزه با او زندگی سیاسی در یک انتخابات رقابتی است سیگنالینگ او ممکن است پیشبرد قانون الحاق هر چه زودتر. این اتفاق می تواند در عرض چند هفته یا ماه.

من چهار خطرناک انشعابات از این طرح و راه آن را ساخته و ارائه شده است.

آن را تایید دیرینه اصول است که ایالات متحده و اسرائیل توافق کرده اند که باید حکومت ایالات متحده در تلاش های صلح: که موافقت نامه تنها می توان در مذاکرات مستقیم بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها و نه توسط احزاب خارج است و هر دو طرف باید از یک جانبه عمل می کند که تضعیف مذاکرات است. نقض این اصول تنظیم جدید و سوابق. امروز آنها در اسرائیل به نفع. ممکن است تصور آینده حالات که در آن آنها نمی خواهد.

دوم در حالی که برخی از کشورهای عربی در حال ارائه ولرم پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های چشم انداز از مرگ از راه حل دو دولت و یک جانبه اسرائیل الحاق دره اردن است که با استقبال زنگ در اردن. کلید نسیم عرب متحد ایالات متحده و صلح شریک به اسرائیل و اردن ثبات به نفع هر دو ایالات متحده و اسرائیل است. اما ملک عبدالله دوم را به احساس فشار از اردن اکثریت فلسطینی-منبع جمعیت و دیگر مخالفان صلح با اسرائیل به جمع و جور روابط. آرام همکاری های امنیتی منافع هر دو کشور است و می تواند یک بافر اما این رابطه بهتر است قرار نیست تحت استرس است.

سوم در حالی که این طرح پیش بینی بسیاری از حدود 2.5 میلیون فلسطینی در کرانه زندگی در فلسطین و نیمه دولتی وجود دارد مناسب امکان وجود دارد که در برخی از نقطه که غیر قابل دوام نهاد سقوط خواهد کرد. اگر آن را ندارد, نظامی اسرائیل کشیده خواهد شد بازگشت به اصلی غرب بانک مراکز جمعیت و اسرائیل را پیدا خواهد کرد خود را در کنترل کامل از هر کس و همه چیز غرب رود اردن.

که در آن نقطه, سوال فلسطینی و بسیاری از دیگران را بالا می برد این است: چرا نه به سادگی یک فرد یک رای در تمام مناطق اسرائیل کنترل ؟ با توجه به بیش از 2 میلیون نفر از شهروندان فلسطینی اسرائیل که در حال حاضر رای گیری در انتخابات اسرائیل است که لحظه ای که اسرائیل به یک معضل صورت با هیچ راه حل: چگونه می توانید از آن باقی می ماند و آنچه در آن بوده است — یک یهودی و دموکراتیک دولت بدون جامد یهودی اکثر? پاسخ: از آن نمی تواند.

در نهایت این طرح با انتشار نزدیک به آمریکا ایجاد معضل دیگری برای اسرائیل است. اگر تهمت از دست می دهد در ماه نوامبر جانشین او نمی خواهد احساس محدود آن است. این طرح به خوبی در خارج از تاریخی اجماع سیاست ایالات متحده از طریق های متعدد دولت از هر دو طرف و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده حداقل تلاش برای ایجاد پشتیبانی برای رویکرد خود را قبل از انتشار آن است. همه پیشرو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به انتقاد از آن.

بنابراین اگر اسرائیل به سرمایه گذاری در این طرح در سال 2020 حتی رفتن تا آنجا که برای شروع یک طرفه الحاق آن در حدود 50% شانس پیدا کردن خود را در یک برخورد جدی با دولت جدید در ماه ژانویه 2021.

رهبران فلسطینی که به مدت طولانی تحریم مذاکرات مستقیم را تکذیب کرد اسرائیل مشروعیت و winked خشونت خرس مهم مسئولیت خود را برای مردم مشکلات. اما یک برنامه است که حتی اگر آنها خود را تغییر راه آنها را ارائه می دهد کمی به آنها می تواند برجسته با غرور و افتخار به خود مردم و نتواند به به واقعا جدا فلسطینی ها و اسرائیلی ها به دو کشور بعید است که برای پایان دادن به درگیری و یا موفقیت در ساخت زندگی خود را بهتر. آن را نمی خواهد انجام هر گونه نفع اسرائیل یا ایالات متحده یا نه.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im