انتاریو رول $10M کمپین تبلیغ برای افزایش آگاهی عمومی از COVID-19

انتاریو گزارش 22 مورد جدید از COVID-19 روز شنبه به عنوان جهانی همه گیر در ادامه به رفت و برگشت از طریق کشور است.

استان باقی مانده کانون جدید شیوع کروناویروس در کانادا, حسابداری 101 حدود 224 موارد شناسایی شده در سراسر کشور.

چند جزئیات شد فورا در دسترس است اما حداقل شش نفر از 22 مورد جدید در ارتباط بودند به سفر اخیر خارج از کانادا است.

از دولت انتاریو در ضمن نورد $10 میلیون کمپین تبلیغ برای افزایش آگاهی از COVID-19 که شروع به ظاهر شدن در چاپ و پخش دیجیتال و سیستم عامل های موثر بلافاصله.

به جای تمرکز تنها بر پیشگیری از عفونت اقدامات مانند آگهی های قبلی که اجرا شده اند از ژانویه, آخرین پیام را به تمرکز بر روی موضوعات گسترده تر به منظور ترویج مشاوره از مقامات بهداشت عمومی. آنها عبارتند از تماس برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ اهمیت قوانین و مقررات مناسب در حمل و نقل عمومی و نکات بهداشتی دستگاه های مانند تلفن های همراه.

مورد جدید تایید شد در جای دیگر در این کشور با مقامات در کبک گزارش چهار آزمون مثبت در استان است. اطلاعات بیشتر انتظار می رود در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

نیوبرانزویک گزارش جدید presumptive مورد ویروس, آوردن استانی شمارش به دو.

دو با مشخصات بالا سیاستمداران در جزیره پرنس ادوارد رفت و به انزوا اواخر جمعه حتی به عنوان استان همچنان یکی از معدود حوزه های قضایی نه به هر گونه موارد مستند. برتر دنیس پادشاه و وزیر بهداشت جیمز Aylward در زمان هر دو مرحله پس از بازگشت از سفر خارج از کانادا هر چند هر دو می گویند آنها برگزاری نمایشگاه علائم.

جهانی شیوع مطرح موانع بسیاری از مسافران بین المللی در اروپا در روز سه شنبه از جمله کانادایی به عنوان کشورهای مختلف شروع به محدود کردن ترافیک بسته شدن مرزها و تعلیق پروازهای بین المللی.

همه 27 عضو اتحادیه اروپا باید موارد گزارش شده از COVID-19 که بیمار بیش از 22,000 نفر در این قاره, کشته شدن بیش از 1300 تا کنون.

به عنوان تعدادی از کانادا موارد مربوط به شیوع جهانی نگهداری نصب و راه اندازی کسب و کار و سازمان های ورزشی در ادامه به گام های فوق العاده ای از آنچه آنها توصیف به عنوان یک فراوانی از احتیاط و یک پیشنهاد برای جلوگیری از انتقال بیشتر.

تورنتو-بر اساس تئاتر titan Mirvish تولیدات روز شنبه اعلام کرد این امر می تواند تعلیق اجرای بلافاصله موثر و ماندگار حداقل تا مارس 12. لغو شامل اجرای “همیلتون” یکی از مهمترین و به شدت مورد پیش بینی را نشان می دهد از سال است. بازپرداخت در دسترس خواهد بود برای تحت تاثیر قرار ticketholders.

جهان پیچش یا حلقه زنی فدراسیون اعلام کرد این امر می تواند لغو مردان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی جهان در گلاسکو اسکاتلند در آن نیوفاندلند و لابرادور را براد Gushue راه اندازی شد به رقابت با شروع در مارس 28.

زنان جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی در پرنس جورج, B. C., رسما لغو شده بود در اوایل این هفته.

در ضمن قهوه زنجیره ای دوم جام حذفی اعلام توقف پذیرش, نقدی, پرداخت, درخواست مشتریان برای تکمیل معاملات با استفاده از اعتبار بانکی و یا کارت های هدیه و پرداخت موبایل به جای.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 به عنوان یک جهانی همه گیر در اوایل این هفته به عنوان موارد شروع به سنبله در کشورهای سراسر جهان است.

اما کانادا مقامات بهداشت عمومی در ادامه به توصیف خطر به عنوان نسبتا پایین به عنوان آنها می خواهیم اقدامات بهداشتی مانند مکرر شستن دست و اجتماعی فاصله.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

بسیاری از افراد مبتلا به COVID-19 تجربه خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که قرارداد این ویروس بازیابی. این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر به کلی جمعیت کم است.

اما برای برخی از جمله کانادایی با سن 65 سال و بیش از کسانی که با سیستم ایمنی بدن و کسانی که از قبل موجود شرایط بیماری می تواند بسیار شدید باشد. در میان کانادایی ها مبتلا به این بیماری تا کنون کمتر از 15 درصد را نیاز به بستری.

تعداد فزاینده ای از موارد باعث شده است تا گسترده تعطیلی مدارس و دانشگاه ها لغو جمعی در مقیاس رویدادهای چند دلار بسته های محرک اقتصادی از سوی دولت و تعلیق از مجلس تا مارس 20.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im