انتاریو جدید پلاک یک مشکل: شما نمی توانید آنها را بخوانید

بزرگنمایی این تصویر

تورنتو videojournalist اندرو Collins متوجه شده است که صفحات جدید هستند “کاملا قابل خواندن از فاصله دور در شب.” او در توئیتر خود نوشت این هم از یک خط تیره دوربین. اندرو Collins پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Collins

انتاریو تازگی طراحی پلاک فقط آمار speedbump. تماس با آن بشقاب-دروازه.

کمی سابقه و هدف: کانادا, استان طراحی جدید رونمایی شد توسط دولت استانی — رهبری مرکز-راست انتاریو برتر داگ فورد در سال گذشته است.

تقریبا بلافاصله مردم شروع به مقایسه صفحه طراحی نامطلوب به یک جعبه Q-tips.

صفحات نیز تا به حال یک شعار جدید – “جایی برای رشد” – که جلب خشم برخی از منتقدان که ترجیح قبلی “شما را به کشف” است که صفحات به حال sported سال 1982 است.

سپس پالت: ناظران متوجه شده است که صفحات جدید همان طرح رنگ آبی به عنوان فورد حزب محافظه کار پیشرو.

اما مشکلات واقعی آغاز شد هنگامی که صفحات رفت و به استفاده از این ماه.

“به هر کس دیگری متوجه شده است که به تازگی طراحی شده @ONgov پلاک کاملا قابل خواندن از فاصله در شب ؟” توییتی videojournalist اندرو کالینز در روز جمعه. “می تواند یک موضوع برای [تورنتو] نیروهای پلیس در آینده است.”

یک کاربر توییتر که توصیف خود را به عنوان یک گروهبان پلیس در کینگستون, Ont., توییتی عکس دیگری با همان شکایت روز بعد: “آیا کسی مشورت با پلیس قبل از طراحی و ساخت جدید انتاریو پلاک? آنها عملا خواندن در شب.”

به نظر می رسد جدید با صفحه طراحی شده است و مبارزه با آن مهم ترین کار: وضوح.

“این دیوانه ، آن را باور نکردنی می گوید:” کالینز به videojournalist.

“اگر شهروندان نمی توانید آنها را بخوانید و تماس بگیرید, در اختلال رانندگان و ترافیک شکایت یک افسر پلیس است که قطعا نمی خواهید به قادر به خواندن آنها را در یک تعقیب و گریز وضعیت” او فرض میکند.

روزنامه نگاران در تورنتو شبکه CTV می خواستم برای دیدن اگر آنها می تواند از نو خلق کردن این مشکل به طوری که آنها تابیده نور در جدید و قدیمی صفحات در حالی که به آرامی در حال حرکت به دور. در تصویری قدیمی بشقاب باقی مانده است به سادگی خوانا در حالی که این نامه در یکی از جدید به سرعت ناپدید می شوند به یک شعله ،

جای تعجب نیست, روسای پلیس در این ولایت نگران هستند.

“برخی از افسران در حال شگفت زده شده اند و با گرفتن عکس و گفت این چیزی است که آنها به دنبال در” انتاریو Association of Chiefs of Police سخنگوی جو Couto گفت: Ottawa Citizen. “این نشان می دهد که بسیار واضح است که به خصوص در شب ممکن است وجود دارد برخی از دید مسائل است.” او گفت: برخی از ادارات پلیس گزارش داد که اسکنر دستی نیست قادر به خواندن صفحات جدید.

بزرگنمایی این تصویر

جدید پلاک شد تبلیغ توسط انتاریو برتر داگ فورد. استیو راسل/تورنتو استار از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیو راسل/تورنتو استار از طریق گتی ایماژ

در یک ایمیل فرستاده بیانیه انتاریو دولت می گوید آن را “مشورت با ذینفعان کلیدی برای آزمون خوانایی بازتاب و قابلیت های جدید با کیفیت بالا طراحی بشقاب. انتاریو جدید با کیفیت بالا پلاک مورد آزمایش قرار گرفتند پیشرفته با استفاده از صفحه خوان فن آوری های متعدد تحت شرایط دید و صفحات با موفقیت خواندن در این شرایط است.”

اما اذعان کرد که “برخی از ساکنان انتاریو گزارش نگرانی با خوانایی به چشم تحت برخی شرایط نور” و می گوید که به دنبال این مسئله است.

یک پوشش نقره ای? صفحات جدید است که تعداد بسیار کمی از وسایل نقلیه آنها را داشته باشد.

“شما تقریبا باید به خرید یک ماشین جدید و یا استفاده در چند هفته گذشته می گوید:” کالینز. “یا شما فوق العاده با این دولت و شما با عجله به دریافت داگ فورد صفحات.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de